Gothic III, TES4: Oblivion

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ReacT 21. 3. 2006 21:44

41.99 Liber na http://www.Ebay.co.uk, Byl tam jeden tipek, kterej psal ze to bude 24 nebo drive, a prislo to 20.. :-] Jenom jsem tak koukal na televizi a najednou vydim postaka s balickem podebnemu tomu, ktery jsem ocekaval trochu pozdeji.. :-] Lidi je to mazec, grafika je jeste lepsi nez na obrazcich a vsechno je proste takova pohadka, mam rad tu dobu a proste proparil jsem nonstop.. :-] Dnes asi budu pokracovat..
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 21. 3. 2006 21:45

Pls....hoď nám sem nějaké screeny z hraní...pls! Ať vidíme tu grafiku...díky
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ReacT 21. 3. 2006 21:51

includes: Sorry, ale mam to na X360. Pokud by ti ale stacily screeny z fotaku tak sem muzu dat neco zitra..
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 21. 3. 2006 21:52

aha...tak jo :mrgreen:,aspoň z foťáku :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ReacT 21. 3. 2006 21:57

Ale jeste jsem se pro tebe po necem kouknul a narazil jsem na spousty novejch screenu na http://games.tiscali.cz/clanek/screen_d ... g=bjga.jpg
Nicmene se mi to zda na 360 daleko cistci a proste treba krajinka okolo toho stareho rozpadleho chramu v lese je o moc detailnejsi. Asi takovej rozdil, jako kdyz srovnas PS2 s kompem..
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ReacT 21. 3. 2006 22:02

Mno nic, cekal jsem nejake dotazi ohledne TES4, ale nic.. :-] Tak se mejte hezky, du zase parit a uvidime se zitra..
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 21. 3. 2006 23:48

hm...já si radši počkám až na screeny od tebe, protože mám takovou neblahou zkušenost s předěláváním screenů (viz - Driv3r),aby ta hra vypadala lépe...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 22. 3. 2006 01:21

Nejde až tak o předělávání screenů, ale o jejich vznik. Je totiž rozdíl mezi tím, co engine vykreslí reálně za běhu hry a co je schopen vyrenderovat za scénu třeba přes noc ;).
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ReacT 22. 3. 2006 14:12

Includes.. Sorry, ale soused, kterej ma fotak tu neni. Skoda, zrovna jsem dokoncil jeden z guestu, kde jsem jen tak nahodne vlezl do Dungeonu, kde jsem nasel artefakt. Mimochodem mi to zabralo skoro ctyri hodiny. To jak je ten system boje, paste kterych tam bylo pozehnane, proste cely dej asi uz nema cenu rozebyrat.. Nicmene jsem po chvilce kdy jsem ten dungeon dobyl zacal premyslet, co s tim artefaktem.. Tak jsem ho odnesl do jednoho s shopu, a dostal za nej docela slusne penize.. Uz jsem byl skoro na odchodu z mesta, kdyz me zacal nejaky poslicek dobyhat a volat, jak pro me ma dulezitej vzkaz.. Tak jsem pockal a on mi zdelil, ze jeho master ma pro me peknou odmenu kdyz mu donesu jeste jedenact raritnich kousku.. Problem byl, ze nevedel jak a kde je hledat, protoze muzou byt po celem svete.
Ted si lidi predstavte, ze takhle to proste zije, lidi na ulici se bavi, delaji si svou praci, chodi do hospod.. :-] Kdyz je naserete tak Vas vubec neberou.. Setkal jsem se ze situaci, kdy se me jeden elf zeptal.. Zaslechl jsem, ze jsi peknej idiot, co je na tom pravdy? :-]

Jinak lidi, urcite se pripravte na to jako projdete tim celim zalarem na zacatku Budete bojovat proti takovejm malejm skritkum a krysam.. Pak ale prijde scena ktera Vas veme za srdce, a to jak zacnete spatrovat prvni svetylko deniho svitu az se Vam to proste cele zaostri na ten nadhernej vyhled.. Jestly se to uz da v Cesku poridit, tak Vam to opravdu doporucuji.. Nehral jsem Morrowinda, v podstate jen Baldur's Gate serii a Diablo jednicku a dvojku. Tahle hra je ale proste neco daleko daleko dal.. Po dvou dnech hrani me to spis daleko vic vtahlo, nez ze bych pocitoval nejake nudeni.
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 22. 3. 2006 14:26

v poho....ale byl jsem zvědavej :(
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ReacT 22. 3. 2006 14:35

Includes: A jak je to ted v Cesku, da se tam uz koupit?
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 22. 3. 2006 14:37

Ty si ve Walesu? Nebo co to je v tom podpisu?

Jinak, myslím teď někdy by to tady mělo začít vycházet,ale nejsem si jistý...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eso 22. 3. 2006 14:37

eso
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 22. 3. 2006 14:38

Co to je? Tvoje screeny?
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ReacT 22. 3. 2006 14:44

Includes: Jo, studuji a pracuji..
Ty screeny nejsou ode me.. Vypada to na hodne slabe rozliseni.. Eso ty uz taky paris?
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků