Animal Crossing

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 29. 3. 2006 16:01

It can't be explained... 8)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 29. 3. 2006 17:21

simsah píše:A o co v tom vlastně jde? To je nějaké MMO RPG (nebo jak se to píše)?
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 3. 2006 18:24

Kup a uvidíš :-) litovat nebudeš...já se taky těším až budou peníze a pujdu do toho :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 29. 3. 2006 18:30

Já to taky hraju!!! :D Btw už mam 2 patrovej baráček :P
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 29. 3. 2006 19:01

Jo když už jsme u toho AC,co máte za ovoce? Já mam jablka(s těma jsem začínal),hrušky,broskve,pomeranče(od kámoše :D ) a kokosy(připluly po vodě)... Jo a nevíte kde bych mohl sehnat tuříny? Na začátku (asi 3. den hry) přišla nějaká ženská a prodávala je,tak jsem jich pár koupil,ale nějak se nechytly... Od tý doby je nemam,jelikož jsem tu ženskou už nikdy nepotkal :evil:
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 29. 3. 2006 19:48

C3nsuRED_cz píše:Jo když už jsme u toho AC,co máte za ovoce? Já mam jablka(s těma jsem začínal),hrušky,broskve,pomeranče(od kámoše :D ) a kokosy(připluly po vodě)... Jo a nevíte kde bych mohl sehnat tuříny? Na začátku (asi 3. den hry) přišla nějaká ženská a prodávala je,tak jsem jich pár koupil,ale nějak se nechytly... Od tý doby je nemam,jelikož jsem tu ženskou už nikdy nepotkal :evil:k/quote]
Ona chodi kazdou nedeli dopoledne
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 29. 3. 2006 20:23

C3nsuRED_cz píše:Já to taky hraju!!! :D Btw už mam 2 patrovej baráček :P /quote]


Dvoupatrovej baráček máš hned po příjezdu do města, to není žádná mimořádnost. Já mám taky dvoupatrovej, ten největší jak jen může dvoupatrovej být (za necelých 300 000). Dokonce i moje oblíbený fena Portia mi ho pochválila!

Co se ovoce týče, mám hrušky (implicitně), pomeranče, kokosy (připluly po vodě), jablka a broskve. Jestli existuje ještě nějaké jiné ovoce (slyšel jsem cosi o mangu), okamžitě ho chci!

Bílé tuříny se sázet nedají, s těma se jenom spekuluje na plodinové burze (ceny se mění 2x z den, ráno a v poledne!). Červený tuřín se zasadit dá (a musí, prodává se semeno za 1000) a když ho budeš každý den zalévat a po týdnu ho vykopeš, můžeš ho prodat za 16000.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 3. 2006 21:03

Mican píše:
C3nsuRED_cz píše:Já to taky hraju!!! :D Btw už mam 2 patrovej baráček :P /quote]

Dvoupatrovej baráček máš hned po příjezdu do města, to není žádná mimořádnost. Já mám taky dvoupatrovej, ten největší jak jen může dvoupatrovej být (za necelých 300 000). Dokonce i moje oblíbený fena Portia mi ho pochválila!

Co se ovoce týče, mám hrušky (implicitně), pomeranče, kokosy (připluly po vodě), jablka a broskve. Jestli existuje ještě nějaké jiné ovoce (slyšel jsem cosi o mangu), okamžitě ho chci!

Bílé tuříny se sázet nedají, s těma se jenom spekuluje na plodinové burze (ceny se mění 2x z den, ráno a v poledne!). Červený tuřín se zasadit dá (a musí, prodává se semeno za 1000) a když ho budeš každý den zalévat a po týdnu ho vykopeš, můžeš ho prodat za 16000.d/quote]

Tak už vím co je to za druh hry...obchodování na burze :mrgreen: :twisted:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 29. 3. 2006 21:38

Peter S. Kenedy píše:Tak už vím co je to za druh hry...obchodování na burze :mrgreen: :twisted: /quote]


Je to tak, šmelina je základem AC:WW.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 30. 3. 2006 10:51

je to simulace nasi spolecnosti :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 30. 3. 2006 12:21

OK! Jdu do toho!!!! :mrgreen:
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 30. 3. 2006 13:20

hosi vcera jsem byl v jrc a meli tam AC,akorat nevim jestli ma enu si ho kupovat kdyz nemam wifi adapter,jestli jo tak se tesim na patek :)
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 3. 2006 13:40

shaftik píše:hosi vcera jsem byl v jrc a meli tam AC,akorat nevim jestli ma enu si ho kupovat kdyz nemam wifi adapter,jestli jo tak se tesim na patek :)

Na tohle jsem se tady už jednou ptal...a bylo mi odpovězeno že určitě takže se neboj a kupuj 8)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 30. 3. 2006 15:35

AC mě nikdy nikdy nepřestane překvapovat. Dneska ráno se před mým domkem klepalo zimou malé koťátko, které se ztratilo svojí mámě z Ostravy. Když se mi ho podaří vrátit domů, dostanu nějaký unikátní "lucky item"!
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 30. 3. 2006 15:38

A ja asi pred hodinou mluvil s maminkou ktera ztratila svoje dite nekde v Klinci, v tom velkem a rusnem meste :-) . Dnes v osm vecer se bude odehravat akce jako vytrzena z nejake telenovely, snad zakoncena happy endem ;)
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků