Na jaké hře jste vyrůstali?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 16. 3. 2006 09:00

2ocelot69:Koukám,že to asi byly dost propojené hry.Myslím co do grafiky a principů.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 16. 3. 2006 11:29

No, PUZZLE BOBBLE byl takovej logickej rychlík alá TETRIS, pokud se nemejlim a tady to byla spíš taková "akčňárna". Ale obě byly v principech geniálně jednoduché a přitom neskutečně chytlavé.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 11. 4. 2006 17:30

Ja vyrustal na SNESu... chrono trigger, mario kart, harvest moon a tak...
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enginstar 11. 4. 2006 18:17

Já vyrůstal na NFS 1,celkem dobrý :D :D
enginstar
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlanWake 11. 4. 2006 20:45

Já vyrustal na hre Lemmings, jeste pro Atari ST. Jóóó, to byla pařba :). Byl tam dokonce i multak pro dva hrace, coz v PC verzi nebylo a bylo tam i jedno prostredi navic, naky les ci co, a to taky v komputerove verzi nebylo.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dom1n1ck 13. 4. 2006 22:36

Já vyrůstal na Duck Tales, pak na Prehistorikovi,Retal,Keenovi,.... a dalších, pak přišla koupě PSX- Tekken3,Tomb Raider,MGS a později(když sem dostal nový komp) na flashových hříčkách a ještě později (další komp) NFSU2,GTA:VC,GTA:SA,Fifa 98,Vietcong,onlinovky(Ragnarok Online a Wolfenstein:Enemy Territorry),.......
dom1n1ck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Skinny 14. 4. 2006 11:39

já sem začínal asi v 8 letech na videohrách z tržnice a i když byla věčina her kopie nějeké slavnějši hry tak jsem se u her jako Contra nebo super Mario náramně bavil A chci se zeptat jestli někdo začínal na podobné platformě?
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 16. 4. 2006 18:23

Skinny píše:já sem začínal asi v 8 letech na videohrách z tržnice a i když byla věčina her kopie nějeké slavnějši hry tak jsem se u her jako Contra nebo super Mario náramně bavil A chci se zeptat jestli někdo začínal na podobné platformě?o/quote]


Nebyla to nahodou napodobenina Famicomu?
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 16. 4. 2006 18:42

Arašíd"t[quote="Skinny píše:já sem začínal asi v 8 letech na videohrách z tržnice a i když byla věčina her kopie nějeké slavnějši hry tak jsem se u her jako Contra nebo super Mario náramně bavil A chci se zeptat jestli někdo začínal na podobné platformě?o/quote]

Nebyla to nahodou napodobenina Famicomu?

Na tom jsem začínal taky.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 4. 2006 18:47

bavilo tě to já už si ty hry přesně nevybavim ale Contra bych si chtěl ještě někdy zahrát hrával sem to ve dvou s brachou ted nevím jestli si to dobře vybavuju ale myslím že to mělo poněkud kýčovitý závěr a finální boss bylo srdce ostrova na kterem se hra odehravala a vás zachránil vrtulník předtím než se ostrov potopil
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 16. 4. 2006 18:49

Se neni cemu divit, vzdyt ty napodobeniny prodavali vietnamcici po cele CR
http://www.nes.wz.cz/
http://www.nes.wz.cz/napodobeniny/famicom.jpg
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 4. 2006 18:57

nahodou ani jenu z tehle sem nemel mel sem obycejnou klavesnici(jak se do ni ten uzasny hardware s krasnou 3d grafikou a specialnimi efekty a zvuky narval mi dodnes neni jasne) a navrchu klacesnice byl otvor na kazety tot vše
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 16. 4. 2006 19:01

Skinny píše:bavilo tě to já už si ty hry přesně nevybavim ale Contra bych si chtěl ještě někdy zahrát hrával sem to ve dvou s brachou ted nevím jestli si to dobře vybavuju ale myslím že to mělo poněkud kýčovitý závěr a finální boss bylo srdce ostrova na kterem se hra odehravala a vás zachránil vrtulník předtím než se ostrov potopil
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 4. 2006 19:03

jasne nejak urban figfter se to jmenovalo ze strechy litali kvetinace a podobne
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 16. 4. 2006 19:04

Tak to ti trhovci prodali nejakou svou specialitu
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků