silkroad

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod habitat3 3. 3. 2006 19:46

Znate tuto hru..?Ted ji zacinam hrat a je to celkem dobry jsou to free servery orig..a fakt je topekne udelany..

http://www.silkroadonline.net/
habitat3
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 3. 2006 19:56

Neznam, ale vypada to zajimave...o cem to tak strucne je?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 3. 3. 2006 20:05

Znam, celkem slusne na to ze je to free, grafika moc pekna, ale moc dlouho mi to nevydrzelo :(
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod habitat3 3. 3. 2006 20:09

Lo!Zza píše:Neznam, ale vypada to zajimave...o cem to tak strucne je?


zatim nevim.jen to zkousim,ale treba je na jednom serveru pry az 10 000 lidi najednou... tak nevim co je na tom pravdy..
habitat3
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 3. 2006 20:23

Hodne dobre to vypada, tak to zkusim pres noc sosnout...doufam ze je to ten 500MB soubor :? :?:
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod habitat3 5. 3. 2006 10:07

ma to nejak 1gb..vic ne..
habitat3
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 3. 2006 14:39

Celkem me stve ze tam jsou tak preplneny servery ci co....vcera odpoledne sem se tam vubec nemohl pripojit.....ale jinak hodne dobra onlajnovka
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 5. 3. 2006 16:11

Lo!Zza píše:Celkem me stve ze tam jsou tak preplneny servery ci co....vcera odpoledne sem se tam vubec nemohl pripojit.....ale jinak hodne dobra onlajnovka
Heh a tos to nehral kdyz to zacinalo, to nebylo tolik serveru jak ted, cela hra byl jeden velky lag :mrgreen:
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 3. 2006 16:22

Nj ve meste kdyz tam je 200 lidi tak se to trochu (dost) trha
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loldaolda 5. 3. 2006 18:24

ta hra je naprosto o ničem. První 2 dny možná dobrý ale potom to nemá smysl. Je to pořád dokola, možnosti nulové, absolutně málo itemů, questy JEN typu ZABIJ 400 monsterX a 250 monsterY pak se vrať načež dostaneš úkol posbírat 250 nějakých sra*k které mají drop rate tak 20%... A ty čísla si nevymýšlím, na vyšším levelu ( kamoš to hrál docela dlouho) je toto naprostá skutečnost...

Úžasná zábava...
Jediné co je na hře slušné, je opravdu ta grafika. Nedejte na ni.

Tohle NEBRAT.
loldaolda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 3. 2006 19:08

loldaolda píše:ta hra je naprosto o ničem. První 2 dny možná dobrý ale potom to nemá smysl. Je to pořád dokola, možnosti nulové, absolutně málo itemů, questy JEN typu ZABIJ 400 monsterX a 250 monsterY pak se vrať načež dostaneš úkol posbírat 250 nějakých sra*k které mají drop rate tak 20%... A ty čísla si nevymýšlím, na vyšším levelu ( kamoš to hrál docela dlouho) je toto naprostá skutečnost...

Úžasná zábava...
Jediné co je na hře slušné, je opravdu ta grafika. Nedejte na ni.

Tohle NEBRAT. /quote]

Na to ze je to zadarmo tak snad cekas naky zazraky, nebo co?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loldaolda 5. 3. 2006 20:34

Nečekám sračky.
GNU/Linux - Free software, Free society.
loldaolda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loldaolda 7. 3. 2006 19:24

heh kam zmizel ten post co tu byl? Psal zde nějakej anonym, normální konstruktivní příspěvek a najednou je smazaný?? To snad ne...
GNU/Linux - Free software, Free society.
loldaolda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 7. 3. 2006 20:15

Díval jsem se do míst, kam padají smazané příspěvky, a poslední smazaný anonymní příspěvek je ne únor 12, 2006 11:07 am. Vzhledem k tomu, že to je jaksi před založením tohoto tématu, řekl bych, že pokud někdo extrémně nenaštval někoho z adminů, tak zde žádný příspěvek nebyl.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xoddam 7. 3. 2006 21:44

vole fakt muj prispevek ste mi smazli, dyt to byl ok prispevek, silk je sracka la2 rulez zadara a wow je king of mmorgp ale za cash na officialu ... a vy mi to smazete ... lol fakt nevim co si mam myslet
Xoddam
Killing Spree

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků