Pokémon

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 7. 2016 17:56

Hm, pěknej kousek. A teda, nechci nic říkat, ale já hraju ještě na GBC občas, i když mám GBA SP :D

Nemá, no, jen je prostě svižnější. A sem tam to ovládání, no.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 7. 2016 18:05

I proto nemám rád emulátory. Pokud si chci něco zahrát, mělo by to být na té konkrétní konzoli. Hezká zpětná kompatibilita je taky dobré, ale už to nemusí být ono.

Nebál bych se toho a vzal alespoň ten levnější. Jedna hra stojí stejně tak 1500, takže to stojí jako dvě levnější hry :D 3DS se bude vždy hodit. Zase pokud pracuješ, tak ta dražší nestojí o tolik víc :)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 7. 2016 19:36

Ja se svyho 3DS budu asi zbavovat, protoze si chci koupit New 3DS XL. Na normalni 3DS uz mam moc velky ruce....chvili jsem hral Hyrule Warriors a nemohl jsem potom drzet ani tuzku.
>:(
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 7. 2016 20:12

Uvidím, ještě budu přemýšlet. Ono jsem si nechal dělat "PC" stůl na zakázku, dle toho, jak jsem si nakreslil, tak uvidím, co si řekne, kolik mi zůstane navíc atd. Ale pokémoni jsou pokémoni. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terminator3 17. 7. 2016 20:13

Netušíte pls někdo, proč mi na Pokegymy vlastní barvy někdy jde umístit Pokémon a někdy ne, aniž bych bojoval s vlastní barvou? Dík....
Terminator3
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 7. 2016 20:15

Mrak píše: Ale pokémoni jsou pokémoni. :D

Přesně tak. Je to jedna z nejlepších her, které jsem hrál. A to jsem začal hrát hodně po dvacítce.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 17. 7. 2016 20:27

To je furt jak to hrajou všichni a já nikoho nepotkal. Bylo by fajn najít si nějaké nové kamarády, nebo kamarádky, ale zatím to vypadá že nikdo koho znám osobně to nehraje :(
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 7. 2016 20:36

Terminator3 píše:Netušíte pls někdo, proč mi na Pokegymy vlastní barvy někdy jde umístit Pokémon a někdy ne, aniž bych bojoval s vlastní barvou? Dík....


Musis Gymu nejdriv zvysit prestiz tim, ze nekoho v tom Gymu porazis. Mas tam body - treba 8000/12000, tak az ten Gym nasbira 12000 bodu tak se odemkne dalsi slot a muzes si tam Pokemona pridat.

-- 17. 7. 2016 21:37 --

PoliceCollector píše:To je furt jak to hrajou všichni a já nikoho nepotkal. Bylo by fajn najít si nějaké nové kamarády, nebo kamarádky, ale zatím to vypadá že nikdo koho znám osobně to nehraje :(


To musis jit ven, abys nekoho potkal. :-D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terminator3 17. 7. 2016 20:46

Dík!
Terminator3
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 17. 7. 2016 20:46

Já byl venku a nacházel jsem vesměs opuštěné poke stopy ale aspoň sem si nasbíral mičudky(pokebally).
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arthe 18. 7. 2016 13:32

Netušíte jak to bude s verzí na mobily, které jedou na Intel CPU ? Bude se to nějak upravovat nebo lidi s Intel CPU mají prostě smůlu a Pokemon GO si nezahrají ?
Arthe
First Blood

Odeslat příspěvekod Terminator3 18. 7. 2016 14:14

Stačí aktualizovat, nová verze jede i na Intelu - vyzkoušeno
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arthe 18. 7. 2016 14:18

Koukám na Google Play a nemám to tam prostě. :/
Arthe
First Blood

Odeslat příspěvekod Terminator3 18. 7. 2016 16:24

Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arthe 18. 7. 2016 16:49

Píše mi to, že tato složka není kompatibilní s vaším zařízením. Mám Asus Zenfone 5
Arthe
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků