Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod icotech852 11. 8. 2016 18:33

myslím že je to quest,ktorý sa mi nechcel spustiť a keď som prišiel na miesto,tak zmizol.Musel som hru nejak oklamať.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S4TW 12. 8. 2016 13:59

Dohrávám Dragon Age: Origins - Awekening a musím říct, že celé Origins mi přišlo super, hlavně po příběhové stránce, ale i co se týče hratelnosti...
Pak jsem začal Dead Space 1 - skvělá atmosféra, zajímavé prostředí, dobrý nápad s příběhem, ale přijde mi, že ovládání je trochu nešikovné, alespoň mě moc nevyhovuje, takové neohrabané :-) ... navíc nejsem úplně na ty hororovky, ale tohle je určitě jedna z těch lepších, tak snad to dohraji :-)
S4TW
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 12. 8. 2016 16:01

Jo, první Dragon Age je moc fajn, škoda, že se to samé za mě nedá říct o následujících dílech...
A Dead Space je super, aspoň mně se líbilo hodně :) A ten horor není tak strašný - System Shock je na tom mnohem hůř :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 8. 2016 16:21

Hodně fajn bych to nenazval :D Podle mě to byla strašná sračka, ale beru, že mi to prostě nesedlo, tak bych to viděl na takovou běžnou hru, no. Aby za pár let nechodili lidi a neříkali, že už se nedělají dobrá RPG a budou vzpomínat na DA :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 13. 8. 2016 10:42

icotech: Jo, to je ono
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martinus (novy) 14. 8. 2016 21:04

Alien:Isolation a bojím se při každé hře :shock:
Martinus (novy)
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 14. 8. 2016 21:18

Ja momentálne mastim eventy a vpady Legie do Azerothu a je to fajn.Po tych rokoch trošku zmena.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S4TW 15. 8. 2016 15:02

No, jelikož mě příběhově DA celkem dost chytlo a bavilo, tak jsem si koupil i dvojku, ale zajímá mě, jestli má cenu si dokoupit i DLC (někde jsem viděl Season Pass cca za 70,-) - hrál jste někdo? Jak dlouhé jsem ty tři příběhové DLC? :-)
S4TW
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 8. 2016 21:00

Serious Sam 3
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 17. 8. 2016 05:27

S4TW píše:No, jelikož mě příběhově DA celkem dost chytlo a bavilo, tak jsem si koupil i dvojku, ale zajímá mě, jestli má cenu si dokoupit i DLC (někde jsem viděl Season Pass cca za 70,-) - hrál jste někdo? Jak dlouhé jsem ty tři příběhové DLC? :-)

hral som len niektore,hlavne Golems of Amgarrak a je to puzzle.Ja som sa pri tom nudil,lebo som chcel hrat rpg a nie puzzle,kazdopadne pokial si fanda DA,tak skus.Podobne su na tom aj ine dlc,su kratsie.

Pokial sa ti DA zapacil,tak odskusaj DA Awakening,je to pokracovanie.

Dragon Age 2 je dobry az do 1/2 hry,potom je to uz len trapna nuda s behanim po meste.Najviac tu zaposobila konzola,celkovo tuto hru znicila.

Ohladne DA3 - pekna grafika,paci sa mi i ked ma konzolove ovladanie a hral som zaciatok s Xbox ovladacom.Cakam na cestinu,ale asi sa nedockam.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S4TW 17. 8. 2016 07:38

DAO a DAOA už mám za sebou a musím říct, že Awakening mě příběhově možná zaujalo ještě víc :-)... Teď už hraji DA2, zatím je to dobré, ale graficky mi to přijde takové ošklivější :-)... na Season Pass jsem se vykašlal, neb jsem četl, že to už EA (Origin) nevede, takže se DLC asi nedočkám, protože ta jejich cena je strašný nesmysl, to fakt nechápu, jak můžou chtít za 5 let stará DLC takový ranec...
S4TW
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 17. 8. 2016 13:13

podobne,k DA2 mas i HD textúry na stiahnutie priamo z Originu.Bez nich je to des.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 24. 8. 2016 10:29

Deus Ex: Mankind Divided. Zatím spokojenost.
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LordLeir 25. 8. 2016 10:11

Už dlouhou dobu nakukuji do tohoto fóra, tak jsem se rozhodl že taky přihodím svou trošku :-)

Včera jsem dohrál Gothic (první). Musím říct že jsem chrochtal blahem jak je ta hra promakaná, věci mají následky jenž ovlivňuji svět. Sice je příběh dost pevně nalinkovaný, ale při hře mi to vůbec nevadilo. Takřka každé místo má svůj účel a parádní atmosféra.

Možná mi trošku vadilo jak moc jsem byl na konci silný, a že vybití skřetí vesnice byla brnkačka. Na druhou stranu s templáři před spáčem jsem se zapotil.

Už se těším na druhý díl a taky na další 'populární' RPG. Hlavně jsem zvědavý jestli, až se k nim dostanu, mě tituly jako Dragon Age, Mass Effect, TESy nebo Zaklínači vtáhnou tak moc jako Gothic :-)
LordLeir
First Blood

Odeslat příspěvekod S4TW 26. 8. 2016 14:46

Call of Juarez: Gunslinger - ze začátku mi to přišlo jako naprostá pecka... hrozně mě zaujalo prostředí divokého západu, styl vyprávění příběhu byl zajímavý, navíc spousta klasických cowboyů a padouchů Divokého západu taky super... i hratelnost mi vyhovuje, je to prostě řádná střílečka... ovšem po pár misích, zhruba v půlce, začne být hra dost repetitivní s málo inovacemi... ale pořád je to fakt super hra, určitě doporučuji, pokud už vás nebaví neustálé válečné konflikty z moderní doby... navíc ta lehce komiksová grafika se mi hrozně líbí :-)
S4TW
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků