Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 13. 1. 2017 13:41

tdjohn píše:Sni dál, kámo :D

Chlapče, nevím na jaké realitě fičíš ty (z Tvých příspěvků jsem to za ty roky nepochopil), ale já už dávno nesním, nespím a mám jasno ;-)
Zase na druhou stranu inteligentní člověk hledá chyby u sebe a odstraňuje je, ale de*il poukazuje na chyby ostatních a sám zůstává de*ilem.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2017 13:44

To je mi jasný, že máš jasno. Proto jsem to radši ani nerozváděl, protože by to nikam nevedlo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 1. 2017 13:45

Jako všechny rozhovory s Tebou o čemkoli :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2017 13:47

To ne, pokud je nedokážeš pochopit, tak samozřejmě nikam nevedou. Proto jsem tentokrát byl o krok napřed a radši nic nerozjížděl :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 1. 2017 14:30

Já bych řekl, že tady to nechápeš spíš ty tdjohne... tak nějak historicky už ;)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2017 15:26

Tak já sem začal chodit kvůli hrám. Což byla trochu chyba, protože se tu neřeší :D Tak se občas zapojím i do jiných věcí. Nikdo nečekal, že to bude nějaká pecka, takže za mě spokojenost.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 1. 2017 15:44

Ty vole, těším se, až budu lempl za 50 :-D

Ale poslyš, zase na to nahlížíš poněkud divně. Ale problém bude asi v tom, že vidíme smysl života v něčem jiným. Podle mě je to být šťastný. A pokud jsi šťastný, a tím myslím opravdu šťastný s holkou, která je tvoje úplně první, tak není důvod prahnout po něčem jiným. Ty jsi šťastný, mission accomplished. Pocit štěstí je podle mě digitální. Buď jsi nebo nejsi. Takže ***** se na holku, se kterou jsi hromadu let, jen proto, že ji máš dlouho, i když jsi šťastný člověk, protože si myslíš, že s jinou bys teoreticky mohl být šťastnější (což nejde, protože digitál :-D), je totální pochvovina.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2017 16:02

Ty máš na víc, když se vykašlel na holky :D

OK, to dává smysl. Jen je problém v tom, že já preferuju i výsledky. Takže máš pravdu v tom, že můžeš být (ne ty, obecně) šťastný jako maximální loser, ale to je tak všechno. Pro tebe v pohodě, pro mě problém.

S tou holkou to bylo myšleno jinak. Prostě Darwel se tu prsí, jak má chytrou holku, jak všechno klape a jakej je to king. Přitom má jednu holku kolik let a nikdo neví, proč spolu jsou. To je asi jako říct, že někdo je odborník, protože má 15 let praxe. Nefunguje to tak.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 13. 1. 2017 16:11

Líbí se mi jak hodnotíš odbornost podle výplaty. To o tobě hodně říká :-)
Ostatně k nám přijít životopis lempla nebo nelempla co střídá firmy jak ponožky, tak rovnou odepisuju, že nemáme zájem. Protože jen lempl nikde pořádně nevydrží :-P
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 1. 2017 16:18

Tak on je celý problém v tom, že tdjohn má priority někde jinde (kde to nějak netuším). Ale celou dobu se nás snaží přesvědčit, že pouze ty jeho jsou ty správné a všichni ostatní jsou idioti, že ho nevzývají za boha.
Pár takových lidí znám i osobně a mají pro společnost jeden obrovský přínos. I navzájem neznámí lidé, když náhodou zjistí, že dotyčného znají, mají najedou téma k hovoru na hodně hodin. Už jsme dokonce několikrát zkusili naslepo vystřelit hlášku: "A neznáte někdo náhodou XY?" A vždycky se všichni chytnou a nikdo najednou pár hodin nemlčí a všichni se skvěle baví :D

-- 13. 1. 2017 17:23 --

tdjohn píše:To ne, pokud je nedokážeš pochopit, tak samozřejmě nikam nevedou. Proto jsem tentokrát byl o krok napřed a radši nic nerozjížděl :D

Jinak ony se těžko chápou když tvé argumenty začínají a končí větami: "Jsi lempl, jsi k ničemu, bude lepší když to vzdáš, ani nevíš, proč to děláš, ničeho jsi nedosáhl.":D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 1. 2017 16:28

Omg, kdo je podle tebe loser? Podle mě je loser ten, kdo si není schopen zařídit život tak, aby byl šťastný a spokojený. A je nepodstatné, jestli je spokojenej jako houmlesák nebo miliardář. Míra jejich spokojenosti může být úplně stejná. Takže co jsou to ty tvoje výsledky? Podle čeho určuješ, co je a co není výsledek?! Jedinej výsledek, ke kterýmu všichni míříme, je být šťastný. Jak to vypadá navenek je nepodstatné.

-- 13. 1. 2017 17:30 --

Ježek: Nečiň druhým, co nechceš, aby činili tobě ;-) A kdo chce být pomlouván, že...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2017 16:40

OMG, týdny tu nepíše nikdo a najednou tolik :D Není to sice o hrách...

boonno píše:Líbí se mi jak hodnotíš odbornost podle výplaty. To o tobě hodně říká :-)
Ostatně k nám přijít životopis lempla nebo nelempla co střídá firmy jak ponožky, tak rovnou odepisuju, že nemáme zájem. Protože jen lempl nikde pořádně nevydrží :-P


To je spíše vtip, protože typicky manažeři jsou lemplové k ničemu a mají kolikrát víc než někdo, kdo něco fakt dělá. Ale samozřejmě odborníka za 50 neseženeš, takže to není úplně mimo.

Jen lempl projde naší VŠ a pak drží hubu a krok i ve firmě. Asi budete pořádná parta.

jezek píše:Tak on je celý problém v tom, že tdjohn má priority někde jinde (kde to nějak netuším). Ale celou dobu se nás snaží přesvědčit, že pouze ty jeho jsou ty správné a všichni ostatní jsou idioti, že ho nevzývají za boha.

Jinak ony se těžko chápou když tvé argumenty začínají a končí větami: "Jsi lempl, jsi k ničemu, bude lepší když to vzdáš, ani nevíš, proč to děláš, ničeho jsi nedosáhl.":D


To se nesnažím, jen ukazuji jiný pohled. Pokud chceš být lempl a mít ve 20 holku, mně je to úplně jedno. Jen ti řeknu, že z tebe nic nebude. To můžu, ne? :D

:D To neříkám. Podporuju lidi, kteří něco chtějí dokázat. Třeba SCobra sem taky už nechodí, protože tady by se akorát dozvěděl, jak nic nejde a že to nemá cenu. Já vždy podporuju lidi, kteří něco chtějí. Jen tu nejsou :D

Sasakr píše:Omg, kdo je podle tebe loser? Podle mě je loser ten, kdo si není schopen zařídit život tak, aby byl šťastný a spokojený. A je nepodstatné, jestli je spokojenej jako houmlesák nebo miliardář. Míra jejich spokojenosti může být úplně stejná. Takže co jsou to ty tvoje výsledky? Podle čeho určuješ, co je a co není výsledek?! Jedinej výsledek, ke kterýmu všichni míříme, je být šťastný. Jak to vypadá navenek je nepodstatné.

-- 13. 1. 2017 17:30 --

Ježek: Nečiň druhým, co nechceš, aby činili tobě ;-) A kdo chce být pomlouván, že...


Výsledek je to, co jsi vyprodukoval. Právě jen to navenek je podstatné. Jinak můžeš být lemplovský mnich, který nic nemá, protože je k ničemu a radši se jen válí. Ale je spokojenej! :D

Proč bys neměl činit to, co nechceš? To je stejný nesmysl. Pokud ty budeš něco dělat, tak není žádný zákon, který by to oplácel. To je jako kdybys celý život kradl a pak čekal, že někdo okrade tebe :D Možná tak ve snu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 1. 2017 17:02

tdjohn píše:Výsledek je to, co jsi vyprodukoval. Právě jen to navenek je podstatné.
Lol, tak to jo :-D Tak to já se na celej venek můžu zvysoka. Celej svět je postavenej na uspokojování potřeb (čili cestě ke štěstí). To, co ty jsi navenek vytvořil, jsi vytvořil proto, aby někdo dosáhl většího štěstí (uspokojil jsi jeho potřebu) a ty jsi dosáhl většího štěstí (dostaneš prachy a možná nějaký vnitřní hřejivý pocit). O tom je veškeré lidské snažení. Udivuje mě, že ti to uniká.

tdjohn píše:Proč bys neměl činit to, co nechceš? To je stejný nesmysl. Pokud ty budeš něco dělat, tak není žádný zákon, který by to oplácel. To je jako kdybys celý život kradl a pak čekal, že někdo okrade tebe :D Možná tak ve snu.
Tak to už je věc nějakých morálních zásad. Samozřejmě se jich držet nemusíš. Ale jako hnusnýho hajzla tě asi nikdo nebude mít rád a většina lidí chce, aby je měli druzí rádi.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 1. 2017 17:09

Proč bys měl tvořit pro druhé? Shakespeare psal pro jiné? Sochař dělá pro jiné? Hudebník? Prostě je to baví a je to vidět. Bez toho jsi jen lempl, který možná je spokojený, ale jinak k ničemu.

Jakých morálních zásad? Kde jsi je vzal? Proč bych se jich měl držet? Proč bych měl být hnusný hajzl? Prostě budu krást a nikomu to neřeknu. Ježek bude pomlouvat a také se tim nebude chlubit :D Ale neznamená to, že ho potom bude někdo pomlouvat. Jak jsem psal minule, namyšlení idioti bývají nejoblíbenější. Kdyby se chovali podle tvých zásad, tak je nikdo rád nemá.

To jsou ty holky, kámo...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 1. 2017 17:48

tdjohn píše:Tak já sem začal chodit kvůli hrám. Což byla trochu chyba, protože se tu neřeší :D Tak se občas zapojím i do jiných věcí.


Obcas? Vzdyt tu v podstate ***** 24/7. Misto toho abys delal neco produktivniho.

A pak se navazej do ostatnich, ze jsou to zoufalci. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků