Jakou konzoli?Hry jen ovladaný pohybem.

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Arst 1. 11. 2016 09:02

Ahoj
zvažuji jakou konzoli si koupit, chci hrát jen hry ovládaný pohybem a při tom taky něco zhubnout.
Arst
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 11. 2016 12:41

Kup si Ninendo 3DS, nebo Playstation Vita a choď hrát do posilovny.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arst 1. 11. 2016 13:26

tam sou lidi a já z lidi který vydět vážně nechci. Ale s tímhle přístupem by mě stačil můj telefon :)
Arst
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 11. 2016 15:45

Chtěl jsem tím naznačit, že pohybové hry jsou obvykle pitomost, nebo hříčky a snažit se pomocí nich zhubnout je nonsenc.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 1. 11. 2016 17:51

Ale tak zase wii fit je poměrně propracovaný a hubnout se podle tohu určitě dá.
Jestli je to ale zábava to je otázka :-)
Jako ty minihry jako skoky na lyžích atd. jsou fajn, ale tím člověk asi pro tělo nic moc neudělá. A jestli cvičit podle wii fit nebo si koupit dvd s nějakým cvičením, už pak asi vyjde na stejno. Teda nevyjde, protože tý dvdčka vyjdou o "pár" korun levněji.

Jinak o víkendu jsme doma zase oprášili prach z wii a když se člověk přenese přes nic moc grafiku, tak jsme se opět skvěle bavili. Tenis, bowling, mario kart, olympiády...jako masakr :-)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 11. 2016 20:03

Každý správný asociál má posilovnu svoji ;)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arst 1. 11. 2016 20:33

Problém nemám DVD přehrávač, vlastní posilovna je dost drahá zábava. I když stačil by boxovací pytel a fotka šéfa. Pak by ale bylo riziko že bych si spleť šéfa s pytlem .
Arst
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 11. 2016 22:33

Začni běhat. Levná, dostupná a vždy přístupná aktivita.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arst 2. 11. 2016 00:35

Bohužel moje koleno neni a už nebude ve stavu abych mohl běhát. Po úraze...
Arst
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 11. 2016 18:51

Plavat, jezdit na kole, dlouhé procházky - cokoli, protože hubnout u her je stejný mýtus jako ten o poctivém politikovi.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 4. 11. 2016 00:06

Snadna rada..nežer ..jako vazne...jeden cas jsem byl za jistych okolnosti nucen jist velmi malo a stridme, behem dvou mesicu jsme byl lehci o 15 kilo, zadna dieta nebo tak neco..proste jsem skoro nejedl, sice to nebude zrovna zdravy zpusob, ale urcite min skodlivy nez huntovat telo obezitou. Jo a hry jsem hral, takze se to nevylucuje:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 11. 2016 00:34

Tak nevím, podle fotek na bůčku nevypadá, že by to byl typ, který má šanci zhubnout 15 kilo pouhým nežraním. Na to je moc hubenej :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 11. 2016 00:46

Hlavně je to nesmysl. Takové rady jsou úplně k ničemu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 5. 11. 2016 01:08

Hlavne ze tva rada poridit si domu posilovnu je k nezaplaceni..
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 11. 2016 01:13

Rozhodně bude fungovat. Ten tvůj nesmysl je podivný mýtus, který možná funguje u někoho a za určitých okolností. Jinak je to ten nejhorší způsob chování.

Podobná ***** je, když někdo třeba nejí už po šesté hodině večer. Nedává to žádný smysl, ale každou chvíli mi o tom nějaký špek vypráví, že to zrovna zkouší :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků