Krize herního věku

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 3. 2017 15:53

Ale houby. Ten HW koncept je genialni (i kdyz ma samozrejme sve chyby). Vsadim se, ze Sony s MS predstavi casem neco podobneho.

Co N nevychytalo tak je SW podpora. Proste na tom neni poradne co hrat.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Extremez 8. 3. 2017 16:09

Tak Sony mělo přes X lety PSPčko, což byla fakt bomba. Nevim jakou kvalitu obrazu má Switch, ale to PSPčko mělo na svojí dobu fakt super obraz.
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 3. 2017 16:14

powlcz píše:Mě to přijde jako případ s Nokií. Ujel jim vlak.

Přesně tak. Jsou tak maximálně pro smích, ale alespoň něco. Polyphony digital mělo snad nejlepší závodní sérii své doby a dnes ani nedokážou vydat dodělaný díl, který by za něco stál. Dávno je válcuje konkurence. Se prostě stává a Nintendo třeba zase začne dělat pořádné věci, jen asi ne hned.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 3. 2017 15:17

Vypadá to, že nová 1080 Ti je dobrá stejně jako Titan. To jsem celkem nečekal, ale asi se nVidia připravuje na nášup od AMD. Ne že by někdo normální koupil Ti, ale i tak je to zajímavé, že to dalo plnotučný Titan.

Nakonec zase ještě postavím herní komp, když to tak vidím :D Dát si něco ve 4K by nemuselo být špatné na pořádném displeji...

:hm
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Extremez 10. 3. 2017 11:42

Hlavně teďkon se dá sehnat normál 1080 okolo 15k, což neni už zas tak moc, na TOP model.
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fidko 11. 3. 2017 06:41

icotech852 píše:
Fidko píše:Na PC mi tie hry pripadaju odflaknutejsie. Graficky mozno vyzeraju dobre, ale to je tak vsetko

to vdaka konzolam.Na PC boli v minulosti vzdy hry dejovo a pribehovo prepracovanejsie - napr.Half-life,Oblivion,FarCry1,Crysis1,Fear1,Warcrafty,Thiefy,Gothicky atd...dalej strategie ako Dune2,Homeworldy,Strongholdy,MightAndMagicky atd to proste na konzole nemas.

a ake su hry na konzole? Far Cry 3 a 4,Assasins Creedy,Mad max ...ako cmon.O co ide v tych hrach? 99% hry zbieras len nejake prituple a debilne bednicky s peniazmi a haraburdim a 1% je priblbly dej s jednoduchym questom.


Co presne s tym maju konzoly ?
Fidko
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 3. 2017 21:17

Extremez píše:Hlavně teďkon se dá sehnat normál 1080 okolo 15k, což neni už zas tak moc, na TOP model.

Ještě k tomu kdyby posílila koruna a bude to úplně o něčem jiném než před půl rokem.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Extremez 13. 3. 2017 11:24

Nebooj jakmile posílí koruna, tak týpek z ČNB jí zas sníží kvůli exportu :D.
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 3. 2017 18:38

Už nemá jak, došly love.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Extremez 15. 3. 2017 10:22

Je to nanic, ale jsem zvědavej co představí AMD u grafik.
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 3. 2017 12:15

To jo. Grafiky mělo AMD vždy dobré. Jako nestačilo to na top, ale rozhodně o dost lepší než jejich procesory. Z Ryzenu jsem dost nadšený a až ho lidi trochu vyzkouší, tak pak ho vemu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 3. 2017 13:30

....ale hlavně že jsme v konzolovém vláknu že? ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 3. 2017 13:52

Ani ne, prostě jde o to, proč už se dnes na PC nehraje. Tady jsou všechny důvody, proč konzole vládnou 8-)

-- 15. 3. 2017 13:53 --

Jen teda za konzole jsem tu asi jen já, no :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Extremez 15. 3. 2017 14:11

Tady se už řeší všechno :D, mě teda Ryzen celkem zklamal, ohledně herní stránky věci.
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 3. 2017 15:10

Jak zklamal? IPC to má skoro jako Intel a v něčem i lepší. Jen za cca třetinovou cenu :D Hry samozřejmě pojedou také dobře.

Aktuálně se řeší, že pokud Win10 ti hodí dvě vlákna na jedno CPU jádro, tak to moc rychlé nebude. Nebo dvě vlákna na oddělená jádra. Ryzen má dvě oddělené jednotky po 4 jádrech, takže když hodíš každé vláknu na jinou, není to tak rychlé. To tvrdí MS a podle výsledků by se tomu dalo věřit.

Plus asi i další optimalizace jsou v běhu. Každopádně i na hry bych si ho pořídil.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků