S.W.I.N.E

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _peper 21. 2. 2006 10:25

Vyhrabal jsem DVDčko z Computeru, a na něm je tahle strategie, vyplatí se jí ještě vůbec instalovat? Myslím kvůli grafice, příběhu..........
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 2. 2006 11:05

hra je to dobrá, ale poměrně těžká a nemusí sednout každému... Zkus - uvidíš
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 21. 2. 2006 13:20

To chce zkusit, nemám jí z Computeru,ale mám jí dabovanou a jsou tam dobrý hlášky :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 25. 2. 2006 19:23

Hlášky - super, videá - super :), sranda - super, paródia - super...
Proste perfektná srandovná stratégia.

Ešte väčšia sranda je, že ju mám z LEVELu aj zo SCORE. :)
Naposledy upravil Fever dne 14. 6. 2006 13:52, celkově upraveno 1
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod wojta 14. 6. 2006 11:18

Hra je těžká, ale AI nulová. Jednotky jsou úplně pitomé, jen čekají na místě a pak na vás vlítnou, když vás uvidí, zato je jich na mapách hodně, přesila je aspoň 20násobná.
Je to trochu podobné Signus: The Artefact Wars (takové české tahové strategii), ale ta byla mnohem lepší.
wojta
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sergej.pokryskin 14. 11. 2006 19:08

A jo celkem Legrace králíci a prasata, ale bavilo mě to bohužel chvilkově /*/
Asus K50AB
Turion X2 2,2 GHz
4 GB RAM
ATI Radeon HD 4570 512 Mb RAM
sergej.pokryskin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 14. 11. 2006 23:12

Je to jako Codename Panzers akorat misto nacku jsou prasata a misto spojencu jsou kralici :)
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 15. 11. 2006 06:41

Takže vlastně úplně to samé :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 15. 11. 2006 07:14

Jen je Codename trochu více vymakanější :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 11. 2006 08:34

Mě to těžký nepřišlo. Ale rozhodně jedna ze slušnějších strategií, kterou jsem hrál.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 12. 2006 01:19

Přátelé Králíků,Těm Prasatům Nic nedarujem a připrafte si Velké necky a Hodně Smoly bude Pravá česká Zabijačka a Prdlavá poléfka pro chudej LID é Herní Plebs....nepřipadá Vám to doplňování střeliva a všeho nějak povědomé?!..natýrlich...ONE+TWO,že..při mé skleréze som si vzpoměl a utřel slzu u VOKA..a je To Gratis ,že ..chce to někdo mám Origoše z Mágů nejmíň 2x..minimálně a maj to tady žrát Myšové,když je to Taká Sranda špica Pecka!!u mně to má jasnou,,9,,
o cz nemluvě...Jen Počkej...a Bój se Pašíku.. řezník od Zvonu..OGDEN
Béér...máj žrát Mrkef čuňata,aby Dál dohlídly a Néé Chlemtat z Koryta...šlejku..Šlejškové..Apropó..Original War+Datdisk též je bez Konkurence v Podobném ,ale Lepším Stylu..hlavně to Story,že...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raisen 8. 8. 2007 16:13

Hrála, celkem sranda :D
Raisen
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 8. 8. 2007 17:34

Jj, jak vsichni pisou sqela hra, bohuzel s tou AI maj taky pravdu (furt se me vybavuje, jak jsem posilal dotankovat tanciky a jak jeli proti sobe a srazili se, tak do sebe tupe narazeli), pribeh je takovy, ze proste prasata v roli "fasistu" zautoci na kraliky, grafika ujde, je to pomerne obtizna hra, ale rozhodne za tu instalaci stoji.
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 8. 2007 11:14

Hmmm...AI musí mít hráč ,he u většiny her...Swiňa nemá konkurenci a ,,generálové,, jsou od těch samých magyarošů ,že...nekup to...kdo to chce?...gratis ,mám to cca 4x z Mágů ,he...Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 13. 8. 2007 13:31

No..S.W.I.N.E. jsem měl a je fakt zajímavá a neuvěřitelně srandovní hra. Nemáte ji někdo v CZ dabingu? Ty hlášky jsou HUUUSTÝ :mrgreen: . Bohužel - AI je na nic. U protivníků jakžtakž jde, ale u vlastních jednotek je to katastrofa. Vlastní jednotky se navzájem překážejí a nedej bože, abych posílal skupinku tanků k palivovému (muničnímu/opravovacímu) přívěsu, neboť ty tanky se chovají hůře než prasata u koryta :? ....raději přivezu ten přívěs k tankům. Na druhou stranu. Už hlavní role - Králící a Prasata - ukazují na to, že S.W.I.N.E. je sranda. Líbí se mi i nutnost doplnit palivo/munici a také to, že jednotky získávají EXPy, takže ztráta zkušené jednotky je problém. Rovněž se mi líbí to, že při nakupování jednotek si můžete připlatit a dát k jednotce nějaký ten upgrade (dalekohled = delší dohled, palivová nádrž/muniční bedna nebo tak nějak = vyšší zásoba paliva/munice, Mrkvový džus = vyšší efektivita v boji, tuším, že taková jednotka rychlejí přebíjí a tak dále). Prostě povedená a SRANDOVNÍ hra s úchvatnými filmečky (kolikrát jsem se u nich zäřezal smíchy :lol: :lol: ) a super hláškami (v CZ).
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků