Krize herního věku

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod koule13 6. 12. 2016 13:18

Já to bohužel nemůžu hodnotit z vlastní zkušenosti, protože na to nemám komp. Takže jsem ani jednu tu hru nehrál osobně.
koule13
First Blood

Odeslat příspěvekod powlcz 6. 12. 2016 13:52

Unreal Engine 4 je dost náročný (dobře byl optimalizovaný v novém DooMu), ale Ark byl ještě k tomu špatně optimalizovaný, takže jsem byl podobně rád když jsem se s ostrouhanými detaily dostal na 40fps a dropy na 20fps. Grafika 7870XT
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 12. 2016 11:29

... ehm, Doom je idTech, ne Unreal ;)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 7. 12. 2016 12:06

:nenapadne tak to nevím proč mi to tak utkvělo v paměti :mrgreen:
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod koule13 7. 12. 2016 13:38

Dropy na 20 fps jsou hodně zlý. To je v podstatě nehratelný, když je to do těch 30 fps tak to ještě jde.
koule13
First Blood

Odeslat příspěvekod Extremez 7. 12. 2016 14:48

dneska je grátis AC III :D nelze odolat :D
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 12. 2016 15:24

Na PC, takže je to jedno, tam stejně nikdo nehraje.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koule13 8. 12. 2016 12:01

Jako myslím že na pc pořád hraje víc hráčů než na konzolích, protože nikdo nechce hrát na 30 fps.
koule13
First Blood

Odeslat příspěvekod Extremez 8. 12. 2016 14:23

Jj souhlas, pokud teda nehraješ Mafii III, která běžela max. na 30 FPS :D
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 12. 2016 22:43

Ale 2 dny.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 12. 2016 00:25

koule13 píše:Jako myslím že na pc pořád hraje víc hráčů než na konzolích, protože nikdo nechce hrát na 30 fps.

Určitě ne, PC je chudý příbuzný konzolí.

Vždy jsi měl plno 60 FPS her i na konzolích. Na aktuální generaci je to snad úplně nejlepší. Nintendo vždy preferovalo 60 FPS a to není žádný nováček.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 10. 12. 2016 23:02

PC zacina byt spis domena indie her, staci se podivat na steam, denne tam vychazi dvacet indie her na jednu ackovou a ta je i na konzolich. Nebyt tech konzoli tak by segment ackovych her uz davno zaniknul. Kolik exluzivnich ackovejch her PC melo tenhle rok? dve? Warhammer Total War a Civilizaci 6? Navic PS4 PRO a nadchazejici xbox problem ohledne 60fps mit moc nebude.
nechci tim tady zakladat flame, ja hraju taky na PC a mam ho rad, ale konzole rozhodne maji co nabidnout a dle mojeho hlavnim tahounem takzvane herni masinerie jsou hlavne ony.
navic neni treba sam sebe zacit skatulkovat, nikdo nikomu nebrani mit doma herni Pc a k tomu konzoli.

PS: co to je zas za hovna, napisu tri velky A po sobe a ono me to vypipa? Jako ze triackovy kozy nebo co...uz by to tady meli zavrit..des bes. A hovna nevadej..
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Extremez 12. 12. 2016 14:46

tdjohn píše:
koule13 píše:Jako myslím že na pc pořád hraje víc hráčů než na konzolích, protože nikdo nechce hrát na 30 fps.

Určitě ne, PC je chudý příbuzný konzolí.

Vždy jsi měl plno 60 FPS her i na konzolích. Na aktuální generaci je to snad úplně nejlepší. Nintendo vždy preferovalo 60 FPS a to není žádný nováček.



Tak ty seš dobrej teda :DD
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 12. 2016 16:01

Nejlepší 8-)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 12. 12. 2016 16:05

dont feed the troll
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků