SONY vs MICROSOFT vs NINTENDO

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 8. 2016 12:50

Na ten Bioshock se těším i proto, že jsem dohrál jen jedničku a je to strašně let. Tenkrát jsem neměl tolik zkušeností a nepřišlo mi to tak dobré. Dvojku jsem hrál chvíli a přišlo mi to ještě horší. Trojku jsem rozjel a nějak nebavilo. Takže je na čase to pořádně projet.

Batman byl podobný. Jednička dobrá, i jsem ji dohrál, ale možná jsem ještě nebyl připravený. Dvojku jsem rozjel a super, ale nikdy jsem ji nedojel. Takže v tom vidím potenciál :D

Další výhoda je, že stačí jen trochu počkat a časem vyjdou všechny pecky posledních let znovu. Třeba i Infamous bych si hodně rád dal. Remaster Mass effect by se mi také líbil.

Jako GTA IV by byl remaster snů, ale on to R* nedělá, takže tomu moc nevěřím. Je ale škoda jednu z nejlepších her všech dob nechat na starých konzolích, kde si ji člověk neužil naplno.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 8. 2016 16:25

Tak jsem se také díval na to No man's sky a asi chápu, proč nebudou recenze :D Jako nápad super, ale trochu se bojím té realizace. Rozhodně ale dobře, že se dělají podobné věci. Pořád čekám na kvalitní klon Minecraftu a nic moc.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 20. 8. 2016 22:30

V pondeli jedu na prezentaci Sony VR :DD sem zvedavej. Doufam ze fakt nekdo udela ovladace i pro wokna .. davat 25k za htc vive nebo okulus se mi nechce.

tdjohn - problem no man sky je vtom, ze tam chybi polovina veci co slibili ze tam bude, vcetne multaku.

Tohle video to nesmirne vystihuje :DD
https://www.youtube.com/watch?v=RvAwB7ogkik
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 8. 2016 16:31

:D To docela sedí ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 8. 2016 16:54

:D Jsem to nehrál, tak jsem to nechtěl komentovat, ale videjko dobrý. I když asi trochu přehnaný...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 8. 2016 17:13

Ne,není, ne v tomto specifickém případě, ale to je tak nějak právě ono - je to vyseknuté. Sice pravda, ale vyseknutá a bez kontextu. Ovšem na druhou stranu - je to smutně vtipné.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 22. 8. 2016 01:39

Me teda strasne stve, ze space station je akorat 1 runway na ktery pristavaj letadla a 1 kancelar.. Kdyz si to srovnam se Star Citizen nebo Elite Dangerous.. ten feel je proste indie hra za 300kc a ne za 60ecek :(
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 8. 2016 11:16

Nikdo tě nenutil to kupovat ;)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 10. 9. 2016 11:33

Nutil. Nutil me to kupovat vyrobce ty hry kterej lhal jak ta hra bude dobra.
A vytvarel tak umelej hype zalozenej na lzich.
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 9. 2016 11:49

Stačilo se podívat na videa a měl jsem jasno. Nápad skvělý, ale provedení jak od nějakých studentíků. Fakt ne, třeba až dostanou nějaké peníze, tak to bude lepší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 9. 2016 13:04

A tu pistoli u hlavy ti držel kdo? ;)

Me taky každý den výrobce "nuti" kupovat dámské hygienické vložky a nejnovější auto, nebo dovolenou na Islandu, ale nejsem debil - když to není pro mne, nekupuji to a rozhodně nevykřikuji něco o "nátlaku" ;)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 9. 2016 13:09

+ N.Marko byl se hrou spokojený.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 9. 2016 00:10

Více méně ano.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 9. 2016 18:19

Tak i Assassin's creed kolekce mi vyjde :D Čím méně jsem toho hrál, tím lépe jsem asi udělal.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 9. 2016 20:38

Trailery tenkrát Ubisoft uměl.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků