Hledám hru

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod coudyss 23. 1. 2017 18:53

Dobrý večer.
Minulýmpátek při cestě z Prahy na Moravu seděl přes uličku jeden chlápek a hrál na PC nějakou gamesu. Můj dotaz je jak se ta hra jmenuje. Pokusím se ji popsat.
Zřejmě se jedna o nějaké RPG. Co si nejvíc vybavuju je že to bylo jako plošinovka ručně kreslená kdy postavy chodí za sebou. Ta skupinka vždycky měla 4 členy. Pak přepnul na nějaké město kde se asi ti hrdinové dali najmout. Hra byla v češtině. Dal jsem si všimnul že vpravo dole byla jakoby mapa dungeonu. No snad se někdo najde kdo ví a poradí. Díky za váš čas
coudyss
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 1. 2017 05:09

Ahoj Coudyss, no takovejch je povícero a budou se Ti špatně shánět: Baldur Gates, Icewind, Neverwinter Nights a pár další taky starěích, v poslední co vycházelo, byly ovela akřnější, aby se vůbec zaplatili, u těchle Hore se v řadě nechodilo, právě naopak, byla Tu Ta Strategie a taktika! Z toho usuzují na Béčkovou Hru, začni s touhle klasikou! A nebudeš litovat, napiš mi na ,,SZ,, popovídáme si více...STarec od Atari Marcel, Bílej Den.
Pillars of Eternity (2015), je To taká vzpomínka na Baldry , ale je alí WOWKA,,Mydlina,,hehe. Počktj až jí zlsvněj Hehe...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ulo_bornfree 24. 1. 2017 09:57

Úplně náhodou jsem zabloudil do končin tohoto fóra při vyhlížení recenze nového resident evilu, ale jelikož na 90% vím o jaký titul se jedná a rád šířím dobré hry dále mezi lidi tak jsem pořešil registraci, abych onu filozofii naplnil :). Takže coudyss dle mého je to skoro na beton DARKEST DUNGEON. Checkni na youtube a uvidíš ihned jestli jsem se strefil. Dej pak vědět
ulo_bornfree
First Blood

Odeslat příspěvekod coudyss 24. 1. 2017 12:29

Ulo_bornfree. Díky moc to je přesně ta hra :). Teď se ještě blbě zeptám na nároky ale myslím ze nebudou nějak přehnané.

Příspěvek upraven podle stanov fóra. Jezek
coudyss
First Blood

Odeslat příspěvekod ulo_bornfree 24. 1. 2017 13:07

Nároky jsou zanedbatelné na dnešní dobu a troufám si říct, že i každá integrovaná grafika posledních let to zvládne s prstem v nose. Se stahováním jako stahováním (uloz.to atd.) ;) si už nějaký ten pátek netykám bohužel takže můžu jen odkázat na www.gog.com kde to je za 18 éček (ve slevách za 10 až 12), což je za hru nabízející desítky, možná i stovky hodin zábavy dost cajk. A čeština je obsahem oficiální verze pokud jsem pochopil správně takže nic zvlášt nestahuješ :). Přeju příjemnou zábavu coudyss
ulo_bornfree
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 1. 2017 20:00

HAI COUDYSSI...,,Šílenci! Hoďte na ně síť!,, ...HEK, NO ASI JE TO TA CO JSI HLEDAL?! TOŽ SI JI UŽIJ, AKČŃÁRNÁ V KORIDORU, NAVÍC POKAŽDÉ JINAK...NO, KDYBY SI ZMĚNIL NÁZOR NA HRANÍ PRAVÝCH RPG, OZVI SE, TOHLE TOTIŽ,,RPG,,NENÍ, HEHE, ALE PROTI GUSTU NENÍ DIŠPUTÁTA, TOHLE JE FAKT ŠÍLENOST, ECHT. MARCEL OD ZVONU, NO TU OSMIČKU ANI OMYLEM TAK TU,,SMIČKU, TO, JO...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kupcl 25. 1. 2017 13:53

ulo_bornfree píše:Nároky jsou zanedbatelné na dnešní dobu a troufám si říct, že i každá integrovaná grafika posledních let to zvládne s prstem v nose. Se stahováním jako stahováním (uloz.to atd.) ;) si už nějaký ten pátek netykám bohužel takže můžu jen odkázat na http://www.gog.com kde to je za 18 éček (ve slevách za 10 až 12), což je za hru nabízející desítky, možná i stovky hodin zábavy dost cajk. A čeština je obsahem oficiální verze pokud jsem pochopil správně takže nic zvlášt nestahuješ :). Přeju příjemnou zábavu coudyss


To vypadá dobře, taky vyzkouším.
kupcl
First Blood

Odeslat příspěvekod coudyss 25. 1. 2017 17:54

Jejda. Na svém asi 8 let starém notasu si to nezahraju :(
coudyss
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 26. 1. 2017 16:14

Hai Coudyssi Ty starší Hry v partě na tomhle noťasu dáš(a kam se tahle Hra na ně hrabe, hej), máš tam SZ, STarec Marcel od Zvonu, Bílej Den.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cp209 6. 11. 2017 16:55

Ahoj, já hraju www.aliance.eu, je to česká online strategie, baví mě
cp209
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků