Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 9. 2016 15:08

Dodatek:Abych byl SASAKŘE přesnější, jaké tlačítko mám stisknout, či držet abych mohl natáhnout Drát - Grid?! mezi těma čudlama nad izolátory, na videuý, je jen že se Power zdroj - rozsvítil a drát mi natáhnout šel? U videa vloni tam byl i popis co zmáčknout: E, LM, PM, Enter atd.!?, aby se ten drát tam přilíp a mohl si vše propojit, hej, díky Marcel od Zvonu...Je to to blbej Mus(- íš) bez popisu a bez manuálu , kterej byl perfekt u F 3), Vrrr. Hraju RPG a né Craft, udělali z Toho Sim debilové a bez Manuálu...Něco ten Mamlas, brblal ale bez Titulku
ů(něco , že To není jeho džop - tahat gridy?), ni v,,E,,. Tak jsem ho cvičně zastřelil...Hehe, Save před Výstřelem mám, že - jés sér, nou sér ...neser ma a ...vrátím se, až mi někdo poradí, jak vykouzlit Drát - grid, díky. Drsnej Máca, a Tu vo Tom Gaučovi a Mezkovi, znáš Sakře? Ty jsi dohrál?
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 15. 9. 2016 11:43

Jap Chvapci, huž to vím: Space, ach jo a na V, mít rozvod. škatuli se spínačom...jo Ta moje Hlava, jinak kašlu na Road R., huž začínaj votravovat jako cigáni, nikomu Vola dělat nebudu, holt bude zase brodění Bloodem a Swampem. Ty Hice a změna tlaku, mi dávaj po Papuli. Jo a proč straším na Smetisku? No na RPG huž vůbec kromě Lamy nikdo nepáchne a koukám, že pomali ani Semká, Já vím, ten ČAS, a nebo kecáte, von se dá vždy nějakej najít. Tož Zduř a zase někdy, Máca od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 18. 9. 2016 20:03

Koupil si rx480 dal ji do svého starého kompu a pak už jen viděl jak se z něj kouří. Ta svině ho odpálila. Takže amd rx480 fakt do staršich mašin nebrat...

Musím si teda koupit vše znova... teda az na disk a case; ta přišla den předem...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 18. 9. 2016 20:23

no to je zvlastne,dal si rx480 do PCIe1.0 a ona zadymila,tak tomu fakt nechapem preco by mala.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 18. 9. 2016 20:47

Ani to tu nezkoušej, nebudeme zasírat tohle téma tím, čím se zasíralo poslední dvě Tvá témata na xx stránek.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 9. 2016 21:02

Mu přišla moje 270X drahá! Tak to má :D

Ale přemýšlím nad nějakým pracovním strojem a asi počkám, s čím přijde AMD, protože ceny jsou teď brutální a použitelný procesor stojí od 15.

-- 18. 9. 2016 22:07 --

Už jsem to téma našel :D Ale radši jsem dal jen dvě strany. Je dobrý, že PC se ani po deseti letech vůbec nemění. Nejdřív se zeptá a pořád se vyptává, pak to stejně udělá podle svého původního plánu, který je úplně mimo a pak jen smutně napíše, že se to *****. Ale zakončí to optimisticky, že teda společně uděláme nový plán :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 19. 9. 2016 05:18

Jenže problém je, že jsou to jen výmysly. Nic z toho doopravdy nekoupil a jen pohádkuje.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 19. 9. 2016 16:57

tdjohn píše:Nejdřív se zeptá a pořád se vyptává, pak to stejně udělá podle svého původního plánu, který je úplně mimo a pak jen smutně napíše, že se to *****. Ale zakončí to optimisticky, že teda společně uděláme nový plán :D

Ale to je presne. xx stranek vyptavani a rozmlouvani blbosti a on si pak tu blbost stejne koupi. Zjisti, ze je to blbost a jede se nove kolecko :D

Bral jsem to celkem realne, ale ted uz souhlasim spise s Mrakem.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 9. 2016 18:35

Přesně jak píšeš, také jsem to bral vážně, ale Mrak mě nahlodal :D PC vykazoval známky, že logika mu vůbec nejde a fantazie naopak byla OK. Takže celé si to může vymýšlet.

Takže žádná změna ani po 10 letech :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 19. 9. 2016 19:05

Wow. Jsem si precetl tech x stranek PCho eskapady na zivecim foru. Wow.

Wow.

Wow.

Uznavam, ze jsem nektere casti (PCho nekonecne slinty) jenom proskenoval, ale proste... Wow.

Finalni dukaz toho, ze PCmu uz definitivne a s neodvolatelnou platnosti, naprosto a totalne, se vzi vaznosti, ruplo v palici.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 9. 2016 08:26

No tak Chvapci, už zase?! A co něco s Hrami a Hraním společného, by nebylo? Hej, Díky Těškám se Předem...Máco od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 9. 2016 09:11

Hodte link. Mne se to nechce hledat. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 20. 9. 2016 14:44

Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 9. 2016 15:45

5 postů a šel jsem od toho. Nějak na to nemám sílu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 9. 2016 19:36

Dik Mraku. Asi si to dam na pokracovani, zda se ze to po par strankach bude stat za to. :D Uz i po nich mam pocit, ze mi odumrelo vic mozkovych bunek nez je zdravo.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků