Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 12. 2005 16:20

Jo já teď zkoušim ZELDU, ale nemám na to moc času (hospa atp.), takže nejčastěji hraju starou klasiku od CAPCOMU - 1942 na mobilu :D
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 27. 12. 2005 22:36

sakrafix, ze by to bylo lepsi nez Zelda? .... ;)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayTee 28. 12. 2005 00:38

1942 je klasika vsech klasik... mozna jeste je lepsi Banshee na Amize.
JayTee
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOFX 28. 12. 2005 08:43

ocelot69 píše:Jo já teď zkoušim ZELDU, ale nemám na to moc času (hospa atp.), takže nejčastěji hraju starou klasiku od CAPCOMU - 1942 na mobilu :D /quote]


covece to je u vas asi stejna nuda v hospo jak u nas... ja pro zmenu hraju digi zeldu :wink:
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 28. 12. 2005 09:57

Oooooh teď ste mi připoměli Zeldu......už se těším až si ji zahraju.......
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 28. 12. 2005 10:01

Já teĎ hraju NFS Most Wnated, Pokémon XD, Mario Kart DS a The Sims 2 (NDS)
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 28. 12. 2005 10:30

ja uz mam PSone, jsem uz officialni plevelar!!!
jinak jsem dohral MGS3 a jsem z toho na vetvi. lepsi nez dvojka, horsi nez jednicka... rozhodne s re4 nej hra, co jsem posledni dobou hral... diky ocelote.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 12. 2005 10:32

Jsem rád, že se ti to líbilo. Než ta jednička je to horší možná jen kvůli né tak složitě rozvětvenému příběhu, ale jinak hratelnostně a designově je to majstrštyk.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 28. 12. 2005 10:35

pierek14 píše:Já teĎ hraju NFS Most Wnated, Pokémon XD, Mario Kart DS a The Sims 2 (NDS)D/quote]


Celkem by mě zajímal ten Pokemon XD. Napiš o něm něco.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 28. 12. 2005 10:39

Co ten Baten Kaitos Ocelote69? Líbí, nelíbí?
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 12. 2005 10:44

Líbí moc, ale chce hodně času a ten mi teď žere ZELDA a DRAGON QUEST VIII. Hrát TŘI takovýhle monstrozity najednou je nad lidské síly :| .
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 28. 12. 2005 11:24

Battalion Wars:

Jen málo her využívá naplno ovladač pro NINTENDO. Battalion Wars ho využívá, ač nerad, tak bych použil příměr - instinktivní ovládání.

Úvodní video žádné. Tak jak to u her od NINTENDA bývá zvykem. Po krátkém "loudu" naskočí povedená, pěkně graficky zpracovaná úvodní nabídka. Je parádní, že na kartě zabírá pouhé 2 sloty.

Po nějaké té hodině hraní, jsem měl podobný pocit, jako tomu bylo u Metroida. Takřka dokonalé převedení 2D hry do 3D světa. V Metroidovi Prime, jsem viděl podobnost některých lokací se Super Metroidem se SNESu. Podobnost s původní hrou na GBA je nepopiratelná.

Hra samotná vládne parádní! grafikou, všechna bojiště jsou jsou velice pěkně navržena a zpracována. Jednotky jsou děleny na pěší, pojízdné a letecké. Jakoukoliv z nich je možno okamžitě ovládat, respektive stát se tou kterou jednotkou je možné ihned. Je dobré, že nejen vyhrát boj, ale i "vejít" do té které jednotky je možno různými způsoby. Např. je možné zaměřit vlastní Light tank a tlačítkem Z se do něj přesunout. Úžasná vychytávka je, že na zaměřovači, po levé vnější straně kola je zásobník, takoví proužek, který ukazuje stav munice, která je mimochodem neomezená.

Inteligence jednotek, všech i těch nepřátelských, je vysoká. Je možno sestavit jakoukoliv baterii, třeba s jednoho vojáka od každého, nebo se vrhnout na nepřátelské riflmany jen skupinou plamenometníků. Jednotky jsou skvěle vyvážené, což znamená, že se nemá cenu vrhnout na tank s bandou riflmanů. Nabo naopak, artilerie je pomalá, bez štítu, ale dostřelí hoooodně daleko.

Hodnocení zvládnutí té které mise má tři části a jeden výsledek v procentech. Speed - power - technika. Ten kdo hrál Advance Wars, ví, že zahrát misi na hodnocení S je někdy nadlidský výkon.

Celkově je Battalion Wars neskutečná řeš, při které nejedno válečné srdce zaplesá!
Naposledy upravil dr.miša dne 28. 12. 2005 11:26, celkově upraveno 1
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 28. 12. 2005 11:25

ocelot69 píše:Líbí moc, ale chce hodně času a ten mi teď žere ZELDA a DRAGON QUEST VIII. Hrát TŘI takovýhle monstrozity najednou je nad lidské síly :| .-/quote]


To věřím. Ono je to nejen časově náročné, takovéhle gamesy.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 28. 12. 2005 13:54

dr.misa: jsem rad, ze je batallion dobry, aspon je to dalsi aaa titul do seznamu. urcite po nem jeste hodim ockem.

ocelot: mgs3 je horsi nez mgs1, ale jen pribehove. i kdyz musim priznat, ze big boss je charismatictejsi, nez solid snake (buhvi ale jestli by takovy byl bez ss). hratelnost je vypiplana k dokonalosti, nechcu videt ctyrku... vubec mi tady nevadi nevykreslenost osobnosti cobra jednotky (krome the boss a trochu the sorrow), jelikoz hraji presne svou roli - bossove, kteri chcou snakeovi pristrihnout kridylka. kazdy boss nemusi hned mluvit o svych zamerech a minulosti, to by bylo uz trochu naivni. je zde plno jinych charakteru, ktere jsou vyborne zpracovane - volgin, boss, eva, sokolov, ocelot a hlavne snake (ten obvzlaste).
pribeh je brilantni, i kdyz nektere sceny mi nebyly moc pochuti... napr. vyskoceni zubu od the end pred jeho smrti - nehodilo se to tam (musim zduraznit tohoto bosse, jelikoz je to nejlepsi boss, ktery kdy byl ve hre. to napeti se dalo krajet, dal jsem ho az napotreti). pak mi jeste moc nesedl cqc souboj snakea a ocelota - jak se to ocla mohl naucit za tu chvili? byla to blbost. jinak celkem bez chyby, tu a tam se neco naslo (nevim, nejspis to bylo vrtanim jinych lidi do kojimovy prace). rad na trojku vzpominam a uz se tesim na substistence, jelikoz kamera opravdu neni idelani, to plati pro pohyb doleva, doprava a dolu. nahoru je to v pohode. taky jsem dost ulitaval na snake vs monkeys, uvodni rozhovor byl na pocurani se smichy :D . super. proste prostredi bez super technologii (mgs2) se mi libi vice, o tom u me neni sporu. jeste jednou dikes
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 12. 2005 14:16

Jsem rád, že jsi rád :D.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků