Jaký firewall místo končícího Keria

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 11. 2005 20:41

Zajímalo by mě, jaký používáte firewall a jaký byste mi doporučili místo Keria končícího 31. prosince.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 10. 11. 2005 20:52

CO?SAKRA!KERIO KONČÍ?NEEEEEE!!!Já právě používám Kerio a tak nějak ani žádnej jinej firewall ani neznám...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 11. 2005 20:58

Koukni na http://www.kerio.cz.
Já jich pár znám, ale nevim, jak jsou na tom vůči Keriu. Windowsáckej se mi používat nechce.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 10. 11. 2005 21:08

Proboha lidi, Kerio je neprehledne az beda !! ZoneAlarm je to co hledate.. :P
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 10. 11. 2005 21:11

Asi taky časem budu muset přejít na Zone Alarm. Škoda, že Kerio končí. Bylo sice nepřehledné, ale já jsem si zvykl, takže nakonec bylo pro mě přehledné :). Zone Alarm je jasná volba.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 11. 2005 21:21

Kerio nepřehledný? A viděli jste Norton 2004 Firewall? Ten je nepřehlednej :) .
Mě taky připadá dost přehledný. Používám ho ale už dva roky, takže sem si zvyknul. uvidim, co budou psát další a potom se kouknu na ZoneAlarm - nepoužívalo ho náhodou americké letectvo, když je hacknuli :) ?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biři 10. 11. 2005 21:28

Čau druhý nejlepší firewall je Norton Personal Firewall 2005 a pak třetí je ZonerAlarm. :D
Biři
First Blood

Odeslat příspěvekod Charon48 10. 11. 2005 21:30

Dobrá alternativa ke Keriu je PeerGuardian. Funguje sice na opačném principu než firewall, ale po dobrém nastavení si není na co ztěžovat.
Charon48
First Blood

Odeslat příspěvekod Sting 10. 11. 2005 21:36

Nejlepší je Zone Alarm 8) Má v sobě i integrovaný antivir (který je mimochodem výborný!!!). Nerozumí si však s NOD32, Avast jinými antiviry. Proto je výhodné mít nainstalovaný jen Zone Alarm. Funguje skvěle.
Alan Jarrar - Doupě
Sting
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leibert 10. 11. 2005 22:03

proste ZoneAlarm je uzivatelsky nenarocny kvalitni firewall :) :wink:
leibert
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 11. 2005 22:09

Vyzkoušim, uvidim.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodoldalex 11. 11. 2005 03:24

Ja som presiel na ZoneAlarm, ale oproti Keriu ma asi tak polovicnu funkcionalitu. Da sa vobec nejako vyzistit ktory program sa kam pripaja a kolko dat prenasa? Jedine co vidim su max. styri ikony programov momentalne aktivnych na internete.
The worst creator will always be better than the best critic.
goodoldalex
Killing Spree

Odeslat příspěvekod christian 12. 11. 2005 21:41

Sakra.. Predtim jsem mel Zone Alarm a ted mam Keria a to zase mam se vratit zpet?? :-(
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod earl 14. 11. 2005 05:07

Zone Alarm je pro ty,co nechtěj moc nastavovat,naopak Kerio pro ty,co se v tom rádi vrtaj.A to,že to Kerio nebudou dál mít v portfoliu znamená,že to nainstalovaný jako nepojede,nebo co??? :?:
earl
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 14. 11. 2005 10:47

Pojede, ale nebudou na něj dále vycházet záplaty, což značí jeho postupné zastarávání.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků