Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 1. 2017 22:40

Tak dneska se mi žena odstěhovala... tak snad to aspoň PCho potěší.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 1. 2017 22:45

Mám ti pogratulovat, nebo kondolovat?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 1. 2017 23:38

Těžko říct. Pogratulovat, protože když dáma nechce, tak nemá smysl ji tu mít. Kondolovat, protože dáma nechce...

Heleďte, proč je tak nějak obecně považováno za ubohé lovit ženskou na prachy? Já tak nad tím přemýšlím, vždyť přece schopnost vydělávat je lidská vlastnost jako každá jiná. Někdo věnuje úsilí do vydělávání prachů, někdo do skvělé postavy, někdo do hry na kytaru. Přijde mi furt logičtější obdivovat někoho pro jeho prachy, než pro jeho hezký oči, pro který nemusel nic udělat. Navíc co si budeme povídat, s prachama se dá udělat žena podstatně snáze šťastná než bez nich.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 1. 2017 00:10

Ubohé? :D Dyť na to se balí normálně. Jen socka musí vymýšlet nějaké jiné taktiky. Ženy to mají v sobě, že majetek je pro ně jedna z top věcí asi jako pro tebe kozy a zadek.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 1. 2017 00:39

Ubohé mi to nepřijde, spíš takové.. já nevím, jakože trochu cheatování. Samozřejmě schopnost vydělat prachy je skvělá vlastnost na kterou by ženy měly slyšet, protože to logicky znamená, že potencionální potomek nebude strádat. Ale mám za to, že by to nemělo být jenom kvůli prachům, protože to pak taky něco říká o charakteru oné ženy. Takovéhle zlatokopky člověka vysajou a zdrhnou za dalším pracháčem. Při vyváženém mixu charakteru naopak žena ještě znásobí bohatství rodiny, protože jednak umí motivovat chlapa, umí ušetřit a umí i sama vydělat. A naopak z druhé strany - jaký to je chlap, když se neumí o rodinu postarat že? Inu lempl a zlatokop.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 6. 1. 2017 11:51

Mozes zbalit zensku na prachy,ale v zivote sa financna situacia moze zmenit.Vtedy zistis ako sa ta zenska zachova.

So zenskou si musis rozumiet ako s najlepsim kamaratom,inak to nema dlhu trvacnost.

Peniaze su v dnesnom svete otazkou prezitia,ale neznamena,ze cim si bohatsi tak si stastnejsi.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 1. 2017 11:54

icotech852 píše:So zenskou si musis rozumiet ako s najlepsim kamaratom,inak to nema dlhu trvacnost.

Největší chyba, kterou můžeš udělat. Ženská není a nikdy nebude kamarád. Mají "jiný" mozek, nejsou to chlapi. Zapomeň na podobné nesmysly.

Ženská tě hlavně musí chtít a tím jsi vyřešil vše. Naneštěstí to není tak jednoduché, jak by chlap mohl doufat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 6. 1. 2017 11:58

Nemyslel som ako kamarata s ktorym pojdes na pivo.Myslel som ako kamarata s ktorym sa dokazes porozpravat skoro o vsetkom."Skoro" o vsetkom.

-- 6. 1. 2017 13:00 --

tdjohn píše:Ženská tě hlavně musí chtít a tím jsi vyřešil vše. Naneštěstí to není tak jednoduché, jak by chlap mohl doufat.

a prave to na zaklade coho ta bude chciet je dolezite.Aj zeny su socky a aj zeny su extra bohate.Nemysli si,ze extra bohatu zensku zaujmes 1000e platom :D
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 1. 2017 12:06

Žádný povídání nikdy fungovat nebude, je to nesmysl. Proto se ženský bavěj spolu, protože si rozumí. Ale nutit ti to nebudu :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 1. 2017 14:44

Tak nesmí se ti dva spolu nudit, ale když si vzpomenu na nás... já, intelektuál, znalý politiky, ekonomie a celkově ostřílený, ona prostá, znalá... no prakticky ničeho a jak jsme si rozumněli. Až jsem to nechápal.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 1. 2017 16:50

To je další strategie. Ženská umí dát pocit, že rozumí chlapovi. Přitom je to nesmysl. Takže až od intelektuála uteče za prodavačem, tak se nemůžeš divit. Pro ní je to stejné. S ním si zase bude rozumět...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 6. 1. 2017 19:37

Nemal som na mysli politicke žvásty.Myslel som pocity,ako sa má a ako sa cíti.Zeny sú emocionálne, muži zase uvažujú rozumom.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 1. 2017 20:12

ACH SASAKŘE, SAKRIŠ, TY KONI, VÍŠ JAK SE JEDNÁ S LIDMII, NA KTERÝCH TI ZÁLEŽÍ (NO VŮBEC S LIDMI!) A S DOMAČE PO CELÝM, SVĚTĚ TUPLEM?!. NA JEJICH,,ÚROVNI,,HEJ A OTEVŘENĚ, BUĎ SE K NIM SKLONÍŠ, NA ÚROVEŃ Z,,OČÍ DO OČÍ,,JINDE A JINDY TŘEBA SI VLEZEŠ NA ŽIDLI TŘEBA NA ŠTAFLE, KDYŽ NA TO MÁŠ , ABY TO BYLO ZASE ,,Z OČÍ DO OČÍ,,I V TOMTO PŘÍPADĚ,,TY INTELIGENTE S ROZHLEDEM,, NEMAL SI MA UTÍKAT A O TOM OBOUSTRANÉM SVĚŘOVÁNÍ ,,PŘI ,,ZASKŘÍPNUTÍ,,(I BEZ NĚHO) CO NEJDŘÍVE, BYLA ŘEČ TAKY, V DOBRÉM PSÁNO,HEJ, ZAČAL JSI SI...MARCEL..
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 9. 1. 2017 23:38

Sasakr píše:já, intelektuál, znalý politiky, ekonomie a celkově ostřílený
Kamo, notak... :lol: Od intelektuala by mozna neutikala. Od sebestrednyho idiota se utika snadnejc.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 1. 2017 00:09

To možná, soudruhu, ale za sebestřednýho idiota mě ona nepovažovala ;-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků