Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 2. 2017 17:09

To je asi jako IPS na hraní. Ano, hrát na něm lze.

Stejně jako, že sync ti udělá úplně jiný zážitek. Neudělá.

Malé, ale podstatné detaily :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 12. 2. 2017 17:28

Nikdo nerika, ze to udela uplne jiny zazitek. Ale pokud si zvyknes na klidny, plynuly obraz bez trhani pri "jakemkoliv" fps, tak se asi k predchozimu budes tezko vracet.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 2. 2017 17:35

Bez jakého trhání?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 12. 2. 2017 18:00

To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 2. 2017 19:45

Vypadá to, že je ideální doba na koupi PC. Tohle jsou rozhodně dobré ceny a Intel musí reagovat 8-)

http://wccftech.com/amd-ryzen-full-line ... ds-leaked/

-- 12. 2. 2017 20:51 --

Benchmark 1700X:
https://videocardz.com/65825/first-amd- ... s-are-here
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 13. 2. 2017 01:40

Tak já teda nevím furt ne a ne dosáhnout těch 90FPS...ale tak to je jedno, jen mi to přijde divné. (V Zaklínači 3)

Ale co je teda neoptimalizovaná hra (PO LETECH !!!) je GTA V.

Dobře, když jsem měl Q6600 na 3.6GHz, 3GB RAM a GTX275 896MB tak jsem tak nějak bral že to jelo na minimální detaily a ozývaly se pa-zvuky. (Respektive nestíhal zvuk).

Ale aby se TOTÉŽ dělo na i7 7700k 4.6GHz, GTX 1070 v OC a 8GB RAM ? (Samo na max).

Co jsem zjistil tak hra vytěžuje asi z 85-90% RAMku. Předpokládám že těch zbylých deset, patnáct procent sežerou procesy. Ale stejně je hezké když to ze šedesáti (???) spadne na 50-40-20-15FPS a zase se to rozjede...HUH... Začne se trhat zvuk a framy padají jako kostky domina.

Takže upgrade RAM nutný ale je to teda drsné...

Jinak teď je otázka položená takhle - pokud budou hry pořád těžit z výkonu na jedno jádro, tak tam se Ryzen na 7700k nechytá a ta mu uteče s velkým náskokem. Jinak ano, takže asi se to AMD povedlo, jenže pokud někdo čekal že Ryzen bude levný, tak teda - není... V podstatě začíná na podobných částkách (ty co teď budou) jako Intel i7. Pokud inteláci teď vydají něco nového, tak mě naštvou, ale budiž. Přejme AMD úspěch. (Ty žabomiší války Intel vs. AMD, NVIDIA vs. AMD nechápu.)



BTW: Teplouše Tonyho a Motorkáře už R* taky opravil aby běhali bez problému pod W10, nebo ne ?
Naposledy upravil PoliceCollector dne 13. 2. 2017 01:51, celkově upraveno 2
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 2. 2017 01:44

Myslíš IV? Ta se na PC nehraje, protože tam opravdu moc nefunguje. Kdyby tam jela, tak jsem zase první, který ji tam hraje. Byl jsem schopný dostat 60 FPS, ale samozřejmě to bylo strašně nekonzistentní a nedalo se s tím hrát. Je to škoda, protože nic lepšího nikdy nevyšlo. Ale věřím v remaster, který snad přijde. Zatím si to dám na X1.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 13. 2. 2017 01:51

Teplouš Tony a Motorkáři jsou datadisk ke IV.
Zvuk a paměť mají problémy v pětce.
Co jsem nyní vyzkoušel, tak IV běhá naprosto v pohodě.
Jen by bylo záhodno aby tam šel namapovat joystick na pitomý lítací mise (nemyslím X360 gamepad ale echt knipl.)
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 2. 2017 02:10

Aha, asi se v těch dílech moc nevyznám :D

V frčí úplně v pohodě, protože ji dělali na aktuální PC konzole.

Zvuk a paměť tam žádný problém nemá. Měl jsem jen 8 GB a jelo to v pohodě pořád.

Radši se nauč normálně létat na gamepadu a v pohodě fakt neběhá.

-- 13. 2. 2017 03:11 --

Nebo možná ten max je nějaký divný. Jsem potřeboval stálých 60, tak jsem max neměl.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 13. 2. 2017 11:44

tdjohn: Bez komentare, kokotismus.
PC: K takovy masine jen 8GB RAM?

Jo, cas koupit nove PC je vzdy, kdyby clovek mel furt cekat na novou architekturu tak nekoupi nikdy nic.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 2. 2017 12:17

Tak záleží, AMD to oznámilo někdy ke konci roku, tak asi těžko budu teď kupovat nový stroj. To snad nikdo. PC to kupuje už asi půl roku a hlavně neumí počítat. Hlavně potřebuju procesor alespoň za deset, tak doufám, že s tím Intel hne, abych za to měl daleko lepší.

Ale upřímně. Nikdo se k tvé sestavě nevyjádřil, což považuju za dost divné. Tak jsem alespoň musel něco zajímavého přidat :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 13. 2. 2017 13:36

Takhle uz jsem cekal na Radeon RX 480 a novy Kaby Lake. Stacilo. :mrgreen: Proste zas casem vymenim desku s procesorem (a tou dobou nejspis uz bude odpoved AMD na odpoved Intelu na Ryzen)...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 2. 2017 13:51

Odpověď bude do pár dnů. Ale chápu, ne vždy se vyplatí čekat. Pro mě je to důležité, protože bych chtěl výkonem procesor alespoň za 30, ale chci dát tak max 12. Což mi AMD může splnit do konce měsíce.

Ale stejně jsou tu hajzlové, že nikdo nic neřekl :D PC nesmysly ale mají reakci hned...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 2. 2017 14:01

tdjohn píše:Jakej tearing? Co to zase meleš? Tearing na PC není normální tak 20 let. Na konzolích si nevybereš, takže hry s ním nehraju.

Lol, nesoulad mezi refreshem monitoru a fps vede zákonitě k tearingu.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 2. 2017 14:38

Proto se hraje se souladem, že jo. Myslíš, že na konzolích bez Gsync máš snad tearing?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků