Posilovani & Sportovani

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 3. 2017 01:30

Ti to říkám, mám pěkně debilní kostru na svaly :D Prostě mám tuku asi jako ty, jen vážíš asi o 20 kg víc.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 3. 2017 01:34

Tdjohne neser a hoď sem fotku :-D Ty musíš bejt děsnej slender.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 3. 2017 21:24

Všechno bude!

Jsem dnes dával ruce a už mě skoro nebolí ta záda, tak rozjedu pořádné tréninky. Každou chvíli mi nějaký cvik scházel, protože nešel cvičit, ale teď pojedu přesně podle představ.

Zatím to mám 63 kg a 16 % tuku. To jsem zvědavý, co z toho postavím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 3. 2017 00:13

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 3. 2017 21:10

Konečně se to rozjelo! Dneska jsem jel nohy a zase vylepšil maximum. Hořejšek jsem měl celý zničený, tak stejně nic jiného nešlo.

Na pláži budu vypadat dobře. Jen je škoda, že ven nechodím a na pláž už vůbec ne :D

Už máš holku? Takový pracky určitě nějaká ocení, jen stačí mrknout.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 3. 2017 21:59

Hele já nějak o tý svý dietě začínám pochybovat. Připadám si jak párátko. Hrudník žádnej, ruce žádný. Přes hadry podle mě není vidět nic a když to nenapumpuju, tak ani bez hadrů... nevím no.

Ženský v běhu. Až bude o čem mluvit, podám hlášení.

-- 12. 3. 2017 21:59 --

Fotku, lemple!
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 3. 2017 22:56

To je přesně ono :D Jsem měl před rokem skoro 70 kg a i když jsem nebyl tak vyrýsovaný, tak to v triku bylo poznat, že něco dělám. Teď mám o 7 kg méně, váhy dávám větší a v triku není šance. Fakt super. Kdejakej špek vypadá daleko líp, protože má alespoň na sobě něco.

OK!

Až nebudu vypadat jak z Dachau, tak jo!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 3. 2017 00:18

Tdjohne neser. Dej fotku ala dachau, já taky dával různý fáze. Pro mě za mě si uřízni hlavu, jestli jsi hnusnej.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 3. 2017 20:28

Jakože asi je :D
Já bych (kdybych) si ji taky oriznul - na krásu jsem rezignoval už před dvaceti lety ;)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 3. 2017 21:34

Tak záleží. Myslím, že špatně na tom nejsem vzhledově. Problém je s tím tělem. Nikdo nebere chlapa se 60 kg za chlapa :D Plus nesmíme zapomínat, že co píšu sem, to normálně i říkám. S takovejma kecama by si ani Clooney neškrt.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 3. 2017 21:39

Blbost, právě že tu vystupuješ sebevědomě a netuctově. Tak jen přestaň obhajovat konzole, začni pořádně žrát a ženský budou.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 3. 2017 21:56

Obhajovat konzole :D

60 kg je pro mě super váha, víc nepotřebuju. Hlavně už zvedám přes dvojnásobek své váhy, což je cool.

U ženskejch nevim. Nemám teď sice čas, ale kolikrát je pro ně zajímavej právě někdo ušláplej, kdo je bude ještě poslouchat. To fakt nechápu, takoví tragédi a přitom z dálky ty vztahy vypadají docela OK.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 3. 2017 23:23

tdjohn píše:Hlavně už zvedám přes dvojnásobek své váhy, což je cool.
Lol, no možná tě to bude šokovat, ale není. A už vůbec ne před ženskou.

tdjohn píše:Nemám teď sice čas, ale kolikrát je pro ně zajímavej právě někdo ušláplej, kdo je bude ještě poslouchat. To fakt nechápu, takoví tragédi a přitom z dálky ty vztahy vypadají docela OK.
Rozpadnou se. Nebo je bude ženská podvádět. Už jsem taky prozřel, že tudy cesta nevede :-(

Od doby, co je ženská pryč, mi začaly růst chlupy na hrudi. Dlouhodobý vztahy z nás dělají hrozný bukvice. Je to prostě tak.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 3. 2017 23:57

OMG, samozřejmě je. Ženská s tím nemá co dělat. Zvedat dvojnásobek svý váhy bude vždy super. Až to budu dávat na všechny cviky, tak to bude přímo brutalita. Jako nemyslím zrovna OHP, ale takový ty běžné.

Ale to jsou fakt tragédi a podle mě ty ženský taky. Takže třeba ani podvádění nebude. Prostě si tak nějak rozumí, protože jsou oba k ničemu.

Přesně! Já ty retardy fakt vidim. Když mluví o svý holce, tak je ještě víc debilní než obvykle. Nemůžu za to, fakt to mám tak vypozorovaný. Můj tah na branku nemá nikdo z lidí, které znám a měli by vztah. Všichni hrozně vyměkli. Jako ani před tím to nebyla žádná pecka, ale teď je to už úplně mimo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 3. 2017 09:55

tdjohn píše:Můj tah na branku nemá nikdo z lidí, které znám a měli by vztah.


Divim se a zasnu, jak je tohle mozne. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků