CALL OF DUTY 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tidic060 16. 3. 2006 14:34

COD;UO;2 byly pěkné a všechny jsem projel, ale CDO2 je docela dobrá pařba na netu, hlavně jak je na 1 serveru 25 lidí..to je pravý masakr..
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 3. 2006 14:38

říká se masekr :-) LOL
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 16. 3. 2006 15:56

lol...já řikam masakr :wink:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trinni 16. 3. 2006 21:37

Docela se tesim na pokracovani,ale doufam ze to nebude tak stereotypni jako dvojka :cry:
Peace at any price

PC, PS3, NDS Lite :)
Trinni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 16. 3. 2006 21:42

Uvidíme, má vyjít novej CoD, MoH a Brothers in Arms...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trinni 16. 3. 2006 21:54

Brother in arms me moc nenadchlo, na MOH se taky tesim skoda ze az na konci roku.
Peace at any price

PC, PS3, NDS Lite :)
Trinni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 5. 2006 13:56

Tak co říkáte na to že další COD už nebude na PC a pouze pro next-gen konzole?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danniel 6. 5. 2006 14:03

Peter S. Kenedy píše:Tak co říkáte na to že další COD už nebude na PC a pouze pro next-gen konzole?o/quote]

Mno nevím co k tomu říct, nic slušného mně nenapadá, a to jejich vysvětlení, nad tím zůstává rozum stát...
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 5. 2006 14:05

danniel píše:
Peter S. Kenedy píše:Tak co říkáte na to že další COD už nebude na PC a pouze pro next-gen konzole?o/quote]
Mno nevím co k tomu říct, nic slušného mně nenapadá, a to jejich vysvětlení, nad tím zůstává rozum stát...r/quote]

Je to blbost..protože hlavně multiplayer má na PC velkou komunitu
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danniel 6. 5. 2006 14:11

No nic, když nevidí že na konzolích je CoD docela propadák, ale přímo udělají takhle očekávanou věc exkluzivně pro ně tak se začínám bát o jejich duševní zdraví. A oni by se měli začít bát o svoje zisky - BiA3 budou totální pecka a MoH taky nevypadá špatně, takže by jim mohly zůstat jen oči pro pláč až uvidí jaké zisky má konkurence s PC verzí svých her.
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 5. 2006 20:11

Tak jsem viděl trailer na COD3 a řeknu vám to je nádhera...ještě že to bude i pro nintendo Wii :-) ale jestli to opravdu nevyjde pro PC tak jsou hlupáci
EDIT: tady je to video http://media.ps3.ign.com/media/801/801848/vids_1.html
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 7. 5. 2006 08:29

Já tomu videu moc nevěřím...spíš mi to přijde jako nějaká animačka, vždyť ta zbraň se tam hýbala jak vlajka ve větru, to by člověk nikdy nic netrefil :-) . Ale atmosférické to bylo, to se musí nechat, a hezčí než scéna v první osobě z filmu DooM :-)
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 5. 2006 12:00

Alcil píše:Já tomu videu moc nevěřím...spíš mi to přijde jako nějaká animačka, vždyť ta zbraň se tam hýbala jak vlajka ve větru, to by člověk nikdy nic netrefil :-) . Ale atmosférické to bylo, to se musí nechat, a hezčí než scéna v první osobě z filmu DooM :-)l/quote]

Tak jasně že takhle se ta zbraň hýbat nebude ale já myslel tu grafiku že bude fakt skvělá
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 5. 2006 12:52

Tak nakonec to s tím COD "pouze" pro konzole není tak vřavé...aspon si to myslí lidé z tiscali games:

Onu na první pohled zdrcující zprávu už asi všichni víte z SMSek: Call of Duty 3 se chystá pouze pro Xbox 360, PS3 a Nintendo Wii (Revolution). Activision výslovně popřeli vznik PC verze této hry, čemuž se ale není co divit, jelikož mluví o přímém nástupci konzolového Call of Duty 2: Big Red One, který kutí jeho vývojáři Treyarch (dříve Gray Matter). Nemusíte se tedy vůbec obávat, že by Infinity Ward zradili osobní počítače. Oni nejspíš pracují na ryze PCčkovém pokračování Call of Duty (nebo možná na datadisku pro CoD2?), jehož tvorba však zabere více než rok času, který musí stačit "konzolové trojce", aby stihla důležitý start PS3/Wii a mohla být na podzim jejich launch-titulem. Zatím se o něm ví pouze to, že se vžijete do kůže čtyř spojeneckých vojáků, kteří se opět vylodí na plážích Normandie a povedou ofenzivu končící osvobozením Paříže.

Z Call of Duty 3 pochází teaser video (49 MB, MOV, 640x360), které mě osobně zklamalo, protože první polovinu jeho dvou minut tvoří pouze zpětné ohlédnutí za celou sérií složené z provařených starých trailerů. Druhá polovina, u nás dostupná separátně (21 MB, DivX) již upoutává na samotné CoD3, jenže se jedná o pouhý render. Bitva ve zbořeném městě je (záměrně) velmi chaotická a kvůli rychle se pohybující i přiblížené kameře, umístěné jakoby do očí hrdiny, není ze scény prakticky nic vidět (asi také záměrně). Světlými momenty se dá nazvat jen zpomalený pád zasaženého vojáka na zem a závěrečná "přetahovaná" o zbraň s nepřítelem vykouknuvším zpoza rohu, jinak nic extra.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkovich 4. 6. 2006 12:28

Call of Duty 2 SP mě nijak nenadchl,zato multiplayer to je jiná...Obrázek
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků