Problémy se spouštěním her

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Cedron 19. 3. 2006 17:23

Mám demo hry Age of Empires a nevim, co dělám špatně na MSN gaming zone. Ve hře zvolim "Microsoft Internet Gaming Zone", hra zmizí a spustí se web browser s MSN g. z., přihlásim se, vyberu Trial version room a spustí se okno s očíslovanejma hrama, zmáčknu př. "Game 4", až se někdo připojí, zmáčknu "Launch" a
objeví se obrazovka hry s nastavením, vlevo je všechno "Open", ale nikdo se tam neobjeví. Když se v okně s hrama připojim k někomu, kdo čeká, spustí se hra a objeví se obrazovka "Setting up multiplayer game" a čekám, ale nic dál se už neobjeví. Už jsem zkoušel všechny dema AoE I i II na PC s Win XP i 98, vypnutí antiviru, v XP otevření portů, jak raděj v nápovědě na MSN g. z., pak vypnutí firewallu a je to furt uplně stejný :( Jestli někdo hrajete na MSN, poraďte prosim.
Cedron
First Blood

Odeslat příspěvekod Polaris 8. 4. 2006 20:40

Mám problém s hraním všech her na jednom počítači. Problém spočívá v tom že hraji hru která jde plynule a dobře i na velké rozlišní, detaily apod. ale po nějaké době se mi sekne a nejde dělat nic jiného než restart natvrdo. Stává se to u všech novějších her (CnC Generals, Half-Life 2, Ford Racing). Je to počítač Athlon 2600+, 512 MB RAM, GeForce FX 5500,80 GB HDD, Windows XP Profi...což by problém být neměl. Nový Direct X a ovladače na grafiku mám a žádné viry tam nejsou. Pokud někdo přijde s nějakou smysluplnou radou budu velmi rád. Díky
[b](+[__]X)[/b]
Polaris
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 8. 4. 2006 21:19

je možné, že se nějaká součástka přehřívá, zejména, když ji taktuješ. Zkus zvýšit výkon větráčků a zkontroluj, že všechny běží.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polaris 8. 4. 2006 21:29

Na grafice mám ještě přídavný větrák a jinak monitoruju všechny teploty a nikdy jsem nic nepřetaktovával. Když se něco seká kvůli teplotě součástky tak se hra spomalí a seká ale mě se to prostě sekne okamžitě (třeba i při nabíhání hry)...
[b](+[__]X)[/b]
Polaris
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 8. 4. 2006 22:22

no ono, mi to občas padne zcela nečekaně kvůli grafice, ale to je jiné téma... V tom případě nevím... možná bude lepší zeptat se na živě
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 11. 4. 2006 20:42

No, problem by mohl byt taktez v zakladni desce. Jakou mas?? Protoze nektere neznackove desky (PC Chips, ECS, apod.) si moc nerozumeji s nekterym typem RAMek a pak to dela presne, co to dela, napr. zasekavani pri nahravani, popr. primo ve hre. Pak se musi komputer vzdy restartnout.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 4. 2006 05:03

Tohle mi dělalo,ikdyž jsem měl dva moduly pamětí,které se mezi sebou neměly rády.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Funda 26. 4. 2006 07:56

Zkousel nekdo US demo SpllForce 2? Vcera jsem ho nainstalil, probehla uvodni loga, menu, vybral jsem postavu, spustil kampän, loadovalo to a pak namísto toho, abych se dostal do hry, tak se restartnul comp. Zkousel jsem to dvakrat a pokazde se to restartovalo. pritom jinak je moje PC rockstable, rozhodne se samovolne nerestartuje.
Funda
First Blood

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 26. 4. 2006 15:23

Me to demo na Spellforce 2 behalo naprosto v poradku.
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Funda 27. 4. 2006 11:36

Tak nakonec jsem na to prisel. Nejdriv jsem si myslel, ze za to muze ta zku...na StarForce, kterou do dema narvali, ale nakonec se ukazalo, ze to proste chce nejnovejsi Catalysty. Se 6.2 se to restartovalo, 6.3 uz jede v pohode.
Funda
First Blood

Odeslat příspěvekod HOUZJ5AJ 10. 5. 2006 21:15

Mám problém s hrou Singles CZ, Notebook - Pentium M 740 (1,73), 512 MB, ATI RADEON x 700 64 MB, při spuštění hry, se hra načte, ale stále je vidět jen černá obrazovka a kurzor myši, je slyšet hudba, při přepnutí do Windows se objeví záblesk s úvodní obrazovkou hry, ale to je jediná situace, kdy je něco vidět, jinak stále černá obrazovka... Prosím o radu, co s tím... Díky
HOUZJ5AJ
First Blood

Odeslat příspěvekod Dides 15. 5. 2006 18:02

Prosim vas moze mi niekto poradit ako spustin tuto hru LAN. Kupil som graf kartu a tuto hru som k tomu dostal. Hra totiz neponuka single player iba training alebo LAN a vobec mi to nejde. Pozna niekto dovod. :roll: [/b]
Dides
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 15. 5. 2006 18:03

LAN máš hraní s někým po síti.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dides 15. 5. 2006 18:06

To viem. Ale nejak to nejde.
Dides
First Blood

Odeslat příspěvekod xgandalf 22. 5. 2006 16:34

2HOUZJ5AJ : Evidentně problém grafický karty - jednak si nejsem jist, jestli Singles tvoji grafárnu podporují, kromě toho by bylo dobrý si trochu pohrát s nastavením driverů (vyzkoušet jinou verzi apod.)
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků