Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Trey 29. 9. 2016 18:06

Po tom co jsem 4x rozjel XCOM 2 na střední obtížnost, a po pár dnech toho nechal kvůli "stresu" a vrátil se k tomu po týdnech, jsem konečně spolkl hrdost a dal to na nejlehčí obtížnost a konečně se někam začínám dostávat. :-))
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr70CZ 14. 10. 2016 16:42

Měl jsem už delší dobu koupený NFS - The Run a Mass Effect 3, ale neměl jsem stroj, na kterém bych to rozjel. Teď mám pár měsíců nový PC (i5-6500 ; 8GB DDR4 ; SSD ; ale zatím jen iGPU HD 530) a kupodivu to jede i na té iGPU na hratelné fps (nevím kolik přesně, ale tipuji 30-35 fps), takže celkem spokojenost. ^^ Jinak prokládám dlouhodobými hrami World of Tanks, World of WarShips, WoT: Blitz (je to hratelností kolikrát mnohem lepší než klasické WoT a hlavně více oddechové) a samozřejmě sem tam browserové hry + GTA:SAMP. Jelikož placené hry zásadně nestahuji a moc se mi do nich nechtějí vrážet peníze, tak jsem spíše skromnější s počtem titulů, ale asi půjdu do GTA V (s novou grafikou RX 470 nebo RX 480, podle toho, kolik budou stát). :-)
Petr70CZ
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 10. 2016 21:20

Když nechceš platit, sleduj bundly a giveawaye. Já koupil tak 20% svých her, zbytek byl gratis.

Jinak NFS Run mají omezovač na 30, ne? Ty na 35 nepojedou :-)
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 22. 10. 2016 23:10

kupil som si novy ranecek

Obrázek

btw,Gta5 je podla mna nuda a slabota.Ja davam takych 70%.Stvorka bola omnoho lepsia.Chyba mi tam poriadna akcia.Este ze jestvuje SaintRow,ale to je zase sialenost :D
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 10. 2016 23:38

Trojka SR mi přišla super a pak už jsem se k tomu nikdy nedostal. Prostě jednou a konec, ale fakt pecka. Kdyby jim někdo pomohl s technickou stránkou, tak je to špičková série.

GTA V mě také moc nechytlo. Sice jsem to dohrál třikrát, ale to je tím, že je to tak easy. IV je prostě klenot a těžko ho něco překoná.

-- 23. 10. 2016 00:43 --

8-)

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 25. 10. 2016 20:31

tak dufam,ze to vyjde aj na pc...a v čestine.Genki je potešen.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koule13 24. 11. 2016 12:19

Jo vypadá to hodně dobře a věřím, že Rockstar je tak zkušený studio, že si na tom fakt dá záležet a nebude to odfláknutý jako je v dnesní době zvykem. Taky doufám, že to vyjde na PC, sice až asi za delši době jako v případě GTA V. Ale opravdu se bojím HW nároků. Myslím že budou hodě vysoký. Takže asi budu muset pořídit nový železo. :D
koule13
First Blood

Odeslat příspěvekod Torham 3. 12. 2016 18:41

Víkendovej trial Titanfall 2. Normálně mě ta hra začíná bavit :-) Asi si ji časem koupím, v multiplayeru má potenciál a nepřijde mi tak nasírací jako MP v moderních dílech Call of Duty, i když z nich hra určitě čerpá (stejní vývojáři).

Leveling systém je udělanej jinak oproti TF1/CoD a rozhodně mi přijde lépe udělanej. Titáni jsou fun a už to konečně nejsou jen přerostlí pěšáci jako v jedničce... dost jsem si oblíbil Tona s tím jeho trackovacím kanónem a naváděným raketovým salvem (a když se povede dobrý salvo core, tak to pak jsou jatka :-P ). I pilot gameplay mi přijde celkem fajn, i když brokovnice jsou furt OP. Grappler pomáhá a smart pistol je konečně jen boost a ne permanentní zbraň pro pilota jako v jedničce.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 12. 2016 19:09

A co proti tomu Battlefield? COD už nehraju a BF taky ne, ale vždy se rád nechám inspirovat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 4. 12. 2016 09:05

tdjohn: Záleží jakej Battlefield. BF1 je rakovina, nehrát. Přeskinovaný Battlefront EA, který nemá s první světovou nic společného (např. autokanón na Renaultu FT-17... jasně, ten tank nesl jen buď 8mm kulomet Hotchkiss nebo 37mm kanón Puteaux 1918), sniper na každém rohu,... když moderní Battlefield, tak čtyřka. Díky opravám od DICE LA se dá rozumně hrát, má i dost obsahu a na high-tickrate serverech (60, 120 Hz) také podstatně lepší netcode.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 12. 2016 11:02

4 je pro mě také zatím nepřekonaná. Sice jsem to kupoval až po roce a pořád to mělo mouchy, ale většina je už dávno pryč. Takový remaster Bad company 2 by asi byl lepší, ale kdo ví. Jedničku jsem zkoušel demo a nějak mi to nesedělo. Není to jako 4 a asi bych to nedal.

A Titanfall bys doporučil jako náhradu? TF jsem hrál jen pár minut, Overwatch jsem ani nezkoušel.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 4. 12. 2016 12:13

john: Titanfall 2 bych klidně doporučil (jedničku raději ne, ta byla špatná), z těchle tří her (Titanfall 2, BF1 a CoD: Infinite Warfare) má nejlepší multiplayer. Je to sice dost podobné CoD (stejní vývojáři), ale má to dostatek rozdílů a je to podle mne zábavnější. Máš tam parkour, grappling hák, titáni jsou oproti TF1 kompletně předělaní a mnohem lépe se za ně hraje, jsou i zábavnější (můj oblíbenec Tone má 40mm kanón, kterej lockuje nepřátele a na ty pak střílíš rakety. Jeho core umožní střílet smrtící salvu ze dvou raketometů najednou. Je tam i melee titán, Ronin, pokud je meleečko tvoje věc). Napravili spoustu chyb TF1 (bohužel ne všechny) a změnili leveling systém, podle mě je lepší. Na odpočinkový multiplayer je TF2 z nově vydaných her momentálně nejlepší.

Overwatch je někde úplně jinde, s TF2 ani BF1 či CoD se nedá srovnávat.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 12. 2016 12:15

Vzdyt Overwatch ma skoro kazdej mesic free weekend.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 12. 2016 12:44

Super, díky za info. Jsem psal TF a myslel jsem Team fortress :)) Jsem právě myslel, že Overwatch má být podobné. Je toho moc a jak člověk moc nehraje, tak je úplně ztracený. Odpočinkový MP ale asi moc nehledám. Když MP, tak brutálně náročný :D Proto to hraju jen jednou za čas.

Lo!Zza píše:Vzdyt Overwatch ma skoro kazdej mesic free weekend.

To jo, ale podle videí to moc dobře nevypadá, proto jsem to nezkoušel. BF4 byl dost podobný GTA, proto mi to přišlo super.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 12. 2016 17:01

Tak zalezi co od toho cekas. Jestli myslis ze je to konkurence BF/CoD tak to vazne ne. TF2 jsem hral kdysi, ale uz mne nebavi. Oproti tomu OW hraju hodne casto. Je to takova klasicka Blizzardi formule - Easy to learn, hard to master.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků