CSI-3 Dimensions of Murder

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tidic060 14. 4. 2006 19:54

Zdravím vášnivé diváky kriminálky Las Vegas :)

Jelikož mě tento seriál už do konce života poznamenal, čekal jsem na hru, která se mi dostala pod ruku úplně náhodou...

Můžu říct že je hra docela zábavná, ale nevím zatím jak dlouhá...
zvládl jsem jen dva případy a nevím co mě čeká dále...
abych se podělil se zážitky ze hry, je to super, dlubat se někomu v hlavě a zbírat dokumenty, abych našel vraha...
Obrázek
Obrázek
tak to je pracovna detektiva
Obrázek
tohle je pitevna
Obrázek
a tohle laboratoř
Obrázek
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 4. 2006 00:30

Neni to spatna hra ale stve me ze ti tak moc napovida co mas delat....ja to teda hraju na nejtezsi obtiznost abych mel dobrej pocit kdyz najdu pod sporakem vlas....CSI (Kriminalka Las Vegas :? - preklad nic moc) je bezva serial a taky se mi hodne libi
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 15. 4. 2006 14:43

To je pravda. Mě přišlo docela trapný, že když to hraješ na easy, tak ti myška všechno ukazuje a ještě v nabídce, co stím máš udělat, ti to automatycky vybere věc, teda ukáže tu věc co máš použít. Mě to rozhodně baví, zbírat důkazy a někdy se u toho i zapotím :) (teda pokud je teplo) ale sem se tam trochu sek hned na začátku v prním případě, ale pak už to šlo jako po másle :mrgreen:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 4. 2006 16:09

No ale chtelo by to cestinu...ja sice nejsem zastancem toho ze musim mit cestinu v kazde strilecce ale tady by fakt bodla...nekterym dialogum sem mel fakt problem rozumet o co v nich vlastne jde. Je to ale bezva ten pocit kdy nekam kliknes a obrazovka ti zazoomuje na mrtvolu ze ktere pak pinzetou seberes vlakno z kosile.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 4. 2006 22:19

Jojo jedna z dobrých her na PC ikdyž v recenzích moc dobře nedopadla...protože všichni asi čekali nějakou další FPS či co...a ta čeština by bodla...aspon potom lépe zjistíš jak to všechno bylo
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 16. 4. 2006 13:56

Tak jak to bylo, to si domyslí, ti kteří nevynechali ani jeden díl CSI, že (mezi ně náhodou patřím). Více méně je to podle některých případů, co si z dřívějška pamatuji.Ten druhý případ jsem viděl nedávno, ale je trochu pozměněn, ale i tak to směřuje k tomu, kdo to udělal ve filmu... :mrgreen:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 21. 4. 2006 19:58

Už jsem zase před koncem dalšího připadu a je to docela buchec, prostě další hra, která mě dokázala udržet na svém sedle hratelnosti (něco jako řada NFS, ty mě bavily že sem se až klepal :) )Doufám že přijdou další díly této skvělé hry :D .Ale těším se na hru "24 Hodin", už je natočena třetí řada a ještě k nám nedošla (teď nevím jestli už tady nebyli odvisílany 3 nebo 2 serie :oops: ) ale četl jsem že už "Džek Bauer" podepsal smlouvy až do 8 serie, takže je se na co těšít :mrgreen:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 4. 2006 20:13

Me se 24 nak zvlast nelibi...uz jenom proto ze ma logicky jeden dil trvat celou hodinu ale ma asi jenom neco kolem 45 minut. Ale hodne bych uvital kdyby se v TV zacly davat ty dalsi CSI (Miami a NY myslim..)...Miami sem par dilu videl na Slovenske TV - je to sice bezva ale Las Vegas je Las Vegas :wink:
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 22. 4. 2006 23:35

Tech 15 minut u 24 zabiraji v americe reklamy, ale dej pri tom jakoby bezi, je videt, ze vzdycky o nejakou minutu poskoci cas a tam byla prave reklama.

Jinak, na Nove by mela byt CSI Miami, ale netusim kdy. Ja hral vsechny 3 dily CSI z Las Vegas a vcelku se mi libi, jen sou dost jednoduchy a kratky.
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 23. 4. 2006 20:32

Njn krátké jsou ale aspoň něco. Tak já se dívám na CSI NY, Miami, ale vyhrává CSI LV. Je to možná i proto že začala první, ale to nechci urazit ty ostatní, ty jsou taky super. Někdy ani nepochopím jak si poradí s těžkým připadem jak s bobonem :mrgreen:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 24. 4. 2006 22:05

Debata o Stargate přesunuta do Akčních her.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 25. 4. 2006 11:49

[quote="David Sláma";Debata o Stargate přesunuta do Akčních her.e/quote]
:lol: Tak to se ti povedlo, máš určitě pravdu že se někdy odběhne od tématu ale to se stává a dík za info :mrgreen:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 4. 2006 12:25

[quote="David Sláma";Debata o Stargate přesunuta do Akčních her.e/quote]
Jsi nám tady toho dost promazal...a přitom to bylo tak krásné :cry:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 25. 4. 2006 14:58

2PSK: Tak pokračuj v Akčních hrách...ne? :wink:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 25. 4. 2006 19:30

Peter S. Kenedy píše:[quote="David Sláma";Debata o Stargate přesunuta do Akčních her.e/quote]
Jsi nám tady toho dost promazal...a přitom to bylo tak krásné :cry: /quote]

Tak zas to tu nepromazal, ale debata se převedla někde jinda a myslím že ty budeš mít nejmeší problémy ji najít :mrgreen:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků