Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod lolman 5. 2. 2006 13:12

Agent bez minulosti 1-2 (Blbost)
lolman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chumbaba 5. 2. 2006 13:16

SPOILER WARNING - KRUH 1

ERTEFOL: No, to je sice hezký, ale na to jsem se neptal. Mně zajímalo, PROČ ten otec Samaru tak nenáviděl, že jí vyšoupnul do stodoly a nakonec ji matka zabila. Mám pocit, že to nějak souviselo s těma koňma... a nebo to bylo tím, že Samara "neměla ráda stodolu" tak na to dopláceli koně... prostě mi přišlo, že jsem z toho filmu nepochopil, PROČ se celá ta tragédie stala (i když to může být záměr scénáristů). Chápu, že Samara strašila zlého otce, ale nechápu, proč Samara zabíjela úplně nevinné a nesouvisející lidi, zatímco svině-otec v pohodě přežíval a nakonec se pohodově odpravil sám. Chápu, že videokazeta měla upozornit lidi na Samařinu tragédii - ale nechápu, proč je zabíjela. Naomi Watts s manželem to všechno zjistili, Samaru našli a pohřbili, vytrpěli si svoje a tam to podle mě logicky mělo skončit... Já netvrdím, že to nebyl děsivej horor, byla to docela hrůza, ale příběh mi prostě nedává smysl. Na to, jak je to kultovní film, mi připadne dost nedomyšlenej...
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 5. 2. 2006 13:40

elfkam66 píše:Dogma-Hafomegatutifritysuper komedie.

Jooooo, Dogma je super. Duo Loki (Matt Damon) a Bartleby (Ben Affleck) prostě nemá chybu a Alan Rickman jako Metatron je taky naprosto geniální.

Jenom Jay to někdy přehání:

Jay: Get offa me. I wanna see what's up. What the fuck is this *****? Who the fuck are you, lady? Why the fuck did you hug my head?
Metatron: Quite a little mouth on him, isn't there?
Jay: What the fuck is this, The Piano? Why ain't this broad talking?
Metatron: I believe the answers that you seek lie within my companion's eyes.
Jay: What the fuck does that mean? Has everyone gone fuckin' nuts? What the fuck happened to that guy's head? I want some...
[God kisses him on the cheek. Jay faints]

Rufus: You know what the dead do with most of their time? They watch the living. Especially in the shower.
Jay: I can't wait to die.

Metatron: Human beings have neither the aural nor the psychological capacity to withstand the awesome power of God's true voice. Were you to hear it, your mind would cave in and your heart would explode within your chest. We went through five Adams before we figured that one out.

Loki: The last four days on Earth. If I had a dick, I'd go get laid. But we can do that next best thing.
Bartleby: What's that?
Loki: Let's kill people.
[Lady next to Loki spits out her coffee]
Loki: [to lady] Oh, not you.

Bethany: Wait a minute. Christ. You know Christ?
Rufus: Knew him? *****, nigga owes me 12 bucks!

Jay: Guys like us just don't fall out of the fucking sky, you know.
[Rufus falls out of the sky]
Jay: Beautiful, naked, big-titted women just don't fall out of the sky, you know.

Loki: I forgot my little voodoo doll.
[looks at Whitland]
Loki: Wow. It really does look just like you. Maybe, if I believed enough...
[pauses, then crushes voodoo doll of Whitland, who is terrified but unharmed]
Loki: [laughs] I don't believe in voodoo.
[leaves]
Loki: [re-enters with a gun] But I do believe in this.
[shoots Whitland]
:D
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 2. 2006 16:23

SPOILER WARNING - KRUH 1

2Chumbaba Jo to myslíš takhle :). Nenáviděl ji, protože jeho žena (tedy její matka) začala být nemocná atd. a něco špatného se ji stávalo, když byla Samara poblíž. Ve chvíli, kdy ji přestěhoval do stodoly, začali na to doplácet koně... A otce podle mě chtěla týrat a nakonec, jak ji vyslýchali v tom blázinci, tak ji říkali, že ji otec nenenávidí... Samara jednoduše chtěla, aby lidi trpěli tak jako on, tzn. žili 7 dní v nejistotě co je čeká a ve strachu.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 5. 2. 2006 20:06

SPOILER WARNING - Kruh 1

ERTEFOL: Nojo, to si taky vybavuju, tu scénu v blázinci, jak říkala "nojo, ale ubližuju (lidem kolem sebe)"... tak měla nějaký mimosmyslový schopnosti? Nebo to byla zlá mrcha, co ubližovala mamince a koním? To že chtěla, aby trpěli, je fakt, ale to už byla mrtvá... a jestli pak hledala někoho, kdo by ji měl rád, tak na to šla SAKRA špatně (tím že lidi prokleju, pak je týden mučím a pak je zabiju, i když se o mě zajímají a pohřbí mě - tím si kamarády, ani sympatie diváků, teda nezískám)... no, to je fuk, mně prostě přijde, že ten příběh byl nedomyšlenej... říkal jsem si, že tu třeba někdo viděl tu japonskou verzi, kde to smysl dávalo, nebo že mi něco zásadního uteklo...
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 2. 2006 20:25

SPOILER WARNING - KRUH 1

Řekl bych, že za to nemohla, něco málo je dovysvětlené ve dvojce, ale zase se tam maže většina zákonitostí :? Ten příběh byl ale u jedničky alespoň trošku logický, u dvojky je to horší, protože si Samara dělá úplně co chce a všichni jsou v klídku :evil:
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 5. 2. 2006 20:43

Green Street Hooligans

Doporučuju i těm,kdo nejsou fanoušci fotbalu...aspoň si uvědomíte, jak je život cenný
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 6. 2. 2006 12:59

CHumbaba - Kruh1: Já už si to moc nepamatuju, ale tehdy jsem měl dojem, že Sanara je prostě zlo. (tedy ne že by byla Satan nebo Bush, ale prostě vtělený démon, zlá bytost). Taky mám doem že vlastně není jasný kde ji ty rodičwe vzali, přivezli ji odněkud z Japonska nebo či co...A Samara prostě jen svojí přítomností způsobovala, že její matka chřadla a churavěla. Otec to viděl a vyexpedoval ji na půdu, kde pro změnu chřadli ty koně... Proč vraždila i po pohřbu je mi záhadou, stejně jako jiný věci...taky už si nepamatuju, jak ta kazeta vlastně vznikla...?
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 6. 2. 2006 17:11

Já sem měl to Dogma v cestine. Ted se tesim,az si pustim Jay & Silent Bob Strike Back
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 2. 2006 17:32

Takže ke Kruhu:Samara měla strašně ráda svou původní matku.Uměla lidem předávat své myšlenky přímo do mozku a taky na rentgenové fólie.Tak dělala ty své obrázky,včetně tech vypalovaných do dřeva.Samara toužila být milována matkou a když si ji vzali její noví rodiče,nic jiného nechtěla,ale uměla to dát najevo pouze telepatií,ze které se její nová matka zbláznila.Za to Samaru její adoptivní otec nesnášel(ža mu prakticky zničila milovanou manželku) a tak ji zavřel do stodoly,aby byla Samara co nejdál od jeho ženy.Samara ho za to začala nenávidět a protože on měl raději koně než ji,tak se mu na nich začala mstít-telepaticky,až je dohnala k sebevraždě.Jají matka to psychicky nezvládla a raděli ji zabila,z čehož pak spáchala sebevraždu.
Smařim duch se normálně ***** za to,že jediný člověk,kterého milovala ji zabil,ale dostat ven se nemohla,ale až si tam ti studentíci začali nahrávat na video fotbal,nahrála jim tam své myšlenky,jako před tím dělala své obrázky.
A Samara vraždí dál,protože je normálně *****á.
Jediná nelogičnost je v tom,proč se zachráníš,když to pustíš někomu jinému.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 6. 2. 2006 23:06

JEŽEK: Proboha, Ježku, a to jsi pochopil z toho jednoho filmu? A nejsi náhodou taky telepat? Nevylezeš mi tady z monitoru a nepůjdeš po mně? :shock:

(všechny tvoje příspěvky pochopitelně dávno kopíruju... no vážně...)
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 7. 2. 2006 06:55

:?: Já jsem z toho pochopil akorát tu první půlku, ale že na to video nahrávala svoje myšlenky už mi nedocvaklo... :shock:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 7. 2. 2006 07:39

Munich - nový film od Spielberga, mapující odvetu Izraele za útok na ZOH 1972...
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkovich 7. 2. 2006 08:46

Lovci pokladů-docela pěkný a jeeště hezčí kostička Diane Krugerová.
http://www.novinky.cz/kultura/49062-lov ... chnou.html
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cze_Diablo 7. 2. 2006 09:13

Protoze ji tim pomuzes, zabijet dalsi lidi, a kdyz voni udelaj to samy tak se zase zachranej atd, atd...
Cze_Diablo
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků