Problem s Arcanum na D 03/2006

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 24. 3. 2006 10:15

Clay píše:Aj ja mám problém s hrou,nainštaluje počítač,ale hra neide. Akoby začal ísť,objaví obrázok a potom neide nič. Mám Windows XP.
Čo mám robiť,aby išlo? Alebo na XP neide? Tak to malo by vyznačené na CD alebo časopise nie? Aj tretie CD neide polovica hry,čo sú tam. Nainstaluje,ale hra sa nepustí,prečo? /quote]


PC jsou poněkud komplikované stroje, takže se takhle na dálku hodně špatně odhaduje, kde by mohla být chyba. Arcanum na WXP jede, těžko říct, kde by mohla být chyba. Zkus ovladače/DirectX/režim kompatibility...
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 24. 3. 2006 10:15

2Clay: Upřímně řečeno, to je dotaz za na nic - v každém případě bych doporučil tenhle dotaz spíš do sekce "Rady, tipy, triky - Poblémy se spouštěním her"

http://forum.doupe.cz/viewtopic.php?t=505

Ale přečti si nejdřív, jak takovej dotaz pokládat (druhej příspěvek ve výše uvedeném tématu).
Jinak - Arcanum na WinXP běžně chodí, takže chyba bude asi někde trochu jinde.
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 24. 3. 2006 16:06

Nn, to je tím že ten člověk prostě neví co má za PC. Polovina mejch spolužáků mi řekne na dotaz "Co máš za PC?" Windows 98/2000/ME/XP a ti lepší dokonce ví jestli mají XP Professional/Home Edition :lol:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 24. 3. 2006 17:19

Jo,v sobotu přišel brácha jedné kámošky:
"Půjč mi nějakou hru,střílečku a auta."
"Co máš za počítač?"
"No,kámoš mi teď postavil, 2,5 giga."
"Dobře a aspoň grafiku."
"No,taky tam mám."
Chápu,že laikovi ty čísla a písmenka nic neříkají,prostě vidí bednu a konec.Mám počítač za 12 hadrů,půjč mi NFS:MW,viděl jsem fotky a je to moc fajn....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 24. 3. 2006 22:41

Já ale opravdu nemůžu z jednoho spolužáka (ze dvou): První se frajeří s Pentiem III a GeForce 4 MX (záhada první), prý mu de Doom 3 na high (záhada druhá) a druhý spolužák má Pentium 5 (doopravdy si nedělal srandu :lol: ) Resp. (třetí, tentokrát spolužačka)
    "Co máš za počítač?"
    "Windows MW a 2.5"
    "2.5 čeho?"
    "Hmmm, paměti ne?"
    "Paměti čeho? Nebo kapacity HDD?"
    "???"
    :lol: l/list:u]
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 25. 3. 2006 08:12

Darwel píše: prý mu de Doom 3 na high (záhada druhá)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 25. 3. 2006 09:45

To je zajímavý, dokonce já už mám i Windows Most Wanted. :lol:
Darwel píše:"Windows MW a 2.5"
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krain 2. 4. 2006 20:44

Co se týče češtiny, šla mi nainstalovat bez problémů na verzi, která je na DVD, a dlouho jsem hru i bez problému hrál. Pak mi ale najednou začala dělat problémy. Po uložení savu hra spadne a po opětovném nahrání onoho savu se každou chvíli ptá jestli chci opravdu skončit, a nakonec zase spadne. Jako by byl ten save nějak poškozený. Neví někdo jak to vyřešit? Tou češtinou to není, protože jsem zkoušel hru přeinstalovat, a dělá to i v anglické verzi.
krain

Odeslat příspěvekod Dominator 4. 4. 2006 11:56

Zdarec, mně to dělalo taky asi přibližně v první třetině hry, bohužel jediný řešení bylo vymazat ten save, u kterého byla ta hláška a hrát od předchozího savu, teď jsem asi v půlce a bez problémů, tak snad to vydrží až do konce :) Jinak instalace i čeština jmi edou na WXP bez problémů.
Dominator

Odeslat příspěvekod kamarat hracov 8. 4. 2006 18:18

Pozrel som oficialne stranky, aj neoficialne. Zistil som, ze nie som jediny, co ma tento problem. Moderator fora pri odpovedani otazky od nejakej nevedomej obete dost zavadzal (nevie instalovat, zle cd...).
Arcanum - cover verzia by sa nemala pacovat, lebo bude pytat chranene cd (safedisc) - cover byva nechranene. Taaakze ostava jedna moznost - pouzit neoficialny patch, tzv. fixed cd (je aj na http://www.gamecopyworld.com, date nejaky europsky mirror, vpravo je hladanie podla abecedy). Pred alikovanim patche hru updajtujte na poslednu verziu. Aplikovanim patchu licenciu neporosujete, lebo ste si hru kupili a neupravujete program, nekopirujete ho... .

Otazka pre redakciu:
Chapem problem s cover verziou, ale preco davate cestinu na vyssiu verziu hry ako je pribalena? V instalatore cestiny je vyslovne uvedene, ze neaplikovat ju na nizsiu verziu Arcanum. Mozem povedat, ze pri porovnani po update a pred nie je uplne pred updatom prelozene menu nastavenia. Otazka je, ci to ostalo len pri tom.
Ospravedlnujem sa za pripadne chyby v texte.
kamarat hracov

Odeslat příspěvekod Paran RPG 11. 4. 2006 14:23

Já mám taky problém jsem na 33 levelu a najednou kamkoli se pohnu nebo nalouduju hru hned se mě to zeptá jestli chci arcanum ukončit a furt DOKOLA to otravuje s tou blbou tabulkou. Chtěl jsem tam hodit patch 1.0.7.4. ale házi mi to chybu WRONG DISC INSERT
a anglicky se mi to hrát nechce ani náhodou jestli někdo víte co s tím HELPNĚTE PLEASE !
Paran RPG

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 11. 4. 2006 14:38

Paran RPG píše:Já mám taky problém jsem na 33 levelu a najednou kamkoli se pohnu nebo nalouduju hru hned se mě to zeptá jestli chci arcanum ukončit a furt DOKOLA to otravuje s tou blbou tabulkou. Chtěl jsem tam hodit patch 1.0.7.4. ale házi mi to chybu WRONG DISC INSERT
a anglicky se mi to hrát nechce ani náhodou jestli někdo víte co s tím HELPNĚTE PLEASE !N/quote]


Mozna by pomohla aplikace nocd patche - http://dl.gamecopyworld.com/?f=Arcanum1074_exe!ace.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 27. 4. 2006 08:31

Zdravim da se nekde zpetne objednat Doupe s Arcanum na CD? Dik
Tuhyk
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rewer84 2. 5. 2006 15:08

Nevite nahodou nekdo, jestli a kde by se dalo tohle cislo jeste sehnat? Dik.
rewer84

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 3. 5. 2006 17:43

rewer84 píše:Nevite nahodou nekdo, jestli a kde by se dalo tohle cislo jeste sehnat? Dik.


Pokud se ti jej nepodaří sehnat, můžeš zkusit standardní cestu objednávání starších čísel časopisu - odd. předplatného 545 113 713, predplatne@cpress.cz. Starší čísla se objednávají na dobírku.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků