Rodiče a hry

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 16. 12. 2005 13:01

Neboj,to dělám dost pravidelně.Prostě na mne dolehla herní krize :?
Ale dneska se už těším domů,takže už asi pominula :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 16. 12. 2005 13:30

Takové herní propady také mívám, myslím, že jsem zrovna včera jeden překonal, byl dlouhej, až jsem začal mít o sebe strach :-) :D :-)

Trval skoro měsíc :? , byly dny, kdy jsem GC ani nezapnul, hmm

Fuj, snad je to zamnou :mrgreen:
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 12. 2005 15:56

Já mám taky období kdy se mi nechce hrát ale jinak věřím že hry přestanu hrát až zemřu :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 16. 12. 2005 16:34

Tak tohle me uz nepotkalo dlouho, i kdyz vek na to abych s hrami prastil uz skoro mam. Spise nehraju protoze se ktomu nejakou dobu nedostanu. Taky mam dost velky zaber, od RPG pres Adventure, starsi hry, 3D akce (DOOM3 ne :D )... A snazim se nerozehravat tunu her ktere nikdy treba nedohraju. Radeji jednu a kvalitni. :wink:
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 16. 12. 2005 16:42

_DAVE_ píše:A snazim se nerozehravat tunu her ktere nikdy treba nedohraju. Radeji jednu a kvalitni. :wink:


no mi je to jedno, já pokud to nedohraju v jednom záběru tak se k tomu těžko vracím
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 12. 2005 16:57

Ertefol píše:no mi je to jedno, já pokud to nedohraju v jednom záběru tak se k tomu těžko vracímr/quote]


To já se zase spíš vracím ke hrám, které sem nedohrál, abych zjistil, jestli to bylo hrou, že mě prve nebavila, nebo mnou. Jako u Planescapu - ten sem rozehrál nejmíň 4x (v průběhu několika let) a až na popátý sem ho dohrál během asi 14 dní. Nový hry už moc nehraju, jen ty, na který se opravdu těším (CoD, SA, Most Wanted, HL2) - z části to bude taky tím, že kvalitních RPG a taktických strategií v posledních letech moc nevyšlo.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 16. 12. 2005 16:58

No takovy Morrowind nebo Planescape by byl bez prestavky asi problem. Ja hral Morrowind asi 7mesicu a v tom jsem mel prestavku 3tydny behem kterych jsem doparil Fallout (asi po pate), Far Cry (podruhe) a HL2.. 8)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 12. 2005 17:01

_DAVE_ píše:No takovy Morrowind nebo Planescape by byl bez prestavky asi problem. Ja hral Morrowind asi 7mesicu a v tom jsem mel prestavku 3tydny behem kterych jsem doparil Fallout (asi po pate), Far Cry (podruhe) a HL2.. 8)

Planescape bez přestávky zas takový problém nebyl, i když byly chvíle, kdy jsem si řikal, že už bych šel hrát něco jinýho (jenže to by se potom Planescape odkládal na neurčito a to sem nechtěl - zkazilo by mi to požitek ze hry). Ale u Morrowindu věřím, že by to asi problém byl (budu se k němu muset zase někdy vrátit :D )
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 16. 12. 2005 17:51

SCobra píše:Ale u Morrowindu věřím, že by to asi problém byl (budu se k němu muset zase někdy vrátit :D ):/quote]

Tohle mě přesně napadlo... Morrowind má hlavně blbě vyřešný deník, nevím kde co jak proč...
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 12. 2005 18:11

Ertefol píše:Tohle mě přesně napadlo... Morrowind má hlavně blbě vyřešný deník, nevím kde co jak proč...j/quote]

Podobnej problém má podle mě většina RPG (i Planescape, BG, Morrowind a hlavně Konung). Nejlepší je, si vést vlastní deník nebo mít při ruce návod (pro případ, že zapomeneš kde, kdo, kdy, jak).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 16. 12. 2005 19:03

RE:Ertefol - Netvrdim ze je tam denik v poradku, ale ja si vzdy u neceho podstatneho napsal na papir ve skratce vo co go a potom cislo stranky v deniku.

SCobra - Planescape byl misty tak ukecany ze jsem musel na tyden nekde neco postrilet a pak jsem se k nemu zase vratil.. :mrgreen:
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 16. 12. 2005 23:21

Málokdy se mi stane, že by se mi nechtělo hrát. A když náhodou, tak pro jistotu hraju - třeba na klavír, nebo si hraju na trénink ;). Spíš je problém, že je občas málo času. Mám nově PS2 a WoW a čas mnohdy není na ani jedno...
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 17. 12. 2005 13:34

Ľudia, ja mám tiež jednu nedohranú hru - Jagged Alliance 2! Hrám to už 5 rokov, odvtedy som dal asi 10x new game... Najprv som to hral s cheatmi, ale omrzelo ma to, tak som hral normálne a teraz som vv polovici a už ma to nebaví, stále mi to leží v kompe...
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 27. 12. 2005 22:15

tak nasi nehraji.. jenom mamka si obcas zahraje karty a tot vse...
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morpheus_cz 27. 12. 2005 22:38

muj otec hraje...kdybyste ho videli ...on porad hraje strilecky, cuci do toho, nevi co ma delat, kdyz se mu to snazim rict tak tvrdi ze si poradi ale nejhorsi je ze on vsechno dohraje ..Far Cry, HL, Call of Duty....ta jeho vyckavaci taktika je naka vychcana :roll:
Intel C2D E8500 @ 3,16 Ghz, Gigabyte X48-DS4, Gigabyte 9800GT 1 GB, Kingston HyperX 2x2GB, Fortron Blue Storm II 500W, Thermaltake Matrix VX

Redaktor portálu united-games.cz
morpheus_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků