České komedie aneb český humor

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tidic060 30. 3. 2006 14:41

:mrgreen: onehdá jsem viděl pár českých komedií a tak jsem si řekl, že by to mohlo být dobré téma na pobavení...

Naposledy jsem viděl všechny díly Slunce, seno atd..., dále pak rodinu Homolkovic no a nasmál jsem se jak nikdy předtím,
i když jsem už to několikrát viděl, jsou to komedie na které se dá dívat...

A včera jsem viděl už po druhé Pánskou jízdu a nejvíc mě dostalo jak strejda volal svoji ženě, která ho vyhodila z bytu, cituji: "mě nevadí, že máš malá prsa, ani to že máš velký zadek a že jsi trochu tlustá, já tě miluji" (myslím že to tak bylo :oops: ) no jsem se sbíral ze země...[/u][/i]
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 3. 2006 15:04

Ups... Tohle nebude tema pro me. Filmy typu "Panska jizda", temer cokoliv od Trosky, (bez diakritiky to jeho jmeno lepe vynikne :) ), Trhala fialky dynamitem atd, jsou pro me primo odpuzujici.
Nektere stare CZ komedie jsou dnes jiz kultovni, ale hodne toho noveho je docela brak. Netvrdim ale ze ne komercne uspesny.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 30. 3. 2006 15:05

České komedie jsou dobré viz. Pelíšky,ale některé se mi zase nelíbily jako např. Do Blba...

Ale celkově převládají ty lepší :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 30. 3. 2006 15:06

Dle mého názoru už delší dobu český film stagnuje a zaručené hvězdy jako je :arrow: Obrázek
nebo :arrow: Obrázek
či :arrow: Obrázekmě naopak od filmu odrazují.

Tebou zmíněné filmy by byly dobré, jen kdyby je TV nepropírala 3x do roka a to opakovaně od dob jejich vzniku. Je mnoho jiných filmů, které by sakra stály za to, ale z nějakého nepochopitelného důvodu je zkrátka nevysílají.

Ikdyž je nutno zmínit, že se čas od času natočí film, který je vysoko nadevšemi, a to nejen v rámci čech! Např. Šílení od Jana Švankmajera.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 30. 3. 2006 15:26

Mozna ze jsem divny, ale me se z tech poslednich filmu libil treba Skritek :)
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 30. 3. 2006 17:11

Já mám z čechů nejradši Donutila, a hlavně jeho zážitky. To je lol...
Pelíšky jsou super,Jedna ruka netleská... Pak mám rád Četnické humoresky..a rád bych viděl Do blba a Hrubeš a Mareš....
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 30. 3. 2006 18:46

:mrgreen: no každý má vlastní vkus to já vám neberu...ale myslím si že taková česká komedie dá někdy za 3 americké...

české filmy se moc do TV nedostanou, páč jsou docela drahý a práva na odvisilání si koupí málo která TV...Nov@ si raději kopí nějaký americký film, co už vysílali nejméně 3x...

Ale co se týče českých filmů, tak musíte uznat, že jsou prostě originální :mrgreen:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 30. 3. 2006 18:49

elfkam66 píše:Já mám z čechů nejradši Donutila, a hlavně jeho zážitky. To je lol...
Pelíšky jsou super,Jedna ruka netleská... Pak mám rád Četnické humoresky..a rád bych viděl Do blba a Hrubeš a Mareš....r/quote]


:mrgreen: Tak Donutil to je hvězda, aspoň pro mě...jeho sezení se mi vždy líbili a měli tu pravou šťávu, a dokonce jsem na jednom byl v Hradci Králové a k tomu nemám co dotat, bo to bylo lepší než v TV...

Tady u nás v 3nci se taky sem tam objeví nějaké to sezení se známou osobností, ale asi jednou za 4 měsíce :( ...ale to jsem odběhl od tématu... :mrgreen:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 3. 2006 21:49

Tak já totálně zbožňuji *****ši gutentag...když se na to podívam i po 1582. tak se pořád směju...tohle mi nevynahradí žádná americká komedie
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 31. 3. 2006 05:26

Souhlasím s mišou.České konedie posledních 10 let jsou obsazovány pořád stejnými herci,kteří se ani nesnaží hrát jinak a tak se jednotlivé filmy od sebe těžko rozpoznávají.Viz. nesmyslné srovnávání Pelíšků a Pupenda.
Pokud mluvíme o českých konediích tak bych zmínil spíše filmy Konec agenta W4C,prostřednictvím psa pana Foustky nebo Tajemný hrad v karpatech,Kdo chce zabít Jessie,Zítra vstanu a opařím se čajem atp.Dokonce i Homolkovi,ikdyž je bytostně nesnáším.Tohle je zlatý věk českého filmu a ne ty paskvily,co se točí od revoluce.Troška-DĚS,BĚS!
Porevolušní bych dal tak Knoflíkáře.
2P:S:Kennedy:Dědictví je další film,na který jsem děsně vysazený.Dobré hlášky,ale jinak ubohost.Ale,každému se líbí něco jiného.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 31. 3. 2006 09:00

Tak ***** hosi.... je pro me celkem jina liga nez treba ty katastrofy od Trosky nebo treba "Byl jednou jeden polda". Chytilova s Polivkou vybrali v idealni dobu idealni tema. Bylo mozno velice lehce zbohatnout, ale lidi si s bohatstvim nemuseli vedet rady. A myslim ze takovy vesnicky buran by se choval naprosto stejne jako Polivka tam.
A co se tyce jeho hereckeho vykonu, tak na zanr "komedie" je to prakticky spicka.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 31. 3. 2006 11:54

Tak kuwa hoši guten tag je docela psina...nejlepší je ta malá babina co ji Bolek vždy chytá za krk (a zas králika) tož to na vesnici nic jiného nejedli než králiky...dostala se mi namixovaná písnička s těmi jeho hláškami a doopravdy neměl ani tušku, jak mu bylo blbě..."a věříte v boha???já jo...ja ne...ja vaši kaču taky neviděl a věřím že ju máte"...
no a na to pozor páč kachna je pták a musí být v karanténě, ptačí chřipka řádí :mrgreen:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 31. 3. 2006 12:24

Jediné české komedie, u kterých jsem se poslední dobou zasmál byly DOBLBA a NUDA V BRNĚ.
Naposledy upravil OCELOTR dne 31. 3. 2006 12:25, celkově upraveno 1
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 31. 3. 2006 12:40

Já se naposledy nasmál u Adéla ještě nevečeřela.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 31. 3. 2006 12:53

ocelot69 píše:Jediné české komedie, u kterých jsem se poslední dobou zasmál byly DOBLBA a NUDA V BRNĚ. /quote]


....nepočítaje klasiky, co jsem viděl 20x....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků