Problem s Arcanum na D 03/2006

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mudrc 16. 3. 2006 18:56

mam CD verzi (s 2.CD sem mel taky problem), hrat v originale je asi jedine reseni. prijde mi ale hodne hloupe ze nejde aplikovat patch (opravuje chyby)
Mudrc
First Blood

Odeslat příspěvekod negr 16. 3. 2006 19:15

a co takhle aplikovat patch 1.0.74, aplikovat cestinu a aplikovat no-cd crack ;)
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mudrc 16. 3. 2006 19:35

mozna to bude nejlepsi :-) ale kupoval sem si to abych mel originalku...
Mudrc
First Blood

Odeslat příspěvekod Mudrc 16. 3. 2006 19:41

asi chci moc, kdyz cekam ze kdyz si koupim casopis s plnou hrou tak to bude "normalni" verze na kterou jde nainstalovat patch, to tak divne? vim, za ty penize... ale stejne to nastve
Mudrc
First Blood

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 16. 3. 2006 20:12

Mudrc píše:asi chci moc, kdyz cekam ze kdyz si koupim casopis s plnou hrou tak to bude "normalni" verze na kterou jde nainstalovat patch, to tak divne? vim, za ty penize... ale stejne to nastve


Podívejte se - jediná šance, jak získat hru na covermounting je získání "nechráněné" verze. K dispozici byla pouze verze, která je na CD/DVD. Redakce nemá právo následně do kódu zasahovat, což je bohužel problém, protože patche mění exe soubor a ten se pak přestává chovat jako nechráněný.

Myslím si, že než se tím vzdát skvělé hry jako je Arcanum, je lepší oželet těch několik chyb, které opravuje jeden z patchů – hra je i bez toho naprosto bez problému hratelná a zcela na rovinu, ani patch 1.0.7.4 nedělá z hry 100% dokonalý a bezchybný produkt.

To, že hru nelze jednoduše updatovat úplně posledním patchem nás mrzí, ale nic to nemění na kvalitách hry.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mudrc 16. 3. 2006 20:20

Ted je mi to jasnejsi, pokud s tim redakce nic nemuze delat, pak placu na spatnym hrobe :-) Dalo rici, ze je tato diskuze ukoncena a ja si jdu uzivat tuhle skvelou hru v puvodni verzi.... Diky vsem
Mudrc
First Blood

Odeslat příspěvekod Návštěvník 16. 3. 2006 23:04

mam uplne stejnej problem.DVD se me vubec nenacte.Mam ta jen slozku autorun a v ni jen par obrazku.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 16. 3. 2006 23:14

Anonymous píše:mam uplne stejnej problem.DVD se me vubec nenacte.Mam ta jen slozku autorun a v ni jen par obrazku.


Zkus prohlédnout médium, odstranit případné nečistoty a vložit je do mechaniky/ příp. do jiné mechaniky, pokud máš tu možnost. Případně totéž udělat po restartu. Pokud nic nepomůže -> reklamace (reklamace@cpress.cz, 545 113 713).
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 3. 2006 23:41

Jako proč bych měl psát na email reklamace když to můžu rovnout poslat když mi to nejede??Nechcete tady napsat raději přímo adresu??A nebo mi pošlete nové aniž bych já vám posílal to vadné?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 17. 3. 2006 09:54

Mám problem mam arcanum Cd verzi naistaloval jsem 20 Mb cestinu (nevim proc nebyla na CD) a pri vytvoreni postavy nemuzu zadat jmeno a spustit hru.

Muze nekdo pomoci? Klidne pouziji nejaky crack.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 17. 3. 2006 10:27

Peter S. Kenedy píše:Jako proč bych měl psát na email reklamace když to můžu rovnout poslat když mi to nejede??Nechcete tady napsat raději přímo adresu??A nebo mi pošlete nové aniž bych já vám posílal to vadné?s/quote]


Můžeš to poslat rovnou na Doupě, Lidická 28, 602 00 Brno
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 17. 3. 2006 10:29

Anonymous píše:Mám problem mam arcanum Cd verzi naistaloval jsem 20 Mb cestinu (nevim proc nebyla na CD) a pri vytvoreni postavy nemuzu zadat jmeno a spustit hru.

Muze nekdo pomoci? Klidne pouziji nejaky crack../quote]


Uprimne - nechapu tvuj problem. Zaprve cestina pochopitelne na CD je - na CD3. Zadruhe i po instalaci cestiny jde vytvorit postava a zaroven pojmenovat. Sam jsem timto ukonem v ramci testovani prosel asi 50x.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zeleny 17. 3. 2006 15:47

Taky jsem si koupil DVD doupe abych si mohl zahrat Arcanum

bud v nejnovejsi verzi, ktera je uz par let stara, nebo abych si tam mohl nahrat nejnovejsi patch, abych tam mohl vzapeti nahrat mod na max lvl postav 127, a kupodivu tam doupe da nejakou cracklou starou verzi co nejde ani upgradovat, Musim rict ze me to velmi nastvalo.

Z touhle verzi samozrejme nejdou zadny mody..
Zeleny
First Blood

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 17. 3. 2006 16:29

Zeleny píše:Taky jsem si koupil DVD doupe abych si mohl zahrat Arcanum

bud v nejnovejsi verzi, ktera je uz par let stara, nebo abych si tam mohl nahrat nejnovejsi patch, abych tam mohl vzapeti nahrat mod na max lvl postav 127, a kupodivu tam doupe da nejakou cracklou starou verzi co nejde ani upgradovat, Musim rict ze me to velmi nastvalo.

Z touhle verzi samozrejme nejdou zadny mody..


Doupě tam dalo předposlední verzi, která existuje. Žádnou cracklou či jak tady naznačuješ, ale oficiálně zakoupenou a distribuovanou. A také normálně funkční. To vše s časopisem o 116 stránkami za 99 Kč. Pokud ti to přijde jako málo, bohužel nemohu sloužit. Jinak pokud ti opravdu tolik záleží na poslední verzi, doporučuji postup tady již zmiňovaný. Nejsem právník, ale čistě z laického hlediska jsi vlastníkem originální verze...
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zeleny 17. 3. 2006 19:05

Jenze problem je ten, ze mody jsou ve forme nejakych souboru + arcanum.exe, a ten crack no-cd na verzi 1.074, je taky ve forme arcanum.exe. takze si na tu vasi verzi nemuzu nahrat zadny add-on mod,
protoze tim no-cd crakem zrusim ten mod, a bez neho mi to nejde,

Nechapu proc ste nemohli dat formu hry, ktera se bezne distribuovala v prodejnach, a kterou kazdy ocekaval ze tam date, a davali ste tam nejakou upravenou verzi.
Zeleny
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků