PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod anorexienervozni 15. 3. 2015 12:20

ted jsem cet ze se ps one classics musej nejdriv stahnout do pc a az pak do vity. muzete mi to nekdo potvrdit nebo vyvratit? ja ted nemam pc a ty ps one classics jsou pro me dulezity...
anorexienervozni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 3. 2015 12:34

Fajn, nevím kde jsi to četl, ale je to kravina - by mě zajímalo, kde jsi to vzal. Nahodíš link?
Fakt je ten, že ano, můžeš si PSone hry koupit a stáhnout přes PC. Jenže si je můžeš koupit a stáhnou taky přes PSP, přes PS3 a přes PS Vita. Prostě máš tyhle všechny možnosti, ale pokud nemáš nic jiného než Vitu, jsi furt v pohodě. Já mám PC, PSP, PS3, PS4 a i Vitu, ale když si jdu stahovat něco do Vity, neobtěžuji se ničím z toho. Prostě zapnu Vitu, najedu do Store, dám stahovat a hotovo. Cokoliv jiného by bylo zkrátka nonsens.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anorexienervozni 15. 3. 2015 12:57

dik za odpoved
link muzu dat, nekde tady to nekdo pise
ign.com/boards/threads/help-ps-vita-2000-vs-new-nintendo-3ds.454282973/
anorexienervozni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 3. 2015 13:08

IGN, no jo....
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wietter 26. 3. 2015 19:47

ahoj, kdyz mam PS Vitu z druhe ruky a jsou na pametovce nejake hry po puvodnim majiteli tak nesmim zalozit svuj ucet nebo o ty hry prijdu ze ? Ale zaroven tam jsou i sejvy z tech her ktere nejdou normalne vymazat .Chci ty hry dat do defaultniho nastaveni a hrat je jak kdyby byly nove stazeny z PS Store.
Resil jste nekdo tento problem ?
wietter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 3. 2015 22:57

Ano.
Pokud si uděláš na Vitě vlastní účet, hry se ti deakivují. Doporučuji je zahrát a až potom si udělat vlastní účet.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wietter 27. 3. 2015 14:31

resil jste nekdo i sejvy stazenych her puvodniho majitele ? Mam na mysli dat hru do puvodniho nastaveni jak kdyz je nove koupena.
wietter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 4. 2016 23:53

Mno, tak to vypadá, že Sony doprodá co má na skladě a přestane dělat Vitu :eh :-S
Nebyl by to až takový problém, kdyby byl v plánu nějaký další handheld, ale o tom nejsou ani náznaky, takže spíš ne. To znamená, že jediné na trhu zbývá 3DS, což je prostě málo a je otázkou, jak dlouho to potrvá, než zase někdo něco proti Nintendu zkusí.
Osobně považuji Vitu za opravdu geniální stroječek a je mi líto, jak s ním Sony naložila. V představenstvu musí sedět spousta lidí s lobotomií, jinak si to nedovedu vysvětlit. :roll: :'(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod laajosh 7. 3. 2017 12:52

ahojte všichni,
chtěl jsem si stáhnout něco na Vitu přes Ps Store, ale všiml jsem si že už nenabízí některé hry, např.Shovel Knight. Taky už nenabízí žádné slevy,jen PS+. Ceny her jsou opravdu vysoké. Nechápu proč třeba Odin Sphere stojí víc než krabičková verze, kterou bych měl samozřejmě radši. Navíc když tam ty hry nebudou donekonečna.
To jako zaplatím přes tisícovku za super hru, ale pokud ji smažu kvůli místu na kartě, tak třeba za dva roky mám smůlu? Jinak jsem si Vitu hodně oblíbil, přestože na ni nemám vůbec čas
laajosh
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 3. 2017 14:48

Tohle neni Nintendo :D Pokud něco koupíš, tak ti to vždy zůstane na účtu a stáhnout to můžeš znovu.

Samozřejmě krabičky jsou skoro vždy levnější, pokud nemají nějaké brutální akce. Digital nekupuju vůbec a většinu her jsem pořizoval levněji.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod laajosh 7. 3. 2017 15:17

Jestli to chápu správně, tak si ji můžu stáhnout, ikdyž už nebude v nabídce(PS Store)? Stejně moc nevěřím tomu že třeba za 10 let to půjde. Taky jsem kupoval dosud jen krabičky, ale některé v krabičkách nevyšly, třeba Geometry Wars 3(Vita verze). Nedávno jsem koupil Raymana za necelé 2 stovky, ale teď už zase stojí 400. Ten Shovel Knight mě mrzí, chtěl jsem ho koupit, když stál nebo kolem 500, teď už mám asi smůlu. Jedině asi na 3DS.
Škoda že jsou ty hry na Vitu tak drahé, většinou stojí dobrá hra kolem tisícovky a výš a v bazarech se objevují pořád jen ty samé tituly.
Naposledy upravil laajosh dne 7. 3. 2017 15:24, celkově upraveno 1
laajosh
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 3. 2017 15:24

Přesně tak to je. Ono by to možná nebylo úplně legální sebrat zakoupenou věc. Kdo ví.

Lepší s tím nepočítat, proto krabičky jsou lepší, protože si je můžeš vždy zahrát.

Když nevyšlo, tak nekupuji, ale samozřejmě záleží na hře. Pár set je jedno a za rok už na tu hru zapomeneš.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod laajosh 7. 3. 2017 15:33

Docela by zajímalo, jestli si ty vysoké ceny drží prodejci nebo oficiální distribuce. Co si budeme povídat, u nás je šponování cen a jejich zachování podstatou podnikání.
laajosh
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 3. 2017 16:46

To je oficiální. Tvorba cen je složitá a mění se podle strategie.

Digitál je obvykle dražší, i když nákladově by měl být levnější. Možná ale není, to nedokážu spočítat. Každopádně pokud zlevníš digitál hodně, tak tím likviduješ obchody, což asi nikdo nechce. Maximálně tlustý Gabe, který nic jiného nedělá a v podstatě zničil trh s PC hrama. Já jsem rád, protože pro firmy jsou konzole na prvním místě, což mi vyhovuje.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 3. 2017 17:25

tdjohn píše:Maximálně tlustý Gabe, který nic jiného nedělá a v podstatě zničil trh s PC hrama.


Jakto prosimte? :-D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků