Quadrax 2, videl ho niekto???

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod MaVa 19. 10. 2005 18:42

snazim sa to najst,ale nasiel som iba 1 a 3 :(

pokial viem tak sa to malo volat Return To Quadrax
Kto nezačne, neskončí!
MaVa
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 10. 2005 19:14

Viděl sem to. Bylo to někde na DVD nebo možná CD u nějakého časopisu. Moje paměť tak hluboko nesahá, ale vím jistě, že sem to tam viděl.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Crusader 9. 1. 2006 12:36

2 SCobra - těžko jsi ho mohl "jistě" vidět. Nikdy jsem ho totiž neposkytl ke zveřejnění. (jsem, jak se dá lehce pochopit autor Q2, Q3 a Q3 2005 Revision).

Jinak o poslední verzi Q III 2005 revision - více na webu hry:

http://quadrax3.wz.cz
Crusader

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 1. 2006 13:05

Zvláštní. Skoro bych přísahal, že sem to někde na DVD viděl.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Crusader 9. 1. 2006 13:21

Tak to si dej bacha na křivou přísahu :D

Return to Quadrax (Q2) nevyšel nikdy na žádném cover CD či DVD a ani nikdy nebyl umístěn kamkoliv na web. Ve skutečnosti ho hráli pouze dva lidé, já, jakožto autor, a pak jeden kamarád - fanda logických her.

Navíc to byl spíš jen takový pokus o tvorbu hry, než plnohodnotná hra a měl pouze osmnáct úrovní...
Crusader

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 1. 2006 15:01

A nemohl vyjít nějakej Quadrax 2 od autorů původního Quadraxe?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Crusader 9. 1. 2006 15:12

Ne. Fa Cauldron vlastně dva Quadraxy sice vytvořila, ale první byl na ZX Spectrum a PC verze (z roku 1996) je vlastně jejich vlastním remakem. (Více info např. jejich stránky http://www.cauldron.sk)

Nicméně Quadrax od Cauldronu na PC se bere jako Quadrax 1.

O žádném jiném (kromě těch mých) nemám žádnou zmínku a to ani v zahraničí.
Crusader

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 1. 2006 18:13

Aha, dík za info. Tak to sem se asi přehlídnul nebo se mi něco zdálo :) .
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků