Jakou konzoli?Hry jen ovladaný pohybem.

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod flash789 5. 11. 2016 17:53

ok
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 11. 2016 18:12

To nemyslím špatně, jen je to fakt nejhorší rada. Když už, tak si přesně spočítat, kolik potřebuje a kolik sní. Ale přestat jíst je úplně mimo a máš štěstí, že ti to vyšlo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 5. 11. 2016 22:20

To není o štěstí, ale když člověk nejí, tak začne trávit svaly. Takže kila letí dolů, ale bohužel ta špatná. Takže špeky zůstanou, ale svaly zmizí.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 5. 11. 2016 22:43

Ja nevim , jako kdyby jste to nekdy zkouseli. Ja jsem nikde nepsal ze nema jist vubec, psal jsme ze malo a stridme a treba jeden den v tydnu nejist vubec. nejakeho traveni svalu a zdravotnich potizi jak tady podbizite jsem si nevsiml, jen sem schodil asi 15 kilo a byly to tuky. Nikde jsem nic nepocital ani si nevybiral co mam jist. Mozna to bylo tim ze bych rad jedl ale moc jsem nemohl a zhubnout jsme moc nepotreboval (1.82m a 84 kilo neni takova hruza abych musel zavadet nejake hubnouci procedury, pak jsem mel 70 kilo a spis sem potreboval zase pribrat) Jen jsem se podelil o osobni zkusenost a hned se sem sesype banda doktoru a odborniku ktera vi ze to je nesmysl. Kratce po te jsem byl u doktora ktery mi rekl ze mam dobrou kondici a ze by mi ale sluselo tak 5-8 kilo navic, rozhodne se endesil ze se mi stravily svaly nebo ze jsem jak z koncentraku.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 11. 2016 06:55

1,82 m a 70 kilo? No to musíš být jak z koncentráku :-D Naopak 84 kilo jsem měl při svých 1,75 m a vypadal jsem dobře.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 11. 2016 10:12

A co na to six-pack?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 6. 11. 2016 11:43

Nj..mel sem 70, ale zas takova hruza to nebyla, a kupodivu jsem se citil lip nez kdyz sem mel tech 84. Kazdopadne s tim tady koncim, zacina mi to pripominat diskuzi zenskych u kadernika:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 11. 2016 12:00

Protože radíš z jedné své zkušenosti, ale obecně to funguje úplně jinak. Je mi to docela jedno, ale i teď vidím třeba kolegu, který si po obědě dá max jablko a pak až večeři. Protože přece hubne :D Prostě nesmysl, no.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 11. 2016 12:34

tdjohn píše:A co na to six-pack?

Tehdy byl ok. Za to dneska :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků