Need for Speed - Série

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Jaké druhy závodů vám seděly nejvíce?
Pouliční závodění (tuning) 43 %  45%  [ 43 ]
Policejní honičky 31 %  32%  [ 31 ]
Klasické "okruhové" závody 20 %  21%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 94

Odeslat příspěvekod OCELOTR 26. 10. 2005 13:45

GT4
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 26. 10. 2005 16:16

ocelot69 píše:GT4


Čtvrtá Gay Tour ještě nevyšla ; )
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 10. 2005 05:34

2tury:Taky doufám,že to nebude převlečený underground se švestkama.Neříkám,že mne U/U2 nebavily,ale replayabilita nic moc.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 10. 2005 08:20

Case píše:
ocelot69 píše:GT4


Čtvrtá Gay Tour ještě nevyšla ; )a/quote]


MFffffpf siáááááááá!!!!!
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 19. 11. 2005 23:33

Nejlepší: 5,6,8
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 21. 11. 2005 21:50

ja hral jen 4,5,6 U2 a ted ( zatim pouze demo ) MW - 4 me celkem bavila, 5 - ty jsem neprisel na chut, prece jenom serie NFS je arkadova zalezitost a ne simulatory, na to jsou tu jiny hry, 6 - dobra zabava, ale vinou nehoraznych skriptu me to casem prestalo bavit, U2 - naprosto perfektni, dohral jsem ji asi 5x :) , MW - sice jsem hral zatim jenom demo, ale i tak je to lepsi, nez vsechny dily dohromady, vopravdu parada, fizlove jsou docela vychcany, model poskozeni je pouze u fizlu, coz mi vubec nevadi, spis naopak :) , ale nejlepsi je tam ten pocit rychlosti, kterej je IMHO vopravdu silnej :wink: :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 11. 2005 21:56

Jenže si zapomněl na obrovskou HW náročnost, což bude u mně zase rozhodující. No nic, co se dá dělat, chce to upgrade (už asi 3 roky, ale nejsou peníze).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 21. 11. 2005 22:09

ta narocnost neni zas tak silena ( na dnesni pomery ) - mam Sempron 3100 + 512 MB RAM a Radeon 9550 128 MB RAM ( 250/200 @ 420/240 ) a hraju to na 800x600 - spravne nastaveny detaily a hra se hybe v rozmezi 40-50 FPS ;)
EDIT: zapomnel jsem doplnit takovou bezvyznamnou poznamku, ze i tak to vypada opravdu nadherne :mrgreen:
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Příjmení a jméno 21. 11. 2005 23:09

Podle mě nejlepší byl 5. díl, Porsche. Měl nejlepší fyziku vozů a především tam byl ten pohled, kdy člověk seděl za volantem. Jednička byla ve své době bomba s pěknou grafikou a slušným chováním vozů. A také mě bavila 4, zvláště, když si tam člověk přidal Tatry, 613 byla učiněný tank, 815 nikdo nedokázal zastavit, kromě těch policejních bodců na silnici nebo špatného projetí zatáček. I Most Wanted vypadá slibně. Zajímavé adrenalinové ježdění, které je vcelku nenáročné na to, jak vypadá. S P4 2,4 GHz, Radeonem 9800 Pro 128 MB a 1,5 GB RAM se to dá vcelku plynule v 1280x1024/nejvyšší detaily s vypnutými stíny (ale stejně tam jsou a jsou lepší než ty zapnuté, kostrbaté) s 2xAA.
Check your six!

Linux je nejlepší operační systém. Za ty peníze. :-D
Příjmení a jméno
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 22. 11. 2005 06:26

Kámošovi příjde v pátek ta severoamerická black edice.Už se na to těším.
A souhlasím,že 5 byla nejlepší.Včetně toho pohledu z místa řidiče.Ten mi pořád moc chybí.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 22. 11. 2005 11:32

jezek píše:Kámošovi příjde v pátek ta severoamerická black edice.Už se na to těším.
A souhlasím,že 5 byla nejlepší.Včetně toho pohledu z místa řidiče.Ten mi pořád moc chybí.m/quote]
jj v te Black Edici mi chybi porazit uz jenom 4 zavodnici z 15 a uz to zacina byt velka nuda a dohravam to jenom proto ze me zajima konec

Jinak ta black edice neni zadna vyhra, bonusove auta v kariere pouzit nejdou(ani to Camaro :cry: ) a to DVD co u toho je, je naprosto o nicem :)
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 22. 11. 2005 11:58

Standa píše:Jinak ta black edice neni zadna vyhra, bonusove auta v kariere pouzit nejdou(ani to Camaro :cry: ) a to DVD co u toho je, je naprosto o nicem :)

Black Edition totiž není žádná užitečnost, je to prostě edice pro sběratele. Člověk hlavně ocení, jak hezky to vypadá v poličce, jaký mají disky potisk, všechen ten extra materiál a tak. Ve hře se to moc neprojeví.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 22. 11. 2005 12:59

Standa píše:jj v te Black Edici mi chybi porazit uz jenom 4 zavodnici z 15 a uz to zacina byt velka nuda a dohravam to jenom proto ze me zajima konec


Jako všechny NFS od 4 vejš. Komerční mašinérie EA - NESNÁŠIM HRY OD EA!
(až na EA BIG a CRITERION STUDIOS)
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 22. 11. 2005 13:07

K Black edici:to je ale přesně ono,jak se vyjímá na skříňce,ikdyby nikdo neměl tušit,co je to zač.Taky mám v knihovně pár věcí,které nezasvěcenému nic neřeknou,ale mi dělají dobrý pocit.
A o tom to je :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 22. 11. 2005 13:28

Petr Kolář"t[quote="Standa píše:Jinak ta black edice neni zadna vyhra, bonusove auta v kariere pouzit nejdou(ani to Camaro :cry: ) a to DVD co u toho je, je naprosto o nicem :)

Black Edition totiž není žádná užitečnost, je to prostě edice pro sběratele. Člověk hlavně ocení, jak hezky to vypadá v poličce, jaký mají disky potisk, všechen ten extra materiál a tak. Ve hře se to moc neprojeví.s/quote]jj, presne tak, ve hre se to projevi nejakymi bonusovymi auty a zavody
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků