Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 1. 2017 01:59

Ale i kdyby, tak sebestředný idiot bude vždy zábavnější než běžná troska, která nic nenabízí. Takže bych to zase tak špatně neviděl :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 1. 2017 13:36

Sasakr píše:Heleďte, proč je tak nějak obecně považováno za ubohé lovit ženskou na prachy? Já tak nad tím přemýšlím, vždyť přece schopnost vydělávat je lidská vlastnost jako každá jiná. Někdo věnuje úsilí do vydělávání prachů, někdo do skvělé postavy, někdo do hry na kytaru. Přijde mi furt logičtější obdivovat někoho pro jeho prachy, než pro jeho hezký oči, pro který nemusel nic udělat. Navíc co si budeme povídat, s prachama se dá udělat žena podstatně snáze šťastná než bez nich.

Není to ubohé. Problémy nastanou později. Pokud se spokojíš s tím, že tě nechá když najde bohatšího, jdi do toho. pokud se spokojíš, že tě v některých osobních situacích nepodrží, jdi do toho. Pokud s ní nepočítáš na stáří, logicky si najde někoho, kdo bude mít víc peněz, jdi do toho. Pokud hledáš sex bez citu, jdi do toho. Ale co já o takových věcech vůbec vím :D

-- 10. 1. 2017 14:37 --

tdjohn píše:Ale i kdyby, tak sebestředný idiot...

...není nikdy zábavný, jenom svou existencí otravuje okolí.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 1. 2017 16:44

Proto jsou nejúspěšnější a mají nejvíce holek. Ale jinak všechny otravují :D Tak možná trosky a hnusky kolem...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 10. 1. 2017 19:10

Vidíš, a ty jsi sebestředný, možná i idiot, a co víme, kde nic, tu nic ;-)
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 1. 2017 19:21

To je právě to, že já nejsem.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 1. 2017 21:07

Ježek: Ale tady přece nikdo nemluví o tom, že s tebou bude jenom kvůli prachům. Ale že jí tím do začátku zaujmeš, že si tě pustí blíž a že k tomu zkrátka bude přihlížet. Nikdo není tak blbej, aby si držel ženskou, u níž vidí, že jde JENOM o peníze.

-- 10. 1. 2017 22:07 --

Ježek: Ale tady přece nikdo nemluví o tom, že s tebou bude jenom kvůli prachům. Ale že jí tím do začátku zaujmeš, že si tě pustí blíž a že k tomu zkrátka bude přihlížet. Nikdo není tak blbej, aby si držel ženskou, u níž vidí, že jde JENOM o peníze.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 10. 1. 2017 21:52

Tak ani ta zlatokopka není tak blbá, aby dala šamstrovi najevo, že je s ním jen pro prachy :-)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 1. 2017 01:13

Jsem sám tejden a už jsem z toho na prášky. Někdo zkušenosti s nějakýma seznamkama?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 1. 2017 01:16

Nejsi spíš ženská? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 1. 2017 02:54

Drž pec, ty jsi nikdy nikoho nemiloval, tak víš ***** :-P
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 1. 2017 10:45

No a, ale vím, že se chováš jak ženská :D Ta pořád někoho má, aby někoho měla. Hlavně to pro ne úplně hnusnou není problém. A i tu hnusnou nějakej zoufalec bude chtít.

Takže se seber, kámo :D Tohle fakt neni normální. Možná ta Darwel by to tak dělal, ale ty přece nejsi jako on! :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 11. 1. 2017 11:22

No mi se zrovna taky dvakrát nechce být sám. Ono si zvykneš a ve dvou se to přece jenom líp táhne. A taky ti pohoní občas někdo jinej, to je taky výhoda.
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 1. 2017 12:37

Tak máš mít nějaké projekty a zájmy. Tohle ženy nemají, ty jen marní chlapův čas.

Ta výhoda je dost drahá. Takže ano, lepší to může být, ale ne za tu cenu. Nic ti neuteče a nejlepší roky života máš jen jednou.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 1. 2017 18:52

Tohle kupodivu s Darwelovými přesvědčeními, že když něco chce, tak má právo na "legitimní" násilí, nijak nesouvisí, takže to může vidět úplně stejně jako já. Ty furt nedokážeš pochopit, že někdo může mít ženu na vrcholu všech priorit. Nad přáteli, nad zálibami a koníčky, prostě nad vším. Je to pro mě stejně důležité, jako jídlo a pití. Nedokážu bez toho normálně fungovat. Nic si nedokážu užít a chceš se mi umřít. Nějak nevím, co je ženského na tom chtít věci podle žebříčku priorit.

Co se tělesností týče, tam mám naštěstí předplaceno. Tak uvidíme, za jak dlouho mi z abstinence taky začne hrabat. Měl jsem babu v záloze na tohle, ale ta mě nečekaně poslala do řitě, což mi taky zrovna náladu nezvedlo.

V seznamce mi mile odpověděla holka, co vypadá podle fotky pěkně... ajajaj, to bude nějakej úchyl :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 11. 1. 2017 19:17

Tohle ma souvislost s presvedcenim, ze holky jsou (kupodivu) taky lidi a "nechovat se jako kreten". Docela to vychazi, jsem sedmym rokem stastne zadany a nemenil bych.

Politika s timhle nema naprosto nic spolecnyho. Normalni, selske uvazovani a respekt k druhe(mu) uz vic. Tdjohn je totalne marnej a Sasakre, tyvole, ty ses fakt kun (kudos Marcelovi, plne souhlasim s jeho poslednim prispevkem).
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků