Krize herního věku

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 2. 2017 23:03

Ne, ty jsi něco úplně jiného, něco, co ani přední zoologové nedokázali přesně identifikovat. Ale to víme už dlouho.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 2. 2017 12:32

Proč preferuji PC:
1) Všechny verze her snad s výjimkou NFS HP2 vypadají na PC lépe než na konzolích.
2) Velký podíl her si na PC můžu vizuálně ještě vylepšit, a ne málo.
3) Na PC si můžu zahrát celou sérii. Mafia od jedničky do trojky. GTA od jedničky do pětky, NFS od jedničky do stovky. Být konzolový hráč, potřebuji konzolí několik.
4) Slušné PC potřebuju tak jako tak. Potřbuju ho i k jiným činnostem. Tak proč ho nevyužít k tomuhle, když dobře poslouží a já budu mít doma o kus elektroniky míň?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 2. 2017 12:36

V pohodě, to je o komfortu, který konzole zajišťují.

Ale s tím PC na práci to chápu. Já potřebuju k práci megamonitor, co nejvíce jader na procesoru a hromadu paměti. Na hraní stačí jakýkoli herní monitor, co největší takt na pár jádrech, paměť stačí malá a ještě je potřeba superžravou grafiku. Což je pro mě největší nevýhoda, protože nemůžu mít oba stroje v jednom. Plus herní stroj ještě potřebuje strašná Windows.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 12. 2. 2017 17:24

Ano ten komfort vidim napriklad tady viewtopic.php?f=514&t=1182816&start=1575.
Ale stejne doufam, ze si PS3/4 nekdy poridim. Last of us, Red dead redemtion, Heavy rain, Beyond two souls, Uncharted, MGS 4 a kdo vi, co jeste...

Problem je, ze od hrani cekame kazdy neco jineho. Ty stale vidis jenom skill a ja (a asi nebudu sam) zabavu, kde opravu nepotrebuju 300 fps, 1ms monitor, 10000 dpi mys a podobne nesmysly.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 2. 2017 17:37

Strčíš disk a jedeš, tomu říkám komfort. Žádné kódy. Instalační disk znamená, že máš hru. To už na PC není.

Právě pro zábavu máš konzole. Komfort k tomu. Naopak na profi hraní bych potřeboval spíše PC. Na běžné velmi dobré hraní je lepší konzole.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 12. 2. 2017 17:57

Konzoli nemam, ale to, ze strcis disk a hrajes, platilo mozna tak jeste pred deseti lety. Dneska tezko. Na PC kliknu na install a taky se o nic nestaram. Na CD/DVD mam asi pet her. Na Steamu pres 200. Trapi me to tak moc, ze na PC nemam ani optickou mechaniku. 90 % her za posledni rok/rok a pul jsem odehral s gamepadem. Na TV, hadam, nehrajes (protoze IPS, input lag a tak), takze rozdilu moc nevidim. A dat PC na televizi je take banalita.

Ale myslim, ze tu uz nikomu neni 7 a ze kazdy pouziva to, co mu vyhovuje.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 2. 2017 18:25

Platilo to tenkrát a platí to i teď. Tam nemá PC co nabídnout.

Aha a jak ty hry chceš třeba prodat? Na konzoli ty hry opravdu vlastníš. Na co by ti tam taky byla mechanika, když v krabici dostaneš max tak kód na Steam :D

To jo, jen konzole jsou na tom lépe a lépe a pořád to někomu není dost. Což je zvláštní.

Minulou generaci jsem neměl moc rád, protože grafika tam byla slabá. Dnes už ani to neplatí. Fakt nevím, co by musely mít, aby se vám to líbilo :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anorexienervozni 12. 2. 2017 20:05

I kdyz mam ps4, tak rikat, ze tam ma clovek pri hrani vetsi komfort, no nevim. Vlozis disk a hrajes uz neplati, nevim jak je to s novejma hrama na pc, ale u ps po instalaci cekas nez se ti dotahne i nekolikagigovej update, musis vlozit disk abys hral, u pc ne a dualshock jde pripojit i k pc. Vyhody jsou samozrejme ty exkluzivity jako Bloodborne :-))
Naposledy upravil anorexienervozni dne 12. 2. 2017 20:43, celkově upraveno 1
anorexienervozni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 2. 2017 20:26

Vy ste fakt dementi :D PC přineseš domů a nic tam nefunguje. Hry se tam instalují stejně, jen už nemáš fyzické kopie. PS4 přinesu domů, vložím disk a... ano, někdy musím počkat!!! ale hraju. Nic kolem. Žádné ovladače, žádné debilní aktualizace, které vše *****í, žádný antivirus, atd.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anorexienervozni 12. 2. 2017 20:42

Takze vyhoda oproti pc je, ze kdyz si to koupis, nemusis si stahnout ovladace. :-)) Mas na obojich hry, a rikat, ze je to a to na hrani NAPROSTO nejlepsi a pak udat jako duvod uplnou malickost... ^^ Dneska uz konzole nemaj moc opravdovejch vyhod. Zahrajes si tam stejne dobre jako na pc a i na pc si koupis disc, nainstalujes a hrajes. Jak taky jinak.
anorexienervozni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 2. 2017 20:51

Asi mluvíme jinou řečí...

Ano, nemusím totiž vůbec nic. Všechno se udělá samo a já jen mačkám JEDEN čudlík.

Konzole právě dnes mají daleko více výhod než dříve. Třeba optimalizace kolikrát nebyla nejsilnější stránkou konzolí, protože to byly hry třeba z PC. Dneska máš hry dělané na konzolích a možná někdy se dostanou i na PC. Kvalita podle toho vypadá.

OK, tak jak si koupim disk Skyrimu? Můžu ho prodat? A co třeba GTA V? A? A? A?

Nainstaluju, ale pořád se to ptá na nějaký *****. A pak to stejně nebude fungovat, protože jsem celý den neprolézal fóra, abych věděl, že se musí udělat třistapadesát kroků před tím :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 13. 2. 2017 07:10

nemá smysl to dále rozpitvávat. Konzolová lama stejně není důležitá, protože je to stejně jen PC se zaseknutými ovladači grafiky. Zda je to lepší, nebo horší, je na každém z nás. Já zase miluju No Man's Sky, takže to mám samozřejmě na všech platformách a mastím pérko každý večer
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rejo1 13. 2. 2017 11:24

Radikální názory proti radikálním názorům :-) Podle mě jak už bylo řečeno - každému co mu vyhovuje :-)
rejo1
First Blood

Odeslat příspěvekod Jonas41 13. 2. 2017 12:57

Ty máš rád No man's sky?? To ještě někdo hraje?? :D Každopádně já mám PS4Pro a oceňuji fakt tu bezstarostnost, kdy jen zasunu disk, občas se sám stáhne nějakej ten update, ale jinak mi všechno běží plynule, žádný lagy, prostě nic neřeším.
Jonas41
First Blood

Odeslat příspěvekod anorexienervozni 13. 2. 2017 13:01

tdjohn píše:Asi mluvíme jinou řečí...

Ano, nemusím totiž vůbec nic. Všechno se udělá samo a já jen mačkám JEDEN čudlík.

Konzole právě dnes mají daleko více výhod než dříve. Třeba optimalizace kolikrát nebyla nejsilnější stránkou konzolí, protože to byly hry třeba z PC. Dneska máš hry dělané na konzolích a možná někdy se dostanou i na PC. Kvalita podle toho vypadá.

OK, tak jak si koupim disk Skyrimu? Můžu ho prodat? A co třeba GTA V? A? A? A?

Nainstaluju, ale pořád se to ptá na nějaký *****. A pak to stejně nebude fungovat, protože jsem celý den neprolézal fóra, abych věděl, že se musí udělat třistapadesát kroků před tím :D
na pc to neni o moc slozitejsi. Vlozis disk a nekolikrat kliknes na next, nez se spusti instalace. Prodat pc hru asi muzes :idea: proc by ne? Na slusnym pc mas vic fps a lepsi graficky nastaveni. Mas tam hry ktery za to stojej a na konzolich si je nezahrajes a opacne. A nemusis prolizat fora aby ti hra fungovala, to je hodne prehnany. Ted me mozna nekdo posle do p##### ale kdyz mas prumernyho kompa na hrani a nepotrebujes si zahrat vesmes akcni hry jako tlou, uncharted a bloodborne, tak podle me nema moc smysl kupovat konzoli. Teda ps4, xbox nema moc exkluzivit. Se neurazte :-)
anorexienervozni
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků