Problem s Arcanum na D 03/2006

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mudrc 15. 3. 2006 19:27

Mam podivny problem s hrou Arcanum, jejiz plna verze je na Doupeti 3/2006 (predevcirem vyslo :-)
Nainstaloval jsem hru a nainstaloval patch 1.0.74 (z internetu), ktery vyzaduje cestina, hra pak nejde spustit (hlasi "Wrong disc"). Bez patche funguje, CD jsou cela citelna.
Mala poznamka: nevim proc je na CD ta nejmensi verze cestiny, musel jsem tahat plnou verzi z internetu, ma peknych 160 MB :-D
Mudrc
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 3. 2006 20:00

Já nevím, ale hra už alespoň umě obsahuje ten poslední patch, se mi zdá :wink: :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mudrc 15. 3. 2006 20:01

IMHO mam po nainstalovani verzi 1.064
Mudrc
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 3. 2006 20:09

hmm, mi na tom ta doupácká čeština ale funguje bez problému
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mudrc 15. 3. 2006 20:11

Nechtel sem riskovat problemy s verzema... zkusim to preinstalovat
Mudrc
First Blood

Odeslat příspěvekod Mudrc 15. 3. 2006 20:33

Tak sem zjistil ze je to opravdu verze 1.0.64.. je to v readme i SierraUpdate... pokud ale autor cestiny pise ze cestina nefunguje na starsich verzich nez 1.0.74 tak co s tim? mam spolehat na to ze to bude fungovat celou hru i na starsi verzi?
Mudrc
First Blood

Odeslat příspěvekod Mudrc 15. 3. 2006 20:46

Autor cestiny v readme‏: "Technický detail - čeština je pro patch 1.74. S jinou verzí hry
některé věci nebudou fungovat."
Mudrc
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 16. 3. 2006 09:24

Jednoduchá rada,hraj bez češtiny.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 16. 3. 2006 09:33

Podle všech informací by hra měla být na DVD přímo ve verzi 1.1.7.4., která je pro češtinu potřeba.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 3. 2006 09:39

Tuším,že ten dotyčný má CD verzi.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 16. 3. 2006 10:25

jezek píše:Tuším,že ten dotyčný má CD verzi.v/quote]

To by na verzi hry nemělo mít žádný vliv. Jedině tak na verzi češtiny, aby se vešla.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 3. 2006 10:41

Taky mi to moc nesedí.S tou češtinou to chápu,ale logicky je blbost,dávat na cd jinou verzi hry,než na dvd.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 3. 2006 13:11

No já mám problém s celým DVD...je tady ještě někdo takový komu vůbec nenačte??JInak mám vypalovačku DVD LG s technologií lightscribe kdyby to nějak pomohlo
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 16. 3. 2006 14:03

tak jste mě nejistotou a tak ukecali, ať to hraju v originále. Stejně mi ten překlad chvílemi neseděl a alespoň se pocvičím v ajině :) (a nijak daleko jsem nebyl, takže mi té postavy líto není)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod playgamer 16. 3. 2006 18:45

no tak 1. mně to taky nešlo načíst(respektive 2. CD se mi seklo) .. ale vyřešil sjem to ... dal jsem to do 2. CD-Romky ... .)
ale problém mám jinde ... :( nainstaloval jsem to, nainstaloval jsem i CZ, ale když pustím hru( konkrétně když chci jít přes point systém do toho města(na východ od oltáře, jak mi Virgil řekne že by to šlo rychleji) .... no pak mi to asi 2x nabídne jestli chci opravdu opustit hru ... no a pak .... to vypadně do Woken a standartní hláška WinXP .-.. chyba aplikace .... bla bla ... v arcanum.exe ... bla Ladění,odeslat zprávu o chybách, neodesílat .... nemáte někdo s tímto zkušenosti? :)
plz postněte na Playgamerzawinačseznam.cz díky Michal Doležal
playgamer

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků