Krize herního věku

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod powlcz 10. 2. 2017 06:29

Divný jsi tu akorát ty. A nech mě si zahrát trochu na věštce, což obvykle nedělám, ale tentokrát si to dovolím - ty mezi těch 10ti milionů nepatříš. Ha, tos nečekal. A teď uhádnu tvůj PIN...

Teď mi pověz pohádku o tom, jak Zaklínač není tvoje oblíbená série, nebo tvůj oblíbený žánr, ale jinak bys tvůrce určitě podpořil. Kecy v kleci, už toho nech, prosímtě. Populisto :oboze
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod nakl 10. 2. 2017 09:42

rodierczuk2 píše:Co tu resite za sracky proboha :DD

Podle me, by mel clovek kupovat hry ktere ho bavi. Tzn neco sosnes, chytlo te to.. tak to smaz a kup legal. Zahrejete te to na dusi, a skutecne to funguje - kdyz nekdo udela gamesku kterou mas rad.. a dostanou dost penez, tak samozrejme udelaj dalsi gamesku kterou budes mit rad.
Kdo warezi, sere si do hnizda. Reze si vetev pod nohama.


Koukám jako blázen. Nezbývá než souhlasit s výše uvedeným.
nakl
First Blood

Odeslat příspěvekod Jonas41 10. 2. 2017 10:37

Jonas41
First Blood

Odeslat příspěvekod koule13 10. 2. 2017 10:58

Tohle je dobrý :D :D Mě třeba dostávaj ty řeči, že si hru stáhne a když se mu bude líbit, tak si jí koupí. Tohle neudělá ani procento lidí co si tu hru stáhlo.
koule13
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 2. 2017 11:43

Prostě kopírování her jen pomáhá prodejmů. Je zbytečné platit za něco, co tě nebaví, když je možnost si to vyzkoušet předem.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koule13 10. 2. 2017 12:26

Tak podle tebe můžu si prostě ukrást auto na ulici a vyzkoušet si ho, protože ta možnost tu je. :)
koule13
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 2. 2017 12:30

Pokud jsi hodně retardovaný, tak můžeš porovnávat úplně jinou situaci. Ale beze mě.

Když auto, tak by sis musel udělat jeho kopii na vlastní náklady a pak v něm jezdit. Existovala by pak dvě auta, stejně jako dvě hry. Proč ne, pokud na to máš.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jonas41 10. 2. 2017 12:51

bože.. ty seš fakt vůl :DD hele a co nějaký patenty?? vývojový technologie.. nebo ochraný známky?? :D to ti nic neřiká? :D
Jonas41
First Blood

Odeslat příspěvekod powlcz 10. 2. 2017 13:48

kopírování her pomáhá prodejům, nikdo netvrdí že ne. Srovnávat s krádeží auta to taky úplně samozřejmě nejde. Ale statistiku jestli je lepší stahovat či nikoli tu nikdo z nás nemá. Do této problematiky spadá i "let's play" na twitchi/youtube.

Kolik lidí se mrkne na prvních pár minut a pak si hru koupí? Kolik lidí si upirátěnou hru vyzkouší, že mu na PC jede bez problémů, a pak si hru koupí? A jak z toho třeba vyjdou singleplayer logické hry typu FEZ (autor této hry veřejně osočoval na twitteru piráty a celá halda lidí ho za to nenávidí)?

Osobně jsem se setkal třeba s Darksiders. Jedničku jsem koupil, skvěle jsem se zabavil. Dvojku jsem upirátil; nebyla tak dobrá, nebyla tak zábavná ale i tak jsem jí dohrál a bylo v ní i dvakrát tolik obsahu, takže mi vydržela delší dobu. Podle vás jsem jí platit nemusel? Já mám do dnes výčitky. Mohl být další díl. Třeba lepší.
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 2. 2017 13:57

Vidíš, vole, že nejsi úplně blbej :D

FEZ je asi pěkná sračka, když ji nikdo nechce a autor může osočovat celej svět. To se všimni, že čím větší lempl, tím více za jeho problémy můžou ostatní.

Platit si ji samozřejmě nemusel, ale pak se nediv, že trojka nevyšla. Prostě jsi to studio nechal zkrachovat. Tvůj problém.

Když vemu třeba moje oblíbené GTA IV, tak mám kompletní verzi na PC, původní verzi na PS3, epizody na PS3, komletní edici na PS3, původní verzi na X360, epizody na X360 a kompletní verzi na X360. GTA V mám na PS3, X360, PC a PS4. Takhle totiž vypadá podpora, pokud někdo dělá dobré hry. Nic nenechávám náhodě.

A jinak toho Zaklínače mám dvakrát na PS4, ale není to moje oblíbená hra, takže ho nehraju. Ale dokážu ocenit kvalitu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 11. 2. 2017 12:59

Protipirátské ochrany dávno po vydání jsou k vzteku.
Konečně se mi povedlo rozběhat GTA IV i první díly Crysis...
ale že to trvalo ! (Jen zbytečné komplikace).
Naposledy upravil PoliceCollector dne 11. 2. 2017 20:02, celkově upraveno 1
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 2. 2017 13:15

GTA je konzolová hra, takže na debilní PC ti R* sere. Musíš za Valve, tam jsou už tak mimo, že milují PC. Aby ne, když jen přeprodávají na PC :D Kdybys měl Xbox One, tak můžeš hrát IV úplně v pohodě i dnes 8-)

-- 11. 2. 2017 14:35 --

Tomu říkám krize herního věku...
„Mijamoto (kreativní ředitel Nintenda) to dělal odjakživa. Měl možnost přemýšlet nad tím, jak bude vypadat ovladač a navrhovat hardware při práci na konkrétních hrách,“ upozorňuje Newell a věří, že takový postup firmě umožní vytvářet mnohem zajímavější zážitky.

Zároveň vysvětlil, proč se firma od konzolí odklonila zpět k PC. Pro PlayStation 3 a Xbox 360 přitom vydala řadu úspěšných her, jmenovat lze například Left 4 Dead 2 či Portal 2.
Studiu údajně nevyhovuje uzavřenost konzolového ekosystému. Tedy fakt, že každou aktualizaci musí schválit jiná firma. „Zažili jsme dny, kdy jsme produkty na Steamu aktualizovali pětkrát, nebo šestkrát za den,“ konstatuje Newell. A něco takového u cizích ekosystémů není možné.

„PC momentálně milujeme. Opravdu hodně,“ řekl Newell.
Zdroj: http://bonusweb.idnes.cz/valve-o-virtua ... ovinky_anb

Je fajn, že se učí od nejlepších :D Něco na Switch by také mohli udělat.

Zároveň je dobré vědět, že patlalům nevyhovuje vydávat opravy jednou za čas. 6 x denně je určitě úplně normální :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 11. 2. 2017 20:15

Tak jsem to upravil, bo to už jde.

Podívej - k čemu mi bude konzole, když PC si můžu dát na televizi taky, odsunu si stůl a hraju krásně pohodlně s myší a klávesnicí ? Dneska jsem tak hrál Zaklínače 3, v takové kvalitě ve které ti ho konzole NIKDY nevyrenderuje.

Konzole má jen tu výhodu na exkluzivitky, možná si vezmu PS-4Pro... časem. Ale nějak ji nutně nepotřebuju.

Pořád platí PC = Gaming Master Race.

A když jsou prachy, tak je lepší PC. Pochop že konzole JE HRAČKA. PC je UNIVERZÁLNÍ PŘÍSTROJ, jehož výkon záleží jen na tom kolik do něj dáš peněz.

Na konzole se už stejně musí hry instalovat, stejně jako na PCčko, dokonce se vydávají upgradované verze...tak jaký to má smysl, kromě toho že člověk nemusí řešit konfiguraci ?

Suma sumárum - proč mluvit o tom že si máš koupit Škodovku, když máš v garáži Porsche 911 ?
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 2. 2017 20:19

Na televizi hrajou lemplové a myš s klávesnicí je na práci. Sis to trochu poplet, ale chápu to. Hraní bylo vždy na konzolích a PC je jen taková znouzectnost. Ale proč ne, no, záleží na každém.

-- 11. 2. 2017 21:37 --

No mouse and keyboard support

Ah, the very raison d'être of PC gaming. Well, guess what? Not everyone wants to play games posturing like Rick Wakeman. The joypad has been gradually refined over 20 years into the finely-honed gaming tool you see today. Pressing digital keys to move? How very 1982.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 11. 2. 2017 21:15

Hraní na konzolích je pro JAPONCE. A já nejsem Japonec.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků