Na jaké hře jste vyrůstali?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ReacT 13. 3. 2006 13:10

Stare Atari.. A potom take Contra! nasledoval Mario pak Sonic a NHL 93, Command and Conquer, pak Age of Empires :-]
ReacT
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 13. 3. 2006 13:13

Jo, tak to ja vyrustal ciste na konzolich.
Nejdriv Super Mario Bros, potom Super Mario Landy na GB a jako vrchol Wario Land, to byla pecka.
Contra me take dost poznamenala. Nechapu, jak jsem to dokazal dohrat bez ztraty zivota.
Kdyz jsem si to ted po letech zase zahral, nedostal jsem se ani pres prvni stage :-)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 13. 3. 2006 13:37

uplne prva hra, ktoru som hral bol Prince of persia, v roku 1991 ako prvak na ZS
Naposledy upravil AlienX dne 9. 8. 2006 19:51, celkově upraveno 4
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 3. 2006 14:51

Tak jak to tady tak čtu tak jsem začínal hodně pozdě :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 3. 2006 14:54

jj, podle takovych temat se da celkem odhadnout komu je kolik let.. :P Prece jenom takovy petnactilety typek proste na Golden Axe vyrustat nemohl.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 13. 3. 2006 14:58

no... já jsem vyrůstal na JazzJack Rabbit a mám 14 :) Ještě si živě pamatuju SimTower a SimFarm...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 13. 3. 2006 15:08

COMMODORE 64 - DRACONUS, DEFENDER OF THE CROWN, GOLDEN AXE, KARATEKA, INTERNATIONAL KARATE, CREATURES atd. atd. Bylo toho hodně.

COMMODORE AMIGA - SHADOW OF THE BEAST I-III, WALKER, LEMMINGS, MORTAL KOMBAT II, HIRED GUNS, ISHAR I-III, DUNGEON MASTER I-II, BLACK CRYPT, ALIEN BREED......

No dnešní hráči už asi neví :D.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 13. 3. 2006 15:12

2ocelot69 1/2 toho jsem hrál, o druhé půlce alespoň slyšel. Na DM pamatuju jako na nejlepší Dungeon, Lemmings jsem ještě moc nechápal (ve 4ech letech, ale teď nedávno jsem to našel na nějaké Abadonware stránce a ej to fakt supr), Mortal Combat II jsem určitou dobu hrával, Golden Axe myslím i dohrál za trpaslíka, Ishar jsem hrál... :D
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 13. 3. 2006 15:26

Já začínal na Didaktiku a tam byly prostě takový ty hry tetris, commando, karate+, simcity atd. No, a pak přišlo PC, a já se na Falloutu naučil hrát opavdové hry. Od té doby mě RPG chtivost nepřešla, i když čím dál více hraji hry jednodušší a jednodušší (i jednodušší RPG).
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jurazzzzz 13. 3. 2006 15:33

_DAVE_ píše:jj, podle takovych temat se da celkem odhadnout komu je kolik let.. :P Prece jenom takovy petnactilety typek proste na Golden Axe vyrustat nemohl.


Jo pamatuju si jak sem hraval tak ve 13,14 letech Golden Axe s kamosem na jeho 286 nebo 386ce. To byla smazba :)
Jurazzzzz
First Blood

Odeslat příspěvekod czbacil 13. 3. 2006 15:59

na ZX Spektrum jsem hraval hru hasic, rambo. Pak prislo nejake PC (2x 5,25" pak otec koupil myslim 20MB HDD) tam jsem hraval Xenon (vesmirna strilecka, za kazdeho mrtveho jsem sebral bublinku (= penize), pak jeste sever proti jihu v 4 barvach (tedy cerna bila, 2x seda) ale hratelnost super) pak nejake auta (zavody o auta, penize, jen vim, ze nejlepsi byl ridic The King ktery mel corvetu).
Pak prisla Amiga 500 (za pul roku 600) pak 1200 a to jsem tam hral The Settlers u ktereho jsem byl uplne mimo a budim o vikendu zvonil treba ve 4 rano abych mohl hral.
Pak prislo klasicke PC a taky skola, to se hral duke nuken3d, doom, wolfstein 3d a dalsi doomovky + hrani po siti (LPT, COM, pak koax 10Mb)

To byly casy ....
czbacil
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 13. 3. 2006 16:03

Jo a ještě FIFA 98, Roadrash a pak Descent, Shadow, Drakan...
Á taky Lost vikings a moře dalších...
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 13. 3. 2006 16:41

ocelot69 píše:INTERNATIONAL KARATE


No jasně, to jsem drtil dlouhé měsíce na bedně, voge, to byl masakr, ještě bych dal dohromady většinu tahů a útoků.

aquote="ocelot69"]No dnešní hráči už asi neví :D.D/quote]


:lol: :lol: :lol: jsou to másla 8)
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 13. 3. 2006 17:08

Heh, primárně jsem vyrůstal na starých motorkách a formulích od Accolade, Golden Axe smažby jsem taky zažil, Prince of Persia, z těch trochu novějších hlavně Warcraft a Warcraft II, a ještě Raptor: Call of the Shadows.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prasatko 13. 3. 2006 17:17

C64: International Karate (koukam, ze nejsem sam, kdo do paril do rozlamani joystiku), Gianna Sisters, Bubble Bobble, Cybernoid 1,2, Dizzy, Nebulus - Vse neuverilelne pecky !!

PC: WOLF3D, Mortal Kombat 1,2, DOOM.
Nedělám nic, protože nevím co dřív.
prasatko
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků