Top Speed v NfS: Most Wanted

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tidic060 16. 2. 2006 13:31

Některé vozítka mají docela divný zvuk..některé trochu nevychytali, ale ještě, že jsou tam i docela povedené zvuky..mustang zní dobře..cayman už tak jako bzučák no nic.. S jakým autem jste začínali a jak dlouho vám vydrželo?? Já sem začal s cobaltem a skončil jsem s ním u típka na 5 místě, pak mi auto už nestíhalo i když bylo upgrade na max..
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 2. 2006 13:45

Já myslím,že jsou všechny zvuky nahrané z reálu.Viděl jsem videa z tvorby NFS:U a nemyslím,že by tohle dělali jinak.Takže když něco vydává zvuk jako pytel komárů,tak takhle zní doopravdy.
Jinak jsem začínal s Golfem,ale střelil jsem ho hned jak se oběvila A3
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod party boy 16. 2. 2006 14:34

Já měl od začátku Lexuse až do tý doby než jsem vyhrál toho Medvěda CLK 500 co měla ta holka jak si řikala Jewel.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _peper 16. 2. 2006 15:43

Jezdil jsme s Cobaltem, pak jsem vyhrál mitsu a jezdím s ním pořád. Naposled jsem vyhrál corvetu. Jinak k těm zvukům, nejlepší je když kolem tebe proletí Murci a nebo Carrera GT. TO je jak mixér v maximálních otáčkách :lol:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 16. 2. 2006 19:30

Poté co mi můj pěkný cobalt už doopravdy nestačil přešel jsem na Gallardo s kterým se dojel celou karieru..ještě mi chybí asi 21% a budu mít NFS:MW na 100%..možná pak dostanu nějaké speciální auto..možná ne..škoda je, že do garáže se vejde jen 15 aut a v nabídce je jich myslím 32..mohlo by být více :D
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 17. 2. 2006 20:16

Carrera GT mi zní kompletně stejně jako formule 1. Ale úplně. Dokonce i když stojí mi tak zní...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 17. 2. 2006 22:27

K tomu nemám co dodat, jen to můžu potvrdit..lhal bych, kdybych řekl, že se netěším na další NFS..doufám, že už bude natolik vypracovaný, že na něm nenajdeme žádné chybičky, jak ohledně aut, tak ohledně tuningu
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků