Posilovani & Sportovani

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 3. 2017 11:24

Jak psal Sasakr. Se vztahem vyměkneš. A většina lidí jsou ještě k tomu lemplové i před. Takže obecně vztah nebrat, protože je to brzda. Je to jako jezdit se zataženou ruční brzdou :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 3. 2017 13:11

Clovek ktereho nikdo nechce píše:"Vztahy jsou ztrata casu."


:D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 3. 2017 13:33

OMG, už jsem to tu psal. Pokud jsi průměrný lempl, který nikdy nechce nic dokázat, tak je dobré vztah mít, protože prostě je to lepší než plno jiných věcí. Nevím, proč by mě nikdo neměl chtít. Peněz jsem vždy vydělal daleko víc, než kdokoli jiný se stejnou praxí. Zábava se mnou musí být, protože mi to myslí daleko rychleji, tak ze všeho dokážu vymyslet nějakou zábavnou *****. Ke cvičení jsem se vrátil po 10 letech a cvičím jako nikdy. Jasně, mohl bych místo cvičení chodit na debilní rande a povídat hovadiny a být pak debilní jako ostatní... a nebo ne! :D

Prostě jinej svět neprůměrných lidí, který není pro každého. Kdo nechce být nejlepší, tak to nemůže chápat.

Tím neříkám, že to je jediný správný přístup. Každý má nějaký.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 3. 2017 13:53

tdjohn píše:ze všeho dokážu vymyslet nějakou zábavnou *****.


Ja ti tohle uprimne verim. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 3. 2017 13:57

:D

Pokud se někdy bavíš s živými lidmi, což obvykle nedělám, tak ses mohl všimnout, že kvalitní humor neocení. Takže čím větší *****, tím spíše to bude mít úspěch. Pokud použiju nějakou svoji specialitu, která je brutálně dobrá, tak ji nikdo nepochopí. Takže buď můžu povídat ***** a všichni budou spokojení a nebo můžu na něčem makat. Není to složitá volba :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 3. 2017 14:08

Pravda. Myslim, ze i zivi lide jsou radi, ze se s nima v realu nebavis. :D

A uz se neupejpej a posli Sasakrovi ty fotky, kdyz po nich tak touzi. :D

Obrázek
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 3. 2017 21:57

Tdjohne, kdy sis naposledy vrznul? No offense.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 3. 2017 22:14

To už je hodně dávno. Jak jsem starší, tím víc na holky kašlu, protože mi přijde, že jsou jen tou brzdou. Jak jsem psal, občas i s nějakou někam zajdu, ale obvykle je to tak debilní, že fakt v tom nepokračuju. Naposledy jsem zkoušel nějakou asi před půl rokem a z dálky vypadala cool, ale prostě jak se začnete bavit, tak vše přejde. Bych se musel z dálky zamilovat a pak být debilní jak ti kolegové :D

Letos jsem se snad s žádnou živou ani nebavil. Jako možná někde na recepci.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 3. 2017 23:07

Tak saláti, posledních 10 dní diety. Jsem zvědavej, co na mě řeknete a jestli to po změření bude těch 10 % BF nebo ne. Kdybych dělal ty intervalový tréningy, jak jsem chtěl, šlo by to samo.

Teď už si pomalu rozmýšlím, jak začnu nabírat. Přemýšlím, že ubrat fyzickou aktivitu asi nemá smysl, tzn. budu pořád 3× týdně posilovat + 25 minut běh, 1× týdně fotbal, 2× týdně tabata, akorát k tomu začnu žrát sacharidy v nějaký rozumný míře. Vysadím spalovač a uvidíme, jestli půjde nahoru sádlo nebo ne.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 3. 2017 01:22

Není aktivita jako aktivita. Podstatné je neběhat :D Každý říká, že tím ztratíš všechno. Ale nevím, už jsem několik let neběhal.

A 3x týdně ti fakt stačí na posílení? Ono je to dost o metabolismu, ale 3x týdně bych nic neudělal.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 3. 2017 19:20

No nesmíš běhat maraton :-D

A kolikrát týdně chceš dělat silovej tréning? Bez roidů :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 3. 2017 20:14

To ne, běhání je zlo :D Ale možná pokud máš fakt pomalý metabolismus, tak třeba je to lepší. Já to zkusím maximálně párkrát před plážovou rýsovačkou.

Tak alespoň 5x? :D Občas nestihneš zregenerovat, ale naopak obvykle se to dá, když dobře kombinuješ. Zbytek dávám takové to kardio, kdy dělám třeba více opakování s malou váhou.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 4. 2017 01:50

Ok, vyrýsováno. Šlo by to dál, ale už chci jet objem. https://s27.postimg.org/jwb712z8z/ripped.jpg
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 4. 2017 10:06

Nohy chlape, chce to přidat na nohách. Jinak gut.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 4. 2017 10:36

Fakt dobrý. Asi máme hodně jinou postavu :D Tuku mám asi víc. Ale taky si myslím, že více tuku ti sedí více. Pokud ho nebudeš mít jen na břiše, tak to bude OK.

U těch nohou nevím. Můžou být fajn, jen nejsou tak jasně vidět.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků