Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 5. 11. 2016 17:51

Ma asi narocnou zenu :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 11. 2016 18:17

Jako že PC je sice cool týpek, ale musí platit docela dost, aby s ním někdo vůbec byl? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 5. 11. 2016 18:53

Ertefol píše:Jediný komik si tady ty, vždyť už úspěšně čtvrt roku tvrdíš, že peníze na své ultracool dělo máš, teď zase nemáš a prodáváš i tu jedinou věc, co jsi koupil... Jako nepřekvapuje mě to, nicméně...

:D este by mohol udat dovod predaja.Tipujem,ze uvidel v shope novu,cervenu :D
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 11. 2016 06:58

Jdu si sem pro vaši zkušenost. Abych dobře fungoval, potřebuju spát alespoň 8 hodin, klidně i víc. Jenže pokud opravdu tak dlouho spím, tak druhý den nejsem schopen usnout ve stejnou hodinu, jako den předchozí. Prostě se tělo dostatečně neunaví a neusnu. Jenže vstávat potřebuju pořád plus minus stejně, takže další den se nevyspím. A tak se to pořád tak nějak střídá. Potřeboval bych delší den, abych mohl spát 8 hodin, ale pak bdít třeba 18 hodin :-( Má to někdo stejně?

Nějaký typy na usnutí? Jak to udělat, aby mi hlavou neběhala miliarda myšlenek?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 6. 11. 2016 07:38

najlepsia je ranna zmena.Odrobis 8 hodin cim sa unavis a vecer o 21hod prirodzene zaspis
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 11. 2016 08:18

Tak to ani omylem. I kdybych chodil do práce na šestou (tak krom toho, že bych domů šel stejně v 5), tak dřív rozhodně neusnu. Před půlnocí ani omylem.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 6. 11. 2016 09:11

Sex 4x a víc umí unavit, jsem dneska spal jak mimino.
Jinak, myšlenek se asi moc zbavit nejde, to prostě je o vůli. Já to řeším tak, že si jdu lehnout brzo, abych stihl usnout tak, jako obvykle. Ale stejně to mám rozházené a ráno, většinou nejdýl v devět vzhůru a je jedno, jestli jdu v večer nebo ve tři ráno spát.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 6. 11. 2016 09:31

tak potom do prace na biku a z prace este nejake 40km koliecko :-)
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 11. 2016 09:48

4×? Cywe, už mi není 16.

Průser je ale asi hlavně ta urputná potřeba přemýšlet před spaním. Vidět průsery dneška, zítřka a vůbec.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 11. 2016 10:12

S tím spaním to mám asi podobně. Buď ráno vstávám, když se mi hodně nechce a pak můžu jít spát nějak normálně. Mám sice dojem, že jsem se nevyspal, ale jinak to nejde. Když spím o kousek déle, tak se to začne posouvat a nikam to nevede.

Takže to není asi to stejné, ale je to podobné. Já to dělám tak, že vstávám pořád podobně a i když bych chtěl ještě spát, tak nespím. I letos jsem kolikrát zažil, že jsme usnul až v 5 a není to úplně ono.

Ideální by asi bylo se jít na tři hodiny projít, ale kdo má čas. Hlavně nesmíš přemýšlet, to je dneska špatná vlastnost.

Jinak 4x je v pohodě i po 30 a bez holky :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 11. 2016 10:13

Tez jsem chodil spat kolem pulnoci. Ale jak ted vstavam v 5, tak mi nedela problem jit spat treba v devet, pul desate, abych mel tech svych 8 hodin
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 6. 11. 2016 10:35

Sasakr píše:Průser je ale asi hlavně ta urputná potřeba přemýšlet před spaním. Vidět průsery dneška, zítřka a vůbec.

a nad cim premyslas pred spanim? ake problemy
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 6. 11. 2016 11:28

Já chodím před půlnocí, většinou okolo 11. Vstávám v 5:20 nejpozději, takže jsem trochu rozkoplej. O víkendu se pak většinou dospím. Tedy od půlnoci do půl sedmé, max osmi, častěji ale okolo půl sedmé a jsem fit. :-)
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 6. 11. 2016 14:06

Sasakr píše:4×? Cywe, už mi není 16.

Průser je ale asi hlavně ta urputná potřeba přemýšlet před spaním. Vidět průsery dneška, zítřka a vůbec.

Mně taky ne a jsem aktivnější víc, jak v šestnácti a to jsem si říkal, že to jsem toho měl dostatek :mrgreen: Správná partnerka a jde to snadno.

Joo, to znám. Na ***** myšlenky a ještě zbytečné.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 6. 11. 2016 14:18

Sasakr píše:Nějaký typy na usnutí? Jak to udělat, aby mi hlavou neběhala miliarda myšlenek?
Taky jsem tohle mel a pred nedavnem jsem zacal delat bojove umeni - Thai box. Ta vec je tak narocna, ze vecer mam problem si vubec vycistit zuby abych predtim neusnul. Nejake myslenky na cokoliv absolutne nehrozi. :mrgreen:

PC: Jsem ochoten ti za tu GTX 1070 zaplatit 7.5k, nicmene budu potrebovat prokazat funkcnost a neposkozenost.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků