C&C Generals

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Fever 21. 12. 2005 22:54

Najviac milujem všetko toxické! :twisted: Hlavne s označením "Gama". :)
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Polaris 21. 12. 2005 23:18

Nejraději hraju za USA Airforce, čínského jaderného šílence nebo za GLA - Dr.Thraxe (hold jsem chemik :) ).
Zero Hour určitě hodně vylepšil hratelnost (nejen) multiplayeru, hrát obyčejné Generals mě už vůbec nebaví....
[b](+[__]X)[/b]
Polaris
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Grammator 22. 12. 2005 11:49

deadth.knight.cz píše:me se nejvic libi cinai s overlordem cele, dva overlordi s propagandou a par podpurnejch jednotek( 1 dragon, 2 gatling, 6 battlemater, 2 transportery pechoty a jakkakoliv zakladna se muze jit klouzat

Tak s tím se můžeš jít klouzat jedině ty... Já útočim minimálně dvaceti overlordama s max upgradama, kulomety radary a Helixe...
Před tím salva atomovek ( 4-8 )... :wink: :twisted:
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neburo 22. 12. 2005 12:52

deadth.knight.cz píše:me se nejvic libi cinai s overlordem cele, dva overlordi s propagandou a par podpurnejch jednotek( 1 dragon, 2 gatling, 6 battlemater, 2 transportery pechoty a jakkakoliv zakladna se muze jit klouzat


heh, hral si vobec multiplayer proti clovekovi? harda s tym mozno das ale v multiplayeri si s tym ani nepipnes, mne sa raz moja tankova ofenziva o sile mozno 40 battlemastorov rozbila o obranu z patriotov, mal ich tam mozno 30 a to sa fakt nedalo...
neburo
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 22. 12. 2005 19:16

to neburo: to sem hral jenom parkrat, proti ty lame to stacilo, samozrejme tohle byl jenom jeden svaz, tech svazu vyslu aspon 5, jeste predtim procistim okoli migama a naky bonusy samozrejme neuskodej, ty svazy by meli utocit samostatne a v jednom momente obklicit celou zakladnu
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 22. 12. 2005 19:17

jakou jednotku za amiky doporucujete proti pechote pri utoku? me se osvedcil jenom hummer narvanej snajprama
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 27. 12. 2005 18:57

samo že sniper, jinak neburo má absolutní pravdu a s tím nic neuděláš :wink:
edit: já většinou útočím jen atomovkama... na konci jich mám i hodně přes 15.... kam se se*e 30 patriotů...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gulde 27. 1. 2006 19:39

deadth.knight.cz píše:me se nejvic libi cinai s overlordem cele, dva overlordi s propagandou a par podpurnejch jednotek( 1 dragon, 2 gatling, 6 battlemater, 2 transportery pechoty a jakkakoliv zakladna se muze jit klouzat

Co normální hráč, nějakej hard enemy čajňan si postaví 2-3 bunkry, narve raketometčíkama, a vokolo postaví kulometný věžičky, a za chvíli máš po tom tvym klouzání:-)
Když sem hrál ZH poprví, tak sem ve skirmishi hrál nejrači asi za Thraxe, když sem se k ZH vrátil někdy v listopadu, tak to sem nejrači hrál za Juhzize a lejzrovýho amíka(takovej ten vyjukanej:-) ) :wink:
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 2Pix 27. 1. 2006 23:49

cim je ten laserovej amik tak dobrej ? .. mne pripada jako totalni nejnepouzitelnej general ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod Gulde 28. 1. 2006 14:11

Perfektní protivzdušná obrana, a proti tankům taky bezva, takovej veterán lejzrovej tank to je fakt síla :wink:
Ke všemu maj ty lejzrový patrioty takovou chybku, možná je to záměrný, já nevim, že když střílí na nějakou jednotku a opodál stojí jiná jendotka(tak zhruba obrazovku vzdálená)tak to do ní vystřelí dávku(3 střely)hned potom, co zničí tu na kterou zrovna střílel :wink:
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 28. 1. 2006 18:52

me se zamlouva pechotak za cinu, ale nejlepsi je americka super weapons, ale s tou sem hral na netuz jednou a hned me kickli....
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 29. 1. 2006 12:49

2Pix píše:cim je ten laserovej amik tak dobrej ? .. mne pripada jako totalni nejnepouzitelnej general ...


má dokonalou obranu, udělá 40 věží a už se nemusí bát raket, pěchoty, vozidel ani letadel...

Já hraju hlavně za: demolition, nuclear weapons, USA
Naposledy upravil Grammator dne 30. 1. 2006 13:44, celkově upraveno 1
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gulde 29. 1. 2006 17:21

ale zas slabou stránkou lejzříka sou elektrárny :-)
když mu uprostřed útok zlikviduješ přísun energie, tak je namazanej:-)
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Grammator 30. 1. 2006 13:44

přesně tak
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 30. 1. 2006 15:02

ehm .. 40 vezi .... co to hrajete ? :-) .. ja nez se stihl zakopat tak se z my zakladny stal osmej kilometr cinsky dalnice pro tanky :-)))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků