PSP vs. Nintendo DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dark_one 5. 11. 2005 00:00

Ten "priserne hnusny screen" ze Star Wars Battlefront II strci do kapsy vsechny hry z NDS.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 5. 11. 2005 00:05

*****, to jste me zase na noc *****. Kdyz byl v GTA: SA detail CJ, stezoval si snad nekdo, ze jeho model ma malo polygonu nebo, ze jeho textury maji nizke rozliseni?
SW Battlefront by nikoho na NDS predelat ani nenapadlo, protoze je to hra, ktera jednoduse vyzaduje technologie 21. stoleti.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 11. 2005 00:08

Tak ted jsi mě rozesmál...tohle že jsou technologie 21.století co předvádí battlefront2 na PSP???TO snad nemyslíš vážně?:-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 5. 11. 2005 00:13

:-)
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 5. 11. 2005 00:32

:lol: tak je na noc aspon ***** no...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 5. 11. 2005 08:00

:-) se směju ještě teď.....
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 5. 11. 2005 09:03

Placas blbosti Dark_One, a co je na psp z 21. stol.? Vzdyt to je vlastne ps2 zabaleny do male krabicky, dost stara technologie, a argument ze ten priserne hnusny screen prekona vse co je na nds je taky blbost, proste uz nevis co rikat, mozna ze ma vetsi rozliseni, ale nektere hry na DS vypadaji rozhodne lepe. Ja rikam jedno, dnesni handheldy nejsou tak vykone aby mohli udelat perfektni 3d grafiku, ani to tvoje psp. U mne vitezi stale perfektne prokreslena 2D grafika. Jsou hezke 3d hry, ale porad to neni ono a omezeni tam jsou.
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 5. 11. 2005 10:09

Nerikam, ze jsem vcera nemel trochu rozhozenej sandal, ale na druhou stranu jsem vazne rad, ze se alespon nekdo chytnul :-)
Btw. na NDS jsem jeste nevidel hru, ktera by bud nebyla 2D nebo by nevypadala kostickovane a hranate jak z PSX. Nekdo lidem z Nintenda mohl vysvetlit alespon co znamena bilinear filter. Mozna i v tom vidim jisty rozdil mezi minulym a soucasnym stoletim.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 5. 11. 2005 10:31

Dark_one píše:Nerikam, ze jsem vcera nemel trochu rozhozenej sandal, ale na druhou stranu jsem vazne rad, ze se alespon nekdo chytnul :-)
Btw. na NDS jsem jeste nevidel hru, ktera by bud nebyla 2D nebo by nevypadala kostickovane a hranate jak z PSX. Nekdo lidem z Nintenda mohl vysvetlit alespon co znamena bilinear filter. Mozna i v tom vidim jisty rozdil mezi minulym a soucasnym stoletim.

Ja moc v bilinear filtru rozdil mezi stoletimi nevidim, s nim i bez nej to vypada podobne, jo az to bude alespon "tri" nebo nejlepe AF tak uznavam, je tam ten rozdil...
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 5. 11. 2005 10:37

Jeee.. Mluvíte o displayi NDS, který má rozlišení 256x192 bodů! Takové rozlišení mělo mimochodem ZX Spectum z roku 1982 (což znamená, že je NDS ideální platformou pro emulátor Spectra) a bilineární i jakékoliv jiné filtrování tam není udělané úmyslně. Při takto omezeném množství bodů musí nést každý bod co nejvíce "herních informací" a jakékoliv rozmlžení by bylo jedině na škodu.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 5. 11. 2005 10:46

->Standa: COZE? bez a s bilinearnim filtrem, ze to vypada PODOBNE?
Asi takhle:
S filtrem
Obrázek
Bez filtru
Obrázek
Kostky na aute, kostky na silnici, kostky v okoli. Tak me napada, proc se vlastne NDS stale prirovnava k N64, ktere pokud vim rozhodne melo minimalne bilinear filter a hry na nem urcite tak strasne nevypadaly?
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 5. 11. 2005 10:51

tak jsem si vcera nechal predvest NDS a opravdu mne nezaujalo, nezlobte se na mne ale za nevyhody musim uvest "detsky vzhled". Vim ze je to nepodstatne, ale je mne 31 let a kdybych tohle vytahl pred znamymi tak ...
Dnes se zajdu podivat na to opevovane (reklamou) PSP a uvidim.
Chci neco co mne ukrati dlouhou chvili na nocnich v praci a pri cestovani (pokud sam neridim :))
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 5. 11. 2005 10:52

Mican píše:Jeee.. Mluvíte o displayi NDS, který má rozlišení 256x192 bodů! Takové rozlišení mělo mimochodem ZX Spectum z roku 1982 (což znamená, že je NDS ideální platformou pro emulátor Spectra) a bilineární i jakékoliv jiné filtrování tam není udělané úmyslně. Při takto omezeném množství bodů musí nést každý bod co nejvíce "herních informací" a jakékoliv rozmlžení by bylo jedině na škodu.k/quote]

Jo, tak na tom urcite neco je, takhle jsem o tom jeste nepremyslel :-)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 5. 11. 2005 10:59

Ježiiiiiši majrá.........řekl bych něco, ale obsahovalo by to moc sprostých slov tak radši jen napíšu tohle: Ach jo.......
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 5. 11. 2005 11:06

Dark_one píše:->Standa: COZE? bez a s bilinearnim filtrem, ze to vypada PODOBNE?
Asi takhle:
S filtrem
Kostky na aute, kostky na silnici, kostky v okoli. Tak me napada, proc se vlastne NDS stale prirovnava k N64, ktere pokud vim rozhodne melo minimalne bilinear filter a hry na nem urcite tak strasne nevypadaly?
Ty nam vzdycky ukazes takove hezke srovnani, kdyby to alespon bylo ve stejnem rozliseni, udelej to na nejake PC hre, tam to uvidis nejlepe, zapni bilinear a potom ho vypni, uvidis ze je ten rozdil zanedbatelny, pokud vim tak tenhle filtr zajisti ostrost textur v dalce, nejlepe je to videt v nejake fps na ceste pred tebou, nevim co to ma spolecneho s kostickama na aute, a na silnici, tady jsem udelal screen v CSS, na prvnim obrazku bilinear, na druhem AF, ktere uz stoji za to
http://www.standa.sky.cz/afbil.rar
Jinak je to 1024x768, 4xAA, vse na high
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků