Na jaké hře jste vyrůstali?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 13. 3. 2006 00:24

Na jaké hře jste vyrůstali?

Já asi na Doomovi 1,2 a pak mě jako malého hrozně bavily Winter, Summer Olympic Games... a jak je to u vás? :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 13. 3. 2006 00:27

Moje první hra byla Dune 2, následoval Warcraft 2. Ale mému srdci jsou nejbližší RPG, což jsem zjistil u The Elder Scrolls: Areny a následně Daggerfallu.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 13. 3. 2006 00:40

To vím náhodou naprosto přesně, byl to ruský křižník Potěmkin a na jeho počest jsou v Rusku stavěny takzvané potěmkinovy vesnice.
No dobře, vyrůstal jsem na prastaré textovce Hamurapi, v níž člověk vedl svůj národ. Civilizace potom byla jasnou volbou.
Protože v době, kdy jsem s hraním začínal, Doom ještě neexistoval, zachytil mne krátce jeho předchůdce Wolf3d, ale střílečky jsem začal hrát až později, abych s tím zase rychle skončil.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 3. 2006 01:28

Tak já jsem jako první neměl PC ale PSX a první hra na kterou i dodnes moc rád vzpomínám je Medievil...fakt pecka :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 3. 2006 06:17

Já začínal na starém dobrém Wolfíkovi,pak Doom1,F-19,Flashback,Lotus,Raptor atd.
Ale ještě před tím,jsem u kámoše pařil na Sinclairu Robina Hooda a něco jako Pacmana,potom takovou žábu,jak se snažila přejít přez vodu k takovému kříži...nebo přez cestu...už si to moc nepamatuju :wink:
Naposledy upravil jezek dne 10. 8. 2006 06:50, celkově upraveno 1
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danniel 13. 3. 2006 06:35

tak já nezačínal na PC ale na těch konzolích z vietnamské tržnice :D
Na to byly docela dobré pařby typu Mario, Contra, F1, NHL, a nějaké auta a další docela husté hry :mrgreen: Hrával na tom taky někdo?
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 13. 3. 2006 06:54

Doom 1,2 Wolf3D,spear of destiny, Duke 3D, Tomb Rider 2, Jazz jackrabit, Solitaire...
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 13. 3. 2006 09:23

Já začínal v maringotkách na automatech Phoenix, Commando, Green Beret, Knuckle Joe, Empire City, Solar Warrior, Subway Vigilante a pak přišel Didaktik Gama a Laser Squad, Robocop, The Last Ninja 2, Academy, Dizzy, Seymour, Myth, Super Robin Hood, textovky od Frantíka Fuky... potom Amiga 600 a Turrican 1,2,3, Lotus 2, Ishar 1,2,3, Dungeon Master, Monkey Island 1,2, Indiana Jone, Cannon Fodder 1,2, Chaos Engine, Project X, Disposable Hero, Walker a další a další... no a pak přišlo PC, ale to už je jiný příběh...
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mj23 13. 3. 2006 10:10

Space Invaders bola prva hra co som kedy hral a vtedy bol este Admin Gustav Husak
intel e2140@3.2ghz,TuniqueTower-120,GA P35C-DS3R, 4x1gb patriot@1033,Antec sonataIII,500Wantec earthwatts,Hitachi 80gb,Samsung spinpoint 320gb,Samsung f1 750Gb,Inno3d 8800Gt + Ac accelero s1 rev2,mx 518, Vista Premium sp1,Dell 15", Asus 22"
mj23
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 13. 3. 2006 10:55

Mr.Lister píše:Já začínal v maringotkách na automatech Phoenix, Commando, Green Beret, Knuckle Joe, Empire City, Solar Warrior, Subway Vigilante a pak přišel Didaktik Gama a Laser Squad, Robocop, The Last Ninja 2, Academy, Dizzy, Seymour, Myth, Super Robin Hood, textovky od Frantíka Fuky... potom Amiga 600 a Turrican 1,2,3, Lotus 2, Ishar 1,2,3, Dungeon Master, Monkey Island 1,2, Indiana Jone, Cannon Fodder 1,2, Chaos Engine, Project X, Disposable Hero, Walker a další a další... no a pak přišlo PC, ale to už je jiný příběh...j/quote]


Jasné! automaty jsem hrál a součastně s tím atárko. Wonder Boy I., II., III. na ty vzpomínám sakra rád. Možná také nějakého Ramba, atletika, Commando bylo dost narvaný...dovolte malé postesknutí, jééé to byly časy :)
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 3. 2006 11:05

Dune2, Wolf3D, Sonic 1,2, Moji vubec prvni hrou jako takovou byla v roce 1990 na ZX "Deathchase". Pecka velikosti 15kb.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jurazzzzz 13. 3. 2006 11:08

Ja sem začínal na Didaktiku s textovkama a pak na PC asi Wolf, Lotus nebo pozdeji Tomb Reider
Jurazzzzz
First Blood

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 13. 3. 2006 11:32

_DAVE_ píše:Dune2, Wolf3D, Sonic 1,2, Moji vubec prvni hrou jako takovou byla v roce 1990 na ZX "Deathchase". Pecka velikosti 15kb.


Nebyla to taková honička na motorkách v lese ? To byl nářez jako prase !!!

jinak MAME rulezz !! Když jsem byl maličký a přijely kolotoče s automatama, byl jsem tam skoro pořád a MOOOOC jsem si přál mít alespoň jeden automat doma. No a teď se mi moje přání splnilo, mám snad kompletní sbírku ROMek pro emulátor MAME. Ale stejně ten pocit u originálního automatu je nezapomenutelný, kam se hrabe emulace...
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 3. 2006 12:46

Byla.. :wink:
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod insyder 13. 3. 2006 13:00

Nu pogodi! tiež znama ako vajcovka, neskor space invaders na Atari 2600 a potom to už išlo bleskem (manic miner, boulder dash, shadow of the beast, lotus, secret of monkey island, crash bandicoot, tekken, ridge racer, jak, MGS).
insyder
First Blood
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků