silkroad

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod loldaolda 8. 3. 2006 11:02

Sakra, to abych si dělal screeny u každýho tématu :(
GNU/Linux - Free software, Free society.
loldaolda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ikol21 14. 4. 2006 18:03

je to kravina blobost to aby som zabijal stale tie iste priseri lebo sa strasne pomali vyvja
ikol21
First Blood

Odeslat příspěvekod Restekpa 19. 5. 2006 14:23

CITAJTE VSETCI CO SA CHCETE DOZVEDIET VIAC O TEJTO FANTASTICKEJ HRE

no ja to hram uz 2-3 mesiace, je to velmi dobra hra a je free len preto lebo peniaze ziskavaju pomocou premium items ako ticket na 2x expu, opica co zbiera itemy zo zeme za vas...

Hra je to moc slusna, a stale ne dokoncena, posledne bol lvl cap zvacseny zo 60 na 70 a otvorene nove lokacie

herny system je zo zaciatku jednoduchy, najprv sa vam zda ze ide len o grafiku, no po par dnoch, tyzdnoch hrania zistite ze je to vysoko kvalitne MMORPG a stoji zato hrat ho x mesiacov.

takym tahacom hry okrem grafiky a vybalancovanych skillov je napriklad aj Caravan and Triangular conflict - ide o to ze od 20lvlu si mozete vybrat job item ktory pokial je equipnuty vas robi traderom alebo thiefom alebo hunterom. trader zobere tavu, nakupi v meste ´´A´´ veci a ide karavanu do mesta ´´B´´ a preda veci do obchodu za drahsie. po ceste sa mu objavuju NPC thiefovia s ktorymi si musi poradit. obtiaznost karavany sa deli na * az ***** hviezdiciek napr: 1* karavana, objavuje sa 1 thief NPC a ludsky thiefovia nemozu na obchodnika utocit. 2* karavana objavuje sa 2x NPC thief, co je celkom snesitelne ale mozu ho okradnut thiefovia ktory sa nasledne teleportuju s nakladom do Bandit Den kde predaju tovar. posledny ´´job´´ je hunter ktory ma za ulohu lovit thiefov a ochranovat karavanu. Velmi zabavny prvok s ktorym som sa predtym nestretol, a je to naozaj sranda ked ide cela guilda karavanu.

Mame slovensko-cesku guildu H5N1 na servere Athens (serverov je momentalne 7 a mozete si slobodne vybrat na ktorom chcete hrat).

hra ma aj unique bosov ktory sa spawnuju 4 hodiny po ich poslednom zabiti, su brutalne silny a rovnako aj ocenia ked ich niekto zabije brutalnou expou a tucnym dropom itemov, a hlaskou xxmenoxx killed Ureuchi from Tarim Basin ktoru u vidia vseci na serveri.

Pripravuju sa velke updaty ako Europska rasa, milion novych lokacii a zbrani, nevieme sa na to dockat hra je uz aj tak velmi zabavna a obsiahla.

Nemozem nespomenut EVENTY ktore su dost casto, Posledny taky velky event bol Eastern holiday event a po nom compensation event.

Pri tejto hre ostanem este aspon 1 rok lebo ma bavi cim dalej tym viac postupom casu ako objavujem nove veci.

doporucujem zacat strankou http://www.silkroadonline.net kde si samotnu hru mozete stiahnut. Hra je graficky narocna na PC.

Dalsia vyborna stranka je http://www.silkroadtavern.com velka komunita hracov.

Pre vsetkych novych hracov zelam vela stastia a ´´nech zanechaju svoje meno na hodvabnej ceste´´
Restekpa
First Blood

Odeslat příspěvekod Bummer 24. 6. 2006 18:09

4Restekpa:
Mas recht. Je to vyborna hra. Zatim me teda skutecne uchvatila akorat grafika a to ze je to hra docela nevidanych moznosti na to, ze je zadarmo. Ale problem vidim akorat v tom, ze bez manualu v cestine se v tom budu zorientovavat delsi dobu.

Navic i s tou peknou grafikou jde celkem v pohode na mym kompu (AMD Duron Spitfire 945MHz, 2x256MB DDR SDRAM, Saphire Atlantis Radeon 9550 128MB Core 250@375MHz Mem. 400@421MHz) na stredni detaily. Akorat ve meste je to docela zahul (1-2FPS :)).

Mohl bych k vam do guildy? Ted jsem 7lvl (tutu postavu jsem zacal dneska :)).
Breaking a part of my heart to find release
Taking you out of my blood to bring me peace
Bummer
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pentapi 22. 7. 2007 13:26

2Restekpa:dikes kamo ;-)
pentapi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod skulroo 23. 9. 2007 13:35

kde ho stahnu pls???
skulroo
First Blood

Odeslat příspěvekod Rayden 4. 11. 2007 20:18

Musis se prvni zaregistrovat a potom v sekci downloads stahnou klienta (cca 900mb) :!:
Rayden
First Blood

Odeslat příspěvekod Singe 27. 11. 2007 10:16

hrál jsem to asi půl roku,ale po půl roce jsem to zahodil do kouta a už to nechtěl vidět,po půl roce jsem měl 55 lvl,hrál jsem to jenom kvůli grafice a free serveru,každý by si to měl zkusit,ale myslím,že málokdo u toho vydrží nějakou delší dobu
Amd Athlon X2 6000+ 3.0Ghz->Freezer 64 pro,DDR2 Kingston 800Mhz-2GB,Seagate baracuda 250Gb,K9MM-V,ATI Radeon x1650pro 256Mb DDR3->accelero S1 rev.2,Levicom 430W,Canon MP610
Singe
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 26. 3. 2009 11:27

já sem to začal před třema dnamahrát a zatim je to luxus... nemůžu se od toho odtrhnout... :-P
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S.O.A.B 10. 8. 2009 19:01

Hru sem kdysi hrávál myslím že tak měsic,dva, ale potom to je strašný stereotyp,a a než se v té hře zorientujete tak to taký chvíli potrvá, je tam nepřehledný interface.
S.O.A.B
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků