Doupě 4/06

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 12. 4. 2006 20:06

[quote="Martanséédžaj"o

A to jako nechcete bejt lepší??? tak třeba kdyby Level skončil vy by jste skončili??? Buďte lepší ne

A jinak fakt ste jedinej časopis odkud mi nejde příloha boužel :cry: :cry:-/quote]
Pokud by se jednalo pouze o to, co chceme, tak by samozřejmě Doupě mělo několik stovek stran, celou cenu by pokryla reklama a čtenářům by se dodávalo zdarma, s harddiskem v příloze.

Troufám si tvrdit, že Doupě poskytuje nejlepší poměr cena/výkon. To, že máme stejně jako ostatní problémy s nedokonalostí výroby médií, již není v našich silách změnit.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martanséédžaj 12. 4. 2006 20:39

Máte supr cena/výkon, ale jak to že mi nefungujou jenom vaše DVD??? Já bych si klidně o 50kc připlatil za fungující DVD přílohu :P :P
Martanséédžaj

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 4. 2006 20:42

[quote="Martanséédžaj"oMáte supr cena/výkon, ale jak to že mi nefungujou jenom vaše DVD??? Já bych si klidně o 50kc připlatil za fungující DVD přílohu :P :P!/quote]
Máš asi stejný problém jako já...máš taky tu novou LG s lightscribem?A mě taky všechny přílohy levelu vždy fungovaly takže se nevytahujte že je to u všech herních časopisů
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 12. 4. 2006 21:22

Cest parani mate docela dobrej casak ale co me fakt sere je to ze uz mam tri díly casopisu a u ani jednoho me nejde DVD jinak se to neda rict myslel jsem si ze se to zlepsi ale nic jako debil jsem si ho predplatil a zadna hra zdarma mi neprisla stojite fakt za ***** :evil:
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ertefol 12. 4. 2006 21:28

Anonymous píše:Cest parani mate docela dobrej casak ale co me fakt sere je to ze uz mam tri díly casopisu a u ani jednoho me nejde DVD jinak se to neda rict myslel jsem si ze se to zlepsi ale nic jako debil jsem si ho predplatil a zadna hra zdarma mi neprisla stojite fakt za ***** :evil::/quote]

Ano, konstruktivní kritika má vypadat přesně takto :roll:
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mates123(smazano) 12. 4. 2006 21:33

Cest parani mate docela dobrej casak ale co me fakt sere je to ze uz mam tri díly casopisu a u ani jednoho me nejde DVD jinak se to neda rict myslel jsem si ze se to zlepsi ale nic jako debil jsem si ho predplatil a zadna hra zdarma mi neprisla stojite fakt za *****
mates123(smazano)
First Blood

Odeslat příspěvekod Darwel 12. 4. 2006 21:51

Hmmm a co takhle se ***** ****** na to, psát to sem 2x?! :evil:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 12. 4. 2006 22:36

mates123 píše:Cest parani mate docela dobrej casak ale co me fakt sere je to ze uz mam tri díly casopisu a u ani jednoho me nejde DVD jinak se to neda rict myslel jsem si ze se to zlepsi ale nic jako debil jsem si ho predplatil a zadna hra zdarma mi neprisla stojite fakt za hovnoo/quote]


Čest slušný pařane, pokud bys nejdřív trochu uvažoval než sem napíšeš příspěvek, pochopil bys, že na anonymním příspěvku čtenáře bez adresy nemůžeme nic změnit. Takže pokud Ti nejede DVD nebo Ti nedošla plná hra, musíš uvést své celé jméno, celou adresu a nejlépe i objednávku a poslat ji buď mě nebo přímo na odd. předplatného, JINAK SE NIC NEVYŘEŠÍ. Pokud si chceš zanadávat, prosím, jak je libo, ale další duplikovaný příspěvek pravděpodobně skončí v koši..
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 12. 4. 2006 22:48

[quote="Martanséédžaj"oS LEVEL, SCORE, CHIP atd. Sem nikdy opakuji nikdy neměl problémy takže asi problém bude na straně Doupěte boužel na SINGLES sem se těšil :cry: :cry::/quote]

Tak DVD reklamuj - dostaneš nové, já jsem naopak problémy měl, ale mám ívc mechanik a většinou jedna z nich zabrala.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 12. 4. 2006 22:51

Peter S. Kenedy píše:Máš asi stejný problém jako já...máš taky tu novou LG s lightscribem?A mě taky všechny přílohy levelu vždy fungovaly takže se nevytahujte že je to u všech herních časopisůe/quote]


Předpokládám, že jsi určitě DVD už reklamoval a nepomohlo?

Můžu tě poněkud nestadardně poprosit, abys mi jedno z těch vadných DVD poslal přímo mně - Computer Press, Jan Morkes, Lidická 28, 602 00 Brno? Vyzkouším to všude možně a snad na něco přijdeme...

Jinak není asi nutné čekat na konec předplatného - můžeme se domluvit na změně za CD předplatné už v průběhu roku, pokud se vážně problémy nevyřeší.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 12. 4. 2006 23:05

Jinak chápu pochopitelně všechny, kteří jsou zklamaní z nefunkčního média... nicméně vzhledem k časté repetitivnosti těchto problémů u některých z vás se obávám, že nejde úplně tak o chybu na straně DVD Doupěte.

V současné době probíhá několikanásobná kontrola DVD už i před jeho doručením na stánky - sám kontroluji cca desítku DVDček na několika různých mechanikách a fungují bez problémů. I z těch několika desítek DVD, které jsou reklamovány (což je opravdu marginální část z mnoha tisíců výtisků), schválně většinu testuji a až na ty viditelně poškozené, převážná část bez problémů funguje.

Co se týče narážek na cenu atp. - i když je Doupě dvakrát levnější, DVD se lisují ve stejných lisovnách, které využívala nebo myslím i využívá konkurence. Bez ohledu na cenu samotné lisování probíhá na stejně kulatých DVD a cena s tím nemá opravdu nic společného.

Přesto nás situace rozhodně netěší a rádi bychom tento záhadný problém vyřešili. Nabízím proto doživotní předplatné (s DVD :mrgreen: ) tomu, kdo uspokojivě vysvětlí tuto záhadu hlavolamu.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna 13. 4. 2006 00:16

že by starforce ? ne myslím si, že je to spíš tím, že dvd je dvouvrstvé a máte tam nějaký nestandartní přechod, to by aspoň vysvětlovalo proč, se sem tam nějaká část nezobrazí
Alianna
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 4. 2006 05:24

Honza Morkes píše: Nabízím proto doživotní předplatné (s DVD :mrgreen: ) tomu, kdo uspokojivě vysvětlí tuto záhadu hlavolamu.h/quote]

To je jasné,marťani.Kdy mi pošleš první číslo celoživotního předplatného? :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 4. 2006 05:25

Martanséédžaj"oA jinak fakt ste jedinej časopis odkud mi nejde příloha boužel :cry: :cry: /quote]
Mi třeba nejedou stejným způsobem i DVD ze score a levelu.(Ne že bych jich měl moc,za poslední rok asi 3.Jsem věrný doupěti :P )
:quote="Peter S. Kenedy píše:
jezek píše:Kámoš od vedlejšího kompu na mi teď právě říkal,že to může být tím společným kabelem.Víceméně ten můj předchozí příspěvek jsou jeho slova.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 13. 4. 2006 10:45

Já mám LG GSA-4163B a jde mi úplně všechno so moje mechanika mohla kdy přechroustat. Jak Doupě, tak Level a Gamestar... (Doupě je nejlepší :wink: )
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků