Doupě 4/06

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 4. 2006 10:56

jezek píše:
danniel píše: Možná pomůže reinstal Win ale na to se necítím
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martanséédžaj 12. 4. 2006 11:23

PLs chci se zeptat čim to je že mi Singles v 15% napíše chypu instalace. :cry: :cry: :cry:

A jinak mi ty DVD ňák nefungujou všechny asi 1 nešlo vůbec na dalšim byla jenom plná hra a na pár ještě něco chybělo :cry: :| :|
Martanséédžaj

Odeslat příspěvekod jezek 12. 4. 2006 11:28

Peter S. Kenedy píše:Sakra...že bych vyměnil DVD LG v obchodě za jinou?Protože mě to fakt štve...a už jsi ježku dělal upgrade? /quote]

Dneska k večeru.Jestli to chceš probrat a jsi v centru Ovy,tak se stav do minikina kolem 3.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 4. 2006 11:28

Myslím že tady už docela končí sranda...tolik nespokojených zákazníků...nemyslíte že by se s tím mělo něco udělat?čtu to tady každý měsíc a já být v cpressu tak bych si asi rval vlasy...nejde třeba změnit lisovnu nebo tak?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 12. 4. 2006 11:56

Peter S. Kenedy píše:Myslím že tady už docela končí sranda...tolik nespokojených zákazníků...nemyslíte že by se s tím mělo něco udělat?čtu to tady každý měsíc a já být v cpressu tak bych si asi rval vlasy...nejde třeba změnit lisovnu nebo tak?m/quote]

A domníváš se, že kluci z časopisu jen tak nečinně sedí a dívají se na problémy. Lisovna byla už nejednou měněna, media jsou testována. rácená media většinou fungují, takže se těžko předhazuje lisovně vina.
Jinak "tolik nespokojených zákazníků"?
Každý měsíc se objeví pár desítek problémů, v celkovém počtu vylisovaných DVD poměrně mizivé číslo. Rozdíl oproti konkurenci je ve visitelnosti těchto problémů na fóru. POkud se člověk podívá třeba na Hofyland, uvidí přibližně stejným dílem podobné stížnosti na včechny časopisy.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 4. 2006 12:03

Petr Kolář"t[quote="Peter S. Kenedy píše:Myslím že tady už docela končí sranda...tolik nespokojených zákazníků...nemyslíte že by se s tím mělo něco udělat?čtu to tady každý měsíc a já být v cpressu tak bych si asi rval vlasy...nejde třeba změnit lisovnu nebo tak?m/quote]
A domníváš se, že kluci z časopisu jen tak nečinně sedí a dívají se na problémy. Lisovna byla už nejednou měněna, media jsou testována. rácená media většinou fungují, takže se těžko předhazuje lisovně vina.
Jinak "tolik nespokojených zákazníků"?
Každý měsíc se objeví pár desítek problémů, v celkovém počtu vylisovaných DVD poměrně mizivé číslo. Rozdíl oproti konkurenci je ve visitelnosti těchto problémů na fóru. POkud se člověk podívá třeba na Hofyland, uvidí přibližně stejným dílem podobné stížnosti na včechny časopisy.l/quote]

no to je sice pěkné ale proč se to stává pořád mě a dokola?že bych vždycky dostal vadný kus?to je nějaká blbá náhoda ne?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 4. 2006 12:13

No práve že to bude spíš nějaká chyba hardwaru u Tebe.Co máš všechno za mechaniky?A jak je máš zapojené?Na jedné kšandě nebo každou zvlášť?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 4. 2006 12:15

jezek píše:No práve že to bude spíš nějaká chyba hardwaru u Tebe.Co máš všechno za mechaniky?A jak je máš zapojené?Na jedné kšandě nebo každou zvlášť? /quote]

Mám tu LG vypalovačku a potom ještě TEAC CD vypalku a je to na jedné kšandě :mrgreen: ale třeba DVD 2/06 mi jede tak fakt nevím
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 4. 2006 12:21

No tak to byc je rozhodně rozpojil a tu DVD romu dal jako master samostatně a když tak tu cd romu s hardem na jeden.Rozhodně dvd jako master a cd jako slave a každou zvlášť.
Mi některé dvd taky jedou skoro celé a u některých se načte jen autorun a prý by to mohlo být i tou společnou kšandou.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 4. 2006 12:36

jezek píše:No tak to byc je rozhodně rozpojil a tu DVD romu dal jako master samostatně a když tak tu cd romu s hardem na jeden.Rozhodně dvd jako master a cd jako slave a každou zvlášť.
Mi některé dvd taky jedou skoro celé a u některých se načte jen autorun a prý by to mohlo být i tou společnou kšandou.o/quote]

tak DVD mám jako master..
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 4. 2006 12:39

Kámoš od vedlejšího kompu na mi teď právě říkal,že to může být tím společným kabelem.Víceméně ten můj předchozí příspěvek jsou jeho slova.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 4. 2006 16:05

jezek píše:Kámoš od vedlejšího kompu na mi teď právě říkal,že to může být tím společným kabelem.Víceméně ten můj předchozí příspěvek jsou jeho slova.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TonCZek 12. 4. 2006 16:23

hmm, fresh dvd a nejede, upgr LG firmware a něco to dělá, commander nic neukazuje, autoload už něco plácá po obrazovce jenže to trvá a trvá, po svačině ukazuje 2 dema a po několika sekundách přibudou i další :lol: ha už 5 :P
no do večera to snad načte a já si dám nějaké "hot" demo :twisted:

PS: dejte temu čas a ono to pujde "samo"

s láskou T.
TonCZek

Odeslat příspěvekod Martanséédžaj 12. 4. 2006 19:30

S LEVEL, SCORE, CHIP atd. Sem nikdy opakuji nikdy neměl problémy takže asi problém bude na straně Doupěte boužel na SINGLES sem se těšil :cry: :cry:
Martanséédžaj

Odeslat příspěvekod Martanséédžaj 12. 4. 2006 19:33

Petr Kolář"t[quote="Peter S. Kenedy píše:Myslím že tady už docela končí sranda...tolik nespokojených zákazníků...nemyslíte že by se s tím mělo něco udělat?čtu to tady každý měsíc a já být v cpressu tak bych si asi rval vlasy...nejde třeba změnit lisovnu nebo tak?m/quote]
A domníváš se, že kluci z časopisu jen tak nečinně sedí a dívají se na problémy. Lisovna byla už nejednou měněna, media jsou testována. rácená media většinou fungují, takže se těžko předhazuje lisovně vina.
Jinak "tolik nespokojených zákazníků"?
Každý měsíc se objeví pár desítek problémů, v celkovém počtu vylisovaných DVD poměrně mizivé číslo. Rozdíl oproti konkurenci je ve visitelnosti těchto problémů na fóru. POkud se člověk podívá třeba na Hofyland, uvidí přibližně stejným dílem podobné stížnosti na včechny časopisy.l/quote]


A to jako nechcete bejt lepší??? tak třeba kdyby Level skončil vy by jste skončili??? Buďte lepší ne

A jinak fakt ste jedinej časopis odkud mi nejde příloha boužel :cry: :cry:
Martanséédžaj

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků