Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2017 18:21

Dyť tu nikdo nepíše! Takže jen občas :D

Co je na tom? Fóra jsou velmi kvalitní zábava.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 1. 2017 18:33

Zabava je plytvani casu pro zoufalce a lemply. Pravi a uspesni chlapi tvori hodnoty i kdyz spi.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2017 18:45

Zábava je to jediné, co má cenu dělat. Jen lemply nebaví nic, takže jejich zábava má nulové výstupy. Smůla.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 1. 2017 18:55

Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2017 19:08

tdjohn píše:Jen lemply nebaví nic, takže jejich zábava má nulové výstupy.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 1. 2017 19:46

Jaky vystup presne ma hadani se s lidma na internetu? Nazory na foru stejne nikoho nezajimaji.

Takove mrhani casu je pro lemply a plebs, ne pro lidi co to nekam chteji dotahnout. Spodina at se bavi hranim her. Nebo jsi snad slysel o tom, ze by CEO v nejake firme paril GTAV a psal o tom na internet?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2017 20:40

Jak hádání. Prostě je zajímavé vidět, jak také lidé uvažují.

A co má CEO společného s výstupy? To může být klidně nějaký lempl. Hraní her je také velmi kvalitní zábava.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 1. 2017 21:06

Teda to si mne zklamal. Prece nebudes brat v potaz nejake budizknicemy na internetu kteri travi cas na forech, misto toho aby se rozvijeli a meli nejakou budoucnost. To te fakt zajimaji jejich nazory? Snad nechces dopadnout jako oni.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2017 21:29

Váš rozvoj není moje starost, ale vaše názory jsou velmi zajímavé. Jako můžu občas zajít do práce a budu to mít stejné, ale tohle má také něco do sebe. Jako oni asi těžko :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 1. 2017 02:52

Napadla mě taková blbost...

Pamatujete film Báječní muži na létajících strojích? Ten jeden tam měl takovou, podle mě dost směšnou balicí techniku. Přišel k nějaký ženský a řekl: "Tereza (či jiné jméno), že? My už jsme se dlouho neviděli." "Já nejsem Tereza." "Ne? Vážně ne?" ... a pokračoval

Tahle věc by se dala hezky převést do současnosti... napadlo mě najít si v univerzitní databázi jména dam studujících v prvních či druhých ročnících, a protože univerzitní adresy mají všechny stejnej formát, máme tu databázi kontaktů mladých koček. A teď k té metodě... stačí si vybrat jedno frekventované křestní jméno a napsat mail všem, např. Terezám:
"Ahoj, před pár dny jsem si na netu/seznamce/lide.cz/badoo apod. psal s jednou Terezou, co teď začala studovat takovou a makovou univerzitu. Byla moc fajn a měli jsme se sejít, ale pak z ničeho nic přestala komunikovat, zprávy jsou označeny jako nepřečtené. Nedokážu si vysvětlit proč. Žádný kontakt na ní bohužel nemám, tak zkouším obeslat všechny Terezy na takové a makové univerzitě, protože bych ji rád našel. Nejsi to náhodou ty? :-)"

Teď mě napadá, že je to trochu analogie k filmu Sexuální praktiky pozemšťanů, tam zase chlap volal.

Myslím, že by to na ně mohlo docela zapůsobit, že se chlap nevzdává a chce tu fajn holku najít. A kdyby náhodou sami byly sami, možná by to mohlo vést k tomu, že by měly zájem o to, aby i je někdo hledal :-D A hlavně si myslím, že by tam mohla být slušná návratnost, což je bohužel kámen úrazu všech těch Tindrů a Badoo a jiných seznamovacích ptákovin.

Váš názor? Příliš zvrhlé nebo nevinné a originální?

Jo a jinak napadlo mě to opravdu proto, že mi jedna kočka na jedný seznamce přestala reagovat a visí to jako nepřečtené :-/ Kdyby to bylo přečteno a nezareagovala by, pak je to jasný. Ale ***** nepřečteno? To jí odřízli net?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 15. 1. 2017 03:00

Marně přemýšlím, jestli jsem na základce nebo kde? :hm Proč nejdeš a neseznámíš se normálně? Já teda mám vůči takovejm věcem apod. averzi, si pak přijdu ještě víc jak neschopnej idiot, co se neumí ani seznámit. A to nepotřebuju, už takhle mám sebevědomí až u protinožců. :mrgreen:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 1. 2017 03:31

Páč sedím doma a šrotím na státnice :-/ A ještě nějakou dobu to tak bude, takže si připadám poněkud bezmocnej.

Ale i tak, chce to k tomu přistupovat hlavou a ne *****í. Přemýšlím, jak to zefektivnit. "Proč nejdeš a neseznámíš se normálně?" To je hezký a samozřejmě to jde. Ale musíš vědět KAM jít s KÝM se seznámit. Chodit po škole po chodbách, to bude člověk vypadat jak úchyl. Lovit někde po hospodách, to je úplně na *****. Takže z těch přirozených cest zůstávají nějaké zájmové aktivity, přátelé přátel a náhody. No, nebudeme si nic nalhávat, to prostě není vysoký číslo lidí, co potkáš. Takže jo, může to vyjít, ale taky můžeš čekat roky a prd.

Naproti tomu když holku zaujmeš online (protože stejně všechny u těch internetů seděj a bohužel to dnes už není ani nic divnýho), tak pokud jste jakž takž nějak kompatibilní, není problém jí vytáhnout na rande a pak jste již v jisté fázi, ve které se dá něco budovat. A tímhle způsobem těch bab můžeš oslovit prostě hodně. Podstatně víc, než když budeš spoléhat na náhodné seznámení v reálu. Mířím tím tam, že když náhodně oslovíš na netu 30 bab, 10 ti odpoví, 5 se s tebou dá do řeči, 2 půjdou na rande a jedna bude stát za to. Pokud bys měl stejnou úmrtnost i v reálu, tak najít 30 bab v reálu není sranda.

Je to na *****, ale je to tak.

-- 15. 1. 2017 04:36 --

Jinak to sebevědomí, to je samozřejmě základ všeho, bez toho se nehneš. No, a mám-li bejt upřímnej, teď mám taky problém mít se rád... žena mi utekla, auto mi nabořili, státnice přede mnou, na podřízený se nedá spolehnout...agrr, tohle člověka prostě sráží. Takže tohle je pro mě taky teď úkol číslo jedna. A pak se zase jen budu podivovat nad tím, že ten, kdo se tváří jako mistr světa, je opravdu druhými za mistra světa považován. Jednomu to přijde až vtipné, když to nedělá ani tak z přesvědčení, jako spíš záměrně. Ale prostě tak to je.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 15. 1. 2017 07:30

Lo!Zza píše:Spodina at se bavi hranim her

takze som spodina :-))

...vidis a ja si zase myslim,ze je to najvyssi luxus vo svete kde musis byt od rana do vecera v praci a platit kazdodenne vydaje.Hranie je proste luxus,ktory si nemoze dovolit kazdy...yup 8-P

-- 15. 1. 2017 08:47 --

Lo!Zza píše:Teda to si mne zklamal. Prece nebudes brat v potaz nejake budizknicemy na internetu kteri travi cas na forech, misto toho aby se rozvijeli a meli nejakou budoucnost. To te fakt zajimaji jejich nazory? Snad nechces dopadnout jako oni.

to je tazka diskusia.Co to znamena buducnost? Zivot bez ropy? Buducnost zmysel nema,kedze vsetko co na svete vybudujes raz zanikne.Presnejsie:
- vsetko postihuje zub casu
- litosfericke dosky su stale v pohybe,vsetko co vytvoris sa raz moze ocitnut na morskom dne
- slnku ako nasej hviezde raz dojde palivo a zvacsovanim svojho priemeru roztavi nasu zem

Cize z pohladu vesmiru nejestvuje buducnost.Jestvuje akurat tak dobry pocit z prezitia :D

OK,teraz zjednodusene.Zober si dieta zazobanych milionarov.Teoreticky moze zverit svoj majetok do ruk pravnickym osobam a ma o buducnost a investicie postarane.Moze sa hrat cely zivot.Nie kazdy bojuje o prezitie a plati mega hypoteku.Ale ak myslis buducnostou svoju rodinu,tak je to skor zodpovednost za inych.

o te fakt zajimaji jejich nazory?

ako ktorych uzivatelov.Niektori su o dost skusenejsi a niektori menej.Clovek sa uci cely zivot.

-- 15. 1. 2017 08:59 --

Sasakr píše:Váš názor? Příliš zvrhlé nebo nevinné a originální?


Myslim,ze na zoznamenie nejestvuje ziadny navod.Je tam mega ovplyvnujucich veci - stastie a sympatiu neovplynis nicim.Proste bud to vyjde alebo nie.Lucky or Sad

-- 15. 1. 2017 09:05 --

Sattero píše:A taky ti pohoní občas někdo jinej, to je taky výhoda.

Češi rules,vedel som,ze som tu spravne :D
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 15. 1. 2017 10:18

Já bych se s tím nemazlil. Prostě to Sasakře musí jít metodou "pude" nebo "nepude", ať už kdekoliv a jakkoliv. Jak v tom není pudový efekt, není to ono. Ženská ti musí vonět, pak i chutnat, pak už to jde samo.

Muhehe
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 1. 2017 10:50

Můj názor Sasakr znát nechce :D Ale dyť ho určitě stejně ví...

Mrak píše:Marně přemýšlím, jestli jsem na základce nebo kde?

+1 :D

Prostě musíte bejt v pohodě a za tou holkou vyrazit. By mě zajímalo, jak dáváte nějaký složitější věci, když takový základ je problém.

Sebevědomí je taky jen o tom, jak to vnímáš. Myslíš, že jsem hodně oblíbený a daří se mi? A co já dělám? Ležím a brečím? Nééé....
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků