Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 8. 2016 12:53

Naštěstí máme odborníky, kteří píší recenze a celkově se vyznají.

GT5: 84 (fail)
GT6: 81 (mega fail)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 8. 2016 15:54

Njn, ale to není můj problém že? Pokud tobě přijde hodnocení na metacritics (což je samo o sobě dost pochybné) přes 80% jako fail, no tak to pak musíš mít hodně těžké najít něco co tě uspokojí. Ber na vědomí, že nic není dokonalé a ty sám jsi kolem 80%, ale spíš méně, takže kam to staví tebe? ;)

Jen bych podotknul, že i když celkově s hodnocením okolo 85% souhlasím, tak ve stejném okamžiku jsem doposud nehrál jediné závody, které by GT v téhle třídě překonaly - a to hraji i konkurenci ;) To o něčem taky vypovídá...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 8. 2016 17:45

Nejvíc jsem si užil hru s hodnocením 98 a třikrát dohrál hru s 97. Takže 85 asi nebude úplně ideální :D

Jak jsem sám 80 %? Jako moje kvalita? To je tak 99 %. Dokonalé to není, ale blíží se to!

Podle mě to je nedodělané, ale potenciál to má. Vydat to takhle rozdělané může jen Kaz. Tobě nevadil ani tearing u nového Deus ex, ne? Takže kdo ví...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 9. 2016 18:59

Buď té lásky - přestaň trollovat ano? Už je to docela nuda.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 9. 2016 19:12

???

Pravda není trolling.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 9. 2016 08:22

to je pravda - proč tedy trolluješ?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 9. 2016 12:21

Jenom někdy, protože na fórech jsou většinou retardi, tak s nimi toho moc neprobereš. Tady to mám ale rád a jsem skoro vždy seriózní.

Obvykle mi seděj víc hry, které mají nejlepší hodnocení. Ale ne vždy, třeba Zelda všude mívá desítky a já se u toho krutě nudil. Vůbec nechápu, proč to hrát. Nestává se mi ale, že by mě bavila hra, která má třeba 80 :D

Že jsem nejlepší? To je fakt.

GT je *****, to je jasné. Usnuli na vavřínech a nebo tenkrát měli štěstí. Aktuálně jsou to lemplové, kteří by měli zkrachovat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 9. 2016 07:12

Hrál jsi cokoliv od Milestonu? Ti by měli zkrachovat ;)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 8. 9. 2016 00:19

Asi neni na miste cekat nejake velke divy, ale i tak ta nova gameplay videa z her: Horizon a Tomb Raider bezici na PS4 Pro mi neprijdou nijak extra. Mozna bych ani nepoznal, ze jedou na novem Hw, kdyby to tam neuvedli. Co na ne rikate vy?

Kdyz bylo na letosni E3 ukazano prvni hratelne demo z chystaneho God of War, spadla mi celist a to se pry jednalo o zabery z normalni PS4.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 8. 9. 2016 00:45

No vzhledem k tomu, že jsem dávno plně emigroval na PC, vítám nový konzole všema deseti.

Ale kupovat v nejbližší době určitě neplánuju.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 9. 2016 10:29

Podle mě je to fail ze strany Sony, takže až tak nadšený nejsem. Ale zase protože mám rád na hry to nejlepší možné, tak Pro pořídím. Nebo se možná na hraní vykašlu úplně, když vidím, že už skoro nehraju.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 8. 9. 2016 13:32

Musi se ale nechat, ze Crystal Dynamics v poslednich mesicich tu rocni MS ekluzivitu Lary zehli jak muze. Nejdrive krasna limitka, pak DLC, podpora VRka a ted hned 3 zobrazovaci rezimy pro PS4 Pro. Ac mam dohrano 2x na Xone, tak asi poridim znovu. 4K zobrazeni je nesmysl, hra bude jen vyostrena jako remaster, ale v modu 1080/30 s maximalni vizualni strankou si TR zahraju klidne zas.
Naposledy upravil sega.maniac dne 8. 9. 2016 16:56, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 9. 2016 14:15

To není o žehlení, ale chtějí další prachy za nic :D Je to vlastně úpně jiná hra a pokud to PS fan koupí, tak neprohloupí. Ať si to nacpou někam. Asi pořídím, ale ještě nevím kdy.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 9. 2016 20:16

:D

Obrázek
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 20. 9. 2016 15:28

zdravim,

chci vedet ma smysl kupovat ps4 pro ? mam doma uz ps4 , v nejblizsi dobe uvazujeme o koupi nove tv (ktera by uz byla 4k) , jsem porad na vazkach, napiste nejake duvody pro a proti

diky
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků