PSP vs. Nintendo DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mr_wawra 6. 3. 2006 18:13

jenže ve Vice City to bylo nastavený na 30fps, pohoda, v SA jenom 25fps.
Chápu, že někomu, kdo je na 25fps zvyklej, tak mu to přijde plynulý, ale já bych se s tim nespokojil
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 6. 3. 2006 18:31

[quote="Standa"]rozdil byl znatelny a 25fps neni v pripade her zadna slavaquote]

Tak s tímhle souhlasit mohu. Avšak stále trvám na tom, že 25fps znamená plynulý. Více fps znamená více plynulý :wink:
Ale určitě nelze považovat hru při 25fps za špatně hratelnou.

Nu což. PSP je špatné, protože GTA nemá 35 fps. Uznávám.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod mr_wawra 6. 3. 2006 18:35

stačilo by 30 jako ve Vice City a hned je veselejc.
Neni to zas tak chyba PSP jako spíš R*. Je to škoda, takovej dobrej titul...
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 6. 3. 2006 18:38

Mě osobně framerate u GTA:LCS vůbec nevadí. Naopak jsem byl velmi přijemně překvapen, když jsem to poprvé uviděl :wink:
A posléze také zakoupil :wink:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod mr_wawra 6. 3. 2006 18:42

Každý člověk je prostě jiný a zvyklý na něco jiného.
Já zas byl nepříjemně překvapen.
Nu což, tímto bych si dovolil diskusi o PSP z mé strany ukončit, vše bylo řečeno
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 3. 2006 20:15

Jednou, asi v roce 1998, jsem v Levelu cetl clanek o grafice. Byl tam jeden velky odstavec venovany frameratu a bylo tam zmineno, ze hranice plynulosti je 20 fps a kdyz je hra nad 20 fps, jede plynule.
Je pravda, ze od te doby se standardy dost hnuly kupredu, ale pro me se nektere veci nezmenily. Hra, ktera jede na 25 fps mi nevadi, i kdyz 60 fps je pochopitelne lepsi.
->mr_wawra: pri 25 fps je hra nehratelna a pri 30 fps je uz "veselejc". Mily pane bystrozraky, pokud by sis vypnul zobrazeni frameratu, ten rozdil bys nepostrehl, kdyby cert na koze jel.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 3. 2006 20:19

Dark_one píše:Jednou, asi v roce 1998, jsem v Levelu cetl clanek o grafice. Byl tam jeden velky odstavec venovany frameratu a bylo tam zmineno, ze hranice plynulosti je 20 fps a kdyz je hra nad 20 fps, jede plynule.
Je pravda, ze od te doby se standardy dost hnuly kupredu, ale pro me se nektere veci nezmenily. Hra, ktera jede na 25 fps mi nevadi, i kdyz 60 fps je pochopitelne lepsi.
->mr_wawra: pri 25 fps je hra nehratelna a pri 30 fps je uz "veselejc". Mily pane bystrozraky, pokud by sis vypnul zobrazeni frameratu, ten rozdil bys nepostrehl, kdyby cert na koze jel.

Sohlasím s darkem...hraji hry na PC a někdy mi jedou i pod 25 snímku a v pohodě je hraju a nevadí mi to tak...a dá se to hrát...25FPS je úplně v pohodě
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SindyDog 6. 3. 2006 20:33

Vávra má pravdu, že pomalý frame hru brzdí a někdy ji přivede na hranici snesitelnosti. U GTA série to byl vždy menší neduh a při některých misích to bylo na hranici zešílení... Byl bych radši pro horší grafiku, ale s plynulostí nevyžádaného průjmu.
V tomhle je myslím DSko dál, nesetkal jsem se s nějakou větší brzdou...no a to samé na Gamecubu.
Nic proti PSP - to je moje tajné love.
I can hear sound of U2....
SindyDog
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 3. 2006 20:36

Jako nerikam, ze 60 fps nema svoje misto. V Counter Striku nebo treba u Tekkena . Znam i hrace, kteri CS hrat odmitaji, pokud jim hra jede pod 100 fps ( a poznaji to).
Ale narikat, kdyz mi jede GTA 25 fps? To je trochu mimo misu.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 3. 2006 20:39

->SindyDog: ja teda fakt nevim, ale na PS2 jsem hral GTA vsechny a zadneho padani frameratu jsem si nevsiml. Jednou se hra zpomalila, kdyz jsem na jedno misto natahal asi 15 aut a nechal je vsechny explodovat, v prubehu hry ale nikdy.
Je ale fakt, ze jsem u GTA zase tolik casu nestravil.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SindyDog 6. 3. 2006 20:41

V podstatě je to pravda. 25 fps v hodině je už slušná rychlost. Ne, srandím. Souhlasím!
I can hear sound of U2....
SindyDog
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 3. 2006 20:42

->SindyDog: ale neboj, i na NDS uz vysly hry, ktere se nadaji hrat kvuli extremnimu padani frameratu. Minimalne je to Spliter Cell.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SindyDog 6. 3. 2006 20:44

Já strávil u GTA spousty času a vím asi o čtyřech misích, kde jsem (nejen sebe) zaklínal. Ale hra mi to asi nekonečněkrát vrátila, takže spokojenost. Teď kleju u Prince3. Zas... fontány.
I can hear sound of U2....
SindyDog
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SindyDog 6. 3. 2006 20:45

Máš rejd. Na Splintera jsem zapoměl. To byla hrůůůza.
I can hear sound of U2....
SindyDog
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 3. 2006 20:47

->SindyDog: no, tak to si pockej na finalni souboj. To jsem rval, nadaval a mlatil kolem sebe. Ale jinak je to skvela hra :-)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků