Diablo II- 64 bit procesor

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 22. 1. 2006 21:54

mám menší problém...Koupil jsem si nový procesor (AMD athlon64 3000+,Venice) a nejde mi na něm rozchodit Diablo II, přitom na předchozím procesoru šlo. Možná si řeknete proč tak starou hru, ale ona je to fakt pařba. Předem díky za každou odpověď. :idea:
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 22. 1. 2006 23:22

A mas 64bit windows? Pokud ne a jen pouze jsi vymenil procesor tak to je fakt divny..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 1. 2006 12:15

A přeinstaloval si Windowsy, když si vyměnil ten procesor, případně přeinstaloval si hru?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 23. 1. 2006 14:08

Mam ten samej procesor a Diablo II mi beha bez problemu, takze zkus ten doporuceny reinstall
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 23. 1. 2006 14:30

U mě stejně jak Karel Kališ.
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 23. 1. 2006 17:04

No windowsy jsem nepřeinstaloval....Ale jestli jde o to tak jsem upgradoval i grafárnu (MSI Nvidia GForce 6600GT), možná zkusím přeinstalovat i Diablo II. Všem díky za odpověď.
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 1. 2006 18:46

christian píše:A mas 64bit windows? Pokud ne a jen pouze jsi vymenil procesor tak to je fakt divny..

A proč by jsi musel mít 64bit windows??Kámoš má taky Athlon 64 a jelikož není moc ovladačů na 64bitové komponenty tak si ho raději odinstaloval a nainstaloval 32 bit zpátky...sám říkal že zatím je 64bit windows na nic
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 23. 1. 2006 19:14

No taky si počkám na Windows Vistu...
Tak jsem konečně nainstaloval to Diablo II a jde, ale musel jsem to instalovat dvakrát. Poprvé jsem dal 3D rendering po nainstalování při výběru a nešlo to, a podruhé už jsem dal 2D a fachá. :-)
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 23. 1. 2006 19:16

já si počkám, až Vista bude mít vychytané podstatnější chyby, takže konec roku 2007 to jistí :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 1. 2006 19:23

Peter S. Kenedy píše:A proč by jsi musel mít 64bit windows??Kámoš má taky Athlon 64 a jelikož není moc ovladačů na 64bitové komponenty tak si ho raději odinstaloval a nainstaloval 32 bit zpátky...sám říkal že zatím je 64bit windows na nici/quote]

On asi myslel, že na WinXP 64bit by to nemuselo chodit.

to radekm: Asi by to opravdu chtělo i reinstal Windows.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 23. 1. 2006 21:28

Jo myslel jsem jestli nahodou neinstaloval i Win XP 64bit.. Jinak kdyz jsi uvedl ze jsi menil i grafiku tak to je uz jasny cim to bylo.. Kdyz jsem menil grafiku tak mi to taky blblo.. Proste blby ovladace..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 1. 2006 22:06

JJ sory špatně jsem si to přečetl
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků